Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 1472 / 26 / 0
Czy można mieć problemy kupując RC lub w ogóle jakiekolwiek odczynniki chemiczne,nie mówimy tutaj,że na teście wyjdzie co innego itd tylko o podpisywaniu klauzuli

jakie można mieć problemy gdy to kupno udowodnią

na innym forum znalazłem coś niepokojącego
reserved pisze:
a właściwie prawnik cię poprosi, o pełną dokumentację dotyczącą twojego wykształcenia chemicznego oraz zezwolenia na prowadzenie badań chemicznych, sanepid również jest ciekaw twojego laboratorium chemicznego i tego czy spełnia wymogi unijne.
  • 2814 / 14 / 0
Jesteś pasjonatem chemii. Niektóre sklepy RC są prowadzone przez osoby bez ŻADNEGO wykształcenia chemicznego, a mimo tego zawsze z uśmiechem kontrola się kończy. Brak obowiązku prawnego posiadania wykształcenia chemicznego w przypadku tych substancji. Brak obowiązku prawnego posiadania zezwolenia na badania w przypadku tych NIEKONTROLOWANYCH substancji.Laboratorium nie musi spełniać wymogów UNIJNYCH, gdyż muszą aby były wiążące muszą być uregulowane w przepisach krajowych.
Uwaga! Użytkownik PCP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
1,3 tony kokainy przejęte dzięki współpracy służb z Polski, Hiszpanii i Francji

Efektem działań CBŚP, francuskiej Służby Celnej i hiszpańskiej Policji Narodowej, we współpracy z Europolem, było przejęcie ogromnej ilości kokainy na terenie Francji i Hiszpanii, która docelowo miała trafić na czarny rynek Niemiec, Polski, Niderlandów i Wielkiej Brytanii. W ramach działań skontrolowano dwie ciężarówki z Polski i zatrzymano polskiego obywatela.

[img]
Nowa nadzieja dla pacjentów ze schizofrenią. Opracowano przełomowy lek inspirowany LSD

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis stworzyli nową cząsteczkę o nazwie JRT, która może zrewolucjonizować leczenie schizofrenii i innych chorób mózgu. Lek działa podobnie do LSD, ale nie wywołuje halucynacji. Dodatkowo, wykazuje silniejsze działanie niż stosowana obecnie ketamina.

[img]
TVN24: „Tak wpadł szaman-informatyk"

UWAGA: Uwaga artykuł z TVN24, który poniżej przedrukowujemy, jest raczej kiepskiej jakości, jednak publikujemy go z uwagi na fakt, że jako jeden z niewielu opisuje przypadek zatrzymania i represjonowania osoby najprawdopodobniej prowadzącej ceremonie z ayahuascą.