Posty: 1 • Strona 1 z 1
  • 8 / / 0
Awatar użytkownika

Led Clu058 citizen
Post
Dzień Dobry
Szukałem na tym forum informacji na temat tych ledow np. Jak sprawdzają się w praktyce tj. Ile realnie pobierają prądu i jak czują się pod nimi kobietki ale nic nie udało mi się znaleźć. Różni producenci używają ich częściej lub rzadziej generalnie są to jedne z najdroższych o ile nie najdroższe moduły z tego co się orientuje.
Rozważam zakup dwóch takich ledow o łącznej mocy 300w do boxa 100x100 co wiąże się z wydatkiem około 1500 pln. W tej samej kwocie lub nawet taniej około 1200pln do wyboru jest spider farmer który ma 100w ( wiem ze ludzia rosną grube topy na tej lampie) i jest dedykowany niby do podobnej wielkości boxa. Rozkminiam czy jest sens inwestować w te dwa citizeny w tym układzie tj. Czy ktoś może potwierdzić ze inwestycja w te ledy ma sens... może coś mi uciekło w rozważaniach na ich temat.Chciałbym wykorzystać cała powierzchnie boxa w przyszłości.
Bless :liść:
Posty: 1 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.