Ślady po kłuciach - sposoby ukrywania

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Posty: 75 Strona 7 z 8
Rejestracja: 2017
  • 1 / / 0

ja częto jak wiedziałem że był to jednodniowy-góra dwu błogi stan "przerabiam" ślady, żeby wyglądały jak zadrapanie czy poparzenie podczas prac w garażu, gorzej sprawa wygląda z "burakami" na to niestety sposobu nie mam...
Rejestracja: 2010
  • 2689 / 174 / 0

09 czerwca 2017fandobrejczapy pisze:
gorzej sprawa wygląda z "burakami" na to niestety sposobu nie mam...
Sposób jest bardzo prosty - jak przebijesz (lub nie) żyłę to po wyciągnięciu igły przyciskasz chusteczką to miejsce przez powiedzmy minutę. Siniaki po strzelaniu to nic innego jak krew która się rozlała pod skórę.
12 stycznia 2015lukasz17 pisze:
Najgorzej moim zdaniem kiedy +40 stopni a ktos w dlugim rekawku napierdala. Jak chcesz cos ukryc to widac po twoim zachowaniu..
I nie pytaj czemu noszę bluzę w temperaturze trzydziestu stopni. :-D

Cienka bluza, najlepiej rozpinana i po sprawie. Ja czasami mówię że wypacam w ten sposób toksyny, że 30% przemian metabolicznych jest wypacanych przez skórę, itp. Ludzie dalej nie ciągną tematu bo zaczynam pseudonaukową gadkę w która wplatam trudne i niezrozumiałe dla nich słowa :-P

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Kokainę kupił za pieniądze z kredytu

Policjanci stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową w jednym z mieszkań na Pradze Południe zabezpieczyli ponad pół kilograma kokainy. Jak ustalili, narkotyk miał zostać wprowadzony do obrotu. Policjanci zatrzymali też dwie osoby, które przyznały się do jego posiadania i decyzją prokuratora zostały objęte policyjnym dozorem.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 40 / 0

Miałem taki okres, że się załamałem psychicznie i się ciąłem %-D Miałem łapy i nogi całe upaprane w zaschniętej krwi :D Do tej pory mam blizny :) Po prostu wystarczy założyć bluzę z długim rękawem i długie spodnie i po problemie. Oczywiście trzeba uważać, by się przypadkowo nie rozebrać :)
Rejestracja: 2018
  • 11 / 1 / 0

Wydaje mi się, że warto dodać. Dla mnie cudownym, boskim środkiem na siniaki, krwawe wybroczyny, małe czerwone kropeczki po wbijaniu i opuchlizne po podaniu pod skornym to żel arnikowum.
Siniaki i wybroczyny z ktorymi heparyna walczyla tydzień, ten żel załatwił w ciągu dwóch dni.
Na opuchlizne nie pomagał altacet, żadne oklady, rozprawił sie w ciągu kilku godzin.
Dla mnie coś genialnego, polecam wszystkim z całego ćpuńskiego serduszka.
Rejestracja: 2018
  • 34 / 7 / 0

W czasach, kiedy jeszcze waliłam iv, miałam bzika na punkcie ukrywania śladów. Udawało mi się za każdym razem. Mój sposób:
1) maść z heparyną na ranę od razu po zasklepieniu się wkłucia
2) na noc na miejsce wkłucia krem nivea (tak, ten uniwersalny :cheesy: )
3) smarowałam olejkiem arganowym kiedy tylko mogłam
4) przy ewentualnych siniakach - altacet lub altaziaja.
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 835 / 0

Jak mamy zime to nie ma problemu, bo chcac czy nie chcac chodzimy na dlugi rekaw.Na lato to jakies koszule i jak kolega wyzej pisal stosowac sie do tych metod.
Rejestracja: 2015
  • 289 / 20 / 0

a mi się nigdy nie chciało bawić w jakieś ukrywanie, na zajęcia czy do pracy tylko ubierałam coś z dłuższym rękawem, ale tak poza tymi dwoma miejscami to komu by się chciało niepotrzebnie zamęczać. nikt mnie nigdy nie pytał i nie musiałam się tłumaczyć, jeny
Rejestracja: 2015
  • 2200 / 369 / 9

Elegancka, biała koszula z kołnierzem.
Rejestracja: 2018
  • 7 / / 0

Na lekkie krycie/podleczenie zaczerwienień u mnie sprawdza się krem matujący do twarzy
Rejestracja: 2015
  • 2200 / 369 / 9

Z tą koszulą to na lato można by chodzić sobie w rozpiętej. Napewno lepsze to niż jakikolwiek longsleeve bo jest po prostu kurewsko gorąco.
Posty: 75 Strona 7 z 8
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 1501 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości