L-Dopa / Lewodopa - Wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 24 / / 0

Dziś po nocny spędzonej na medikinecie i rozmowach z dupami doszła do mnie przesyłka z L-DOPA. Przekimałem się 4 godziny i dorzuciłem 500mg do porannego zestawu supli. Zjadłem obiad i po raz pierwszy nie dopadła mnie senność, której nie powstrzymywała kofeina 200mg + NALT 700mg. Jestem rześki, zero zwały. Żałuję że dopiero teraz zainteresowałem się tym tematem.
  • 1571 / 45 / 0

Ja pamietam ze mimo ze brakuje mi jakos 50% dopaminy w lbie, to mi to nie pomoglo nijak, nic nie czulem

----------------------------------------------

EDIT: Wzialem dzis apteczne 300mg na czczo rano, I czuje stymulacje I ciepło w głowie, podniesienia motywacji raczej nie ma

Scalono. taurinnn

Handlarze narkotyków wyjaśniają, dlaczego koronawirus psuje im biznes

Chemikalia używane do produkcji metamfetaminy i fentanylu pochodzą głównie z Chin, a kartele w Meksyku zaczynają poważnie odczuwać ich brak...

"Medyczny olej" z Ukrainy. Zatrzymany transport substancji do produkcji heroiny

KAS zatrzymała transport 4 tys. litrów bezwodnika octowego - tzw. prekursora, czyli substancji, która ma legalne zastosowanie, ale może też służyć do produkcji heroiny - poinformowała Krajowa Administracja Skarbowa.
  • 49 / 7 / 0

19 lutego 2019Matrixar pisze:
Ja pamietam ze mimo ze brakuje mi jakos 50% dopaminy w lbie, to mi to nie pomoglo nijak, nic nie czulem
Bo pewnie się tam nie dostało. Pomaga żarcie tego na czczo + egcg, rhodiola, piperyna (z tych bardziej naturalnych).
Podobno musi też trochę skumulować w organizmie. Gdzieś wyczytałem, że za pierwszym razem ma słabsze działanie niż po kilku razach.
Jak przestajemy zauważać działanie to powinno się zrobić przerwę.

scalono / reisende

@up edit
no i witamina b6 aby ulatwic przekszalcenie l-dopy w dopamine
  • 1571 / 45 / 0

Na czczo brałem. Chciałem serią ale nie moje to jeszcze nie wyszło. Dam znać jak coś
  • 6 / 1 / 0

Środek zaczyna działać po już po jednokrotnym przyjęciu czy trzeba pobrać go przez parę dni do uzyskania stanu stacjonarnego?
  • 1 / / 0

L-Dopę można dostać w aptece pod postacią jakiegoś leku? Z tego co widzę można kupić wyciąg z nasion Świerzbca właściwego (Mucuna Pruriens). Można gdzieś kupić czysty aminokwas jak np. l-tyrozynę?
  • 24 / / 0

@kikzzz Właśnie jako extract z Macuna kupiłem na allegro w proszku i już ponad pół roku używam w razie potrzeb.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 1 / 1 / 0

Czy lewodopa obniża wrazliwość receptorów na dopaminę

i w ogóle czemu mój post został odrzucony
  • 3550 / 866 / 2

Przyjmowana nadmiernie tak.
  • 24 / / 0

23 stycznia 2020zabojstwo pisze:
Czy lewodopa obniża wrazliwość receptorów na dopaminę
Tak, i to dość szybko podobnie jak NALT, Modafinil itd.
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 825 uczestników Wejdź na czata