Lampa ledowa

Moderator: Konopia

• 930 / 113 / 5

Pewnie, że tak. Jaki przedział cenowy - najważniejsze. Wtedy tak dobiorę , że będzie Si :)
Przekonałeś mnie tą fotorelacją hehehe
200e ( jak ten spider wyżej ) czy 250e max 300e ( myśląc przyszłościowo - większy box ) i masz naprawdę dobry naświetlacz pracujący na modułach COB.

Wieczorem zerknę , nie ma sprawy.

Pzdr

EDIT :
daj czas do wieczora - piątek - ogarne Ci te oświetlenie
  • 9 / / 0

Myślę, że tak do 200 max 250£.. 28kwietnia bym zamówił, kurde i to musi być z dostawą do UK. Niech lampa będzie tylko na tego boxa.. pierwszy raz zabieram się za takie coś w sumie i jestem zielony w dosłownym tego słowa znaczeniu póki co ;p.. powiedz mi jeszcze czy te gotowe boxy mają uniwersalne wejścia na wentylację? W sensie ze takie same wszystkie mają? I nie muszę się martwić czy będzie za mała czy za duża dziura na wentylacie.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Marihuana hitem wśród prezentów świątecznych w Kalifornii. „To świetna wiadomość”

Marihuana jest hitem wśród tegorocznych prezentów świątecznych w Kalifornii. Można ja nabyć w postaci żelków, czekoladek, a nawet kwiatów.
  • 930 / 113 / 5

Za te pieniądze wyrwiesz naprawdę dobrą lampę
200 funtów.
Co do namiotowych otworów - nie jestem pewien - ale nie powinieneś się martwić. Widziałem kilka sztuk i nigdy nikt nie miał problemu z dopasowaniem went :) Tym się nie przejmuj.

pzdr
wieczorem podbije , zedytuje posta i zapodam Ci tą lampkę.
Spokojnego Dnia
  • 9 / / 0

Dziękuję i wzajemnie, chociaż każdy mój dzień wygląda tak samo wiadomo praca-jedzenie-sen ale mniejsza z tym i wzajemnie.. Jak myślisz czy jakbym zamontowal te wiatraczki komputerowe zdały by egzamin?

http://m.ebay.co.uk/itm/NEW-QUIET-SILEN ... Ciid%253A8
  • 930 / 113 / 5

Siemka

Nie tylko Twoje dni tak wyglądają ;)
Zaczniemy od oświetlenia :

CrxSunny 1200W COB LED Grow Light - to jest to o czym pisalem - jakie kuźwa 1200W , jeśli niżej w opisie jest 200-220W REALNEGO zużycia prądu przez lampę. W każdym razie - tą 200W możesz brać.
http://www.ebay.co.uk/itm/CrxSunny-1200 ... SwE0JY8nrm

100 Watt Cree 3500k CXB3590 - tutaj jestem pewien , że będziesz zadowolony w 100% , markowe moduły CXB3590 , widmo 3500K. Plus możliwość sterowania mocą naświetlenia. Podejżewam, że będą to 2 moduły po 100W , ale puszczone na 50% , dlatego 100W
http://www.ebay.co.uk/itm/100-Watt-Cree ... Sw~CFY7CO-

Wziąłbym te moduły Cree , dwa zestawy. Ale to już masz prawie 400 funtów.

Wstrzymaj się jeszcze , jeśli masz aktualny mail - wieczorem poleci priv.

Do później
Pzdr
TiJaz

Edit : tak - wentylatory dają rade
  • 759 / 42 / 0

z ciekawości wstawiłem koszt pracy takiego 100W Leda przez 6 miesięcy po 18h i wyszło mi nieco ponad 200 pln to możliwe?
nie wiem czy dobrze liczę ale to dość śmieszne pieniadze wychodzą z prad.
  • 9 / / 0

Tak, email jest aktualny.
  • 930 / 113 / 5

[mention]grv2[/mention] Pewnie, że możliwe. 60groszy za kWh to max z tego co widzę w PL.
100W to 0.1kW

miesiecznie ok - 55.86zł
rok. ok - 679.63zł

przy 60gr za 1kWh

Czyli jest :) Gratis Panie, gratis. Edit: wyszło 300zł ponad , wstawisz 50gr , bedzie mniej. Ale mysle, że to bardzo możliwe. Jeśli prz 60gr / kWh - 55zł/miesiac ... ?

@xKratz - uno moment

pzdr
TJ
  • 9 / / 0

A do czego bym musiał podłączyć te wentylatorki by było dobrze? Do zasilacza komputerowego? Jeśli tak to jak to podłączyć by to trybilo?

@TiJaz oks.
  • 930 / 113 / 5

Jeśli to masz komputerowe , a są napewno. Zasilacz 12V ( ! ) nie podpinaj pod komputerowy , czyli 220V bo tyle tam leci.
Zwyczajna ładowarka pod tel wystarczy. Tylko popatrz na specyfikacje ( są różne, 5V, 6V itd... max 12V )
Albo ebay - ładowarka i szukasz takiej 12V

@xKratz
masz maila
Wróć do „Oświetlenie”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata