AL-LAD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 304 / / 0

6-allylo-6-nor-LSD
http://pl.wikipedia.org/wiki/AL-LAD

kusi mnie ta substancja ale nie chce wywalać kabony jak za ta cene będzie SLD , może ktoś się zetkną z tą tajemniczą substancją?
dodalem wzor -acoa
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2013 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 827 / 2 / 0

Najprawdopodobniej nie znajdziesz łatwo osoby, która to przetestowała tutaj na hajpie, a nawet na świecie. Bierz śmiało skoro masz dobre zaufane źródło, to jasne, czemu nie... Zawsze to będzie jedno doświadczenie więcej dla Ciebie...

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

CBŚP zlikwidowało laboratoria amfetaminy

Policjanci CBŚP zlikwidowali w Toruniu i pod Warszawą laboratoria substancji psychotropowych, zabezpieczając przy tym kokainę, marihuanę, a przede wszystkim amfetaminę w postaci stałej i płynnej.
Użytkownik nieaktywny
  • 857 / 1 / 0

encryptedshrooms pisze:
kusi mnie ta substancja ale nie chce wywalać kabony jak za ta cene będzie SLD , może ktoś się zetkną z tą tajemniczą substancją?
Papa Shulgin sie zetknał.
Tutaj nawet cos naskrobał o niej AL-LAD
  • 303 / 1 / 0

Co z tym LADem? Zakładając, że nie ściemniasz albo ktoś Ci nie ściemnia (co jest prawdopodobne na 99.9%), to brałbym takiego LADa do ceny 100pln/200ug ;)
Podaj jakieś informacje od sprzedawcy, rozumiem, że takowy istnieje :-)
  • 3129 / 10 / 0

Z opisów wynika, że jest to substancja dużo mniej ciekawa niż LSD.
  • 303 / 1 / 0

A mnie opisy LADów przypadają do gustu; z tym, że jeśli dobrze pamiętam to Eth- i Pro-.
  • 1877 / 14 / 0

Encrypted jak już przetestujesz to daj znac koniecznie bo ja dopiero będe mieć okazję za jakiś tydzień a jestem w cholere ciekawy tej substancji. Jako że czas mam ograniczony myślę ze od razu spróbuje 240 ug.
  • 304 / / 0

ja to dopiero za tydzień będę mógł jak coś, bo serotonine 2c-nbomem sobie wyzerowałem, ostatni raz w wtorek szamałem je, ile polecasz przerwy żeby mnie na fulla porobiło?słyszałem że coś z al-ladem w ogłoszeniach na dniach powinno się pojawić a więc obserwujcie moi mili ten dział ;)
Użytkownik nieaktywny
  • 857 / 1 / 0

jak jadles nboma to niestety ja bym poczekal z 4 tygodnie na pelnie efektow. Mowie na swoim przyklacie jak po 3 tygodniach po wlasnie 25C-NBOMe zjadlem 30 hometa i dwa kartony - pewnie gdzies ok 260 ug i faza byla lajtowa i ogarnialna gdzie przy samym chomecie badz kwasach bez tolerki mialem juz gigantyczny rozpierdol.
  • 1877 / 14 / 0

Oj to juz kwestia indywidualna u mnie taka tolerancja nawet na najwiekszym wypierdzielu trzyma max 2 tygodnie ;-) Encrypted ponoć u tego żródła co robi AL-LAD ma się pojawić również LSM słyszałeś o tym ? :)
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 88 uczestników Wejdź na czata