Lab-X

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 40 Strona 3 z 4
Rejestracja: 2010
 • 493 / 32 / 0


Jaki kolor ma Lab-X, bo dostałem to cudo w gratisie i jest koloru popiołu oraz ma kilka grudek? Ten specyfik normalnie tak wygląda czy jest stary?
Rejestracja: 2007
 • 29 / 1 / 0


Moj tez ma taki kolor i widac grudki, a raczej takie skruszone kamyczki :P

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Odurzony ojciec opiekował się synem. Na terenie posesji miał plantację konopi

"Policjanci pojechali na miejsce. Zastali odurzonego i woniejącego paloną marihuaną 22-latka"
Rejestracja: 2010
 • 1021 / 2 / 0


Próbowałam tego. Dostałam kiedyś w gratisie 200mg. Miałam robić miks z MDPV. W sumie zrobiłam, ale nie do końca tak, jak chciałam.

Jakąś godzinkę przed zarzuceniem Lab-X, wciągnęłam 10mg MDPV. Po godzinie oralnie zażyłam 100mg laba. Po paru minutach stwierdziłam: 'A co mi tam!' i dorzuciłam resztę, również oralnie. Po jakichś 40 minutach zaczęło się ładować. Jak dla mnie bardzo nieprzyjemny body load. Dreszcze, drętwienie kończyn itp. - niemiło generalnie. Problem w tym, że potem wcale nie było lepiej. Niby jakaś tam euforia była, ale nie uznałabym jej jako bardzo przyjemną. Wkurzały mnie te dziwne odczucia fizyczne. Niemniej jednak, dało się ogarniać na tyle, że raczej nikt by mnie za naćpaną nie wziął.

U mnie zero dodatkowej stymulacji. Odczuwałam tylko wciąż stymulację po MDPV. Trwało to wszystko ok. może trzech godzin. Potem poszłam spać. A raczej usiłowałam iść spać... Nic z tego - cała nocka bezsenna, ale to pewnie akurat wina MDPV. Usnęłam na trochę nad samym rankiem i bardzo ciężko było mnie dobudzić. A jak już wstałam, to pierwsze, co mnie uderzyło, to potężny ból głowy. Taaak, okropny ból głowy. Poza tym jakby 'opóźniony' wzrok i nieogar umysłowy. Czułam się kompletnie wykończona, ale dużą zasługę tu pewnie miała też kolejna nieprzespana w całości noc.

W miarę nie najgorzej zaczęłam się czuć dopiero ok. godziny 14. Wtedy zaczęłam cokolwiek ogarniać i byłam w stanie zrobić coś konkretnego. Ale ten dzień już do końca był raczej kiepski. Następną nockę już odespałam i wtedy dopiero poczułam się dobrze.

Osobiście uważam, że to niezbyt ciekawa i chyba niegodna polecenia substancja. Euforia słaba, beznadziejny i bardzo długi body load, dzień po - fatalny.
Rejestracja: 2010
 • 493 / 32 / 0


Wczoraj testowałem ten proszek w ilości 200 mg rozpuszczonych w soku. Pierwsze pół godziny zupełnie nic się nie działo, potem pojawił się ból brzucha (delikatny aczkolwiek odczuwalny i niezbyt przyjemny) i delikatna chęć wymiotowania obecna przez całą fazę. Liczyłem że tak to się właśnie rozkręca i za moment pojawią się jakieś efekty, ale na marne. Oprócz nasilającego się bólu brzucha i chęci porzygania się żadnych innych efektów nie miałem. Zero euforii, zero stymulacji, a właśnie jak to nazwał TwojDzielnicowy objawy grypopodobne. Trwało to ok 6 godzin, potem powoli schodziło. Zjazdu nie zanotowałem, problemów ze snem również. Dla mnie nic nie warta substancja, ale wiadomo że na każdego działa inaczej, jednak moim zdaniem jest o wiele lepszych RC.
Rejestracja: 2011
 • 751 / 49 / 0


Mi przypadła do gustu ta substancja. Dostałem w gratisie 200mg i wszystko spożyłem na raz. Wejście trwało pół godziny, potem godzinka stymulacji(podobnej do tej na bufedronie), a następnie jakieś 4 godzinki empatogennej fazy. Pojawiały się tez delikatne OEVy. Bardzo przyjemnie słuchało się muzyki, szczególnie jakichś popowych smentów, które na lab x wydawały mi się bardzo emocjonalne i piękne. Zjazd był leciutki i 6 godzin po aplikacji zasnąłem.
Rejestracja: 2009
 • 157 / 1 / 0


Po prostu czuć serotoninę :) Pięknie komponuje się z kanabinoidami, śmiechu co nie miara. U mnie występuje jeszcze grzybowe ziewanie :D
Rejestracja: 2009
 • 294 / 2 / 0


W jakich ilościach zmieszać MeOPP z pFPP ? 1:1 ?

Jak sie komponuje z AM 2201 ?
Rejestracja: 2010
Użytkownik zbanowany
 • 2400 / 63 / 0


Raczej nie , MeOPP ma większe dawkowanie a pFPP to dosłownie niewiele max jakies 30-40mg chyba że dobrze znosisz działanie tej pipy :*)
Rejestracja: 2010
 • 265 / 1 / 0


z tego co pamiętam to 3:1, pFPP oczywiście dajesz mniej
Rejestracja: 2010
Użytkownik zbanowany
 • 2400 / 63 / 0


Z tego co ja kojarzę to był raczej stosunek 2:3 MeOPP - pFPP
Posty: 40 Strona 3 z 4
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości