L-Dopa / Lewodopa - Wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 21 / / 0

Dziś po nocny spędzonej na medikinecie i rozmowach z dupami doszła do mnie przesyłka z L-DOPA. Przekimałem się 4 godziny i dorzuciłem 500mg do porannego zestawu supli. Zjadłem obiad i po raz pierwszy nie dopadła mnie senność, której nie powstrzymywała kofeina 200mg + NALT 700mg. Jestem rześki, zero zwały. Żałuję że dopiero teraz zainteresowałem się tym tematem.
  • 1549 / 36 / 0

Ja pamietam ze mimo ze brakuje mi jakos 50% dopaminy w lbie, to mi to nie pomoglo nijak, nic nie czulem

----------------------------------------------

EDIT: Wzialem dzis apteczne 300mg na czczo rano, I czuje stymulacje I ciepło w głowie, podniesienia motywacji raczej nie ma

Scalono. taurinnn

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Nevada: marihuana to nie powód, by odrzucać kandydata do pracy

Od 2020 roku w amerykańskim stanie Nevada pracodawcy nie będą mogli odrzucić kandydatów do pracy tylko dlatego, że w ich krwi ujawniono marihuanę – podaje CNN.
  • 36 / 1 / 0

19 lutego 2019Matrixar pisze:
Ja pamietam ze mimo ze brakuje mi jakos 50% dopaminy w lbie, to mi to nie pomoglo nijak, nic nie czulem
Bo pewnie się tam nie dostało. Pomaga żarcie tego na czczo + egcg, rhodiola, piperyna (z tych bardziej naturalnych).
Podobno musi też trochę skumulować w organizmie. Gdzieś wyczytałem, że za pierwszym razem ma słabsze działanie niż po kilku razach.
Jak przestajemy zauważać działanie to powinno się zrobić przerwę.

scalono / reisende

@up edit
no i witamina b6 aby ulatwic przekszalcenie l-dopy w dopamine
  • 1549 / 36 / 0

Na czczo brałem. Chciałem serią ale nie moje to jeszcze nie wyszło. Dam znać jak coś
  • 6 / / 0

Środek zaczyna działać po już po jednokrotnym przyjęciu czy trzeba pobrać go przez parę dni do uzyskania stanu stacjonarnego?
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata