Która fenyloetyloamina najlepsza na seks?

Homocykliczne substancje psychoaktywne, oddziałujące agonistycznie na układ serotoninowy w mózgu.
Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 77 Strona 7 z 8
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 445 / 26 / 0

Z 2C-P [15mg] przeżyłem coś więcej, niż seks.
Rejestracja: 2014
  • 81 / / 0

Moim zdaniem fenyloetyloaminy i seks na raz to jednak pomyłka. Tj. z jednej strony jest milusio, empatycznie i mistycznie, ale z drugiej podniecenie podbija (przynajmniej mi) wizuale i ogólne efekty psychodeliczne. I całość robi się... dziwna.

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

34 lata od śmierci Lena Biasa. Miał być rywalem Michaela Jordana, przegrał z kokainą

Len Bias był jednym z najbardziej wyróżniających się koszykarzy w NCAA, jego styl gry świetnie pasował do kursu, jaki miała obrać liga w ciągu najbliższej dekady. Wreszcie trafił do mocnych Boston Celtics. Nigdy dla nich nie zagrał, bo dwa dni po drafcie, 19 czerwca 1986 roku, przedawkował kokainę.
Rejestracja: 2010
  • 34 / / 0

To fenki nie mają wplywu na erekcje?
Rejestracja: 2010
  • 1513 / 18 / 0

Mają. Zarówno fizycznie jak i psychicznie. Ale jak nie przegniesz z dawką i masz dobry s&s to jest naprawdę magicznie. Czasem i lekkie problemy z erekcją nie przeszkadzają (oral wychodzi lepiej) - dużo zależy od partnera/partnerki - zaufania, dogadania i preferencji. Sama penetracja podczas tripu czasem schodzi na drugi plan.

Jak dla mnie 25B najlepiej w miksie z 6-abp.
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 367 / 9 / 0

Znajomy twierdzi ze najmocniejsza faza w życiu był seks po kwasie z taka spoko koleżanką z która generalnie ic go nie łączy poza przyjaźnią.
Rejestracja: 2013
  • 109 / 2 / 0

dwie ostatnie odpowiedzi ta kwintensencja i temat do zamkniecia:P:
Rejestracja: 2014
  • 1329 / 53 / 0

Wujciu, kwas to nie fenyloetyloamina. Z tych substancji miałem okazję próbować tylko po amfetaminie i zawsze było bardzo przyjemnie, długo i miło. A to dziwne, bo wcześniej zawsze słyszałem, że po spidzie nie idzie uprawiać seksu.
Rejestracja: 2010
  • 92 / 8 / 0

Nie wiem, która najlepsza bo wszystkich nie jadłem. Ale po 2C-E moja ówczesna Pani jęczała jak kosmiczna kotka - stymulowana tylko palcem; jęczała tak, że robiłem jej dobrze, a oczy miałem jak lornetki ze mega-zdziwienia "CO TU SIĘ DZIEJE?????".
Czułem, jakbym grał na niej jak na gitarze, bo lekkie zmiany położenia palca, najdrobniejsze zmiany w nacisku, sposobie itp. powodowały konkretne dźwięki, które mogłem powtarzać. Czułem się jak człowiek, który pierwszy raz do ręki dostał nieznany mu instrument i próbuje różne sposoby grania. Tego nie da się opisać.
Myślę, że sąsiedzi, którzy byli zmuszeni jej słuchać, mogliby bardzo wiele o tym także powiedzieć ;)
Rejestracja: 2015
  • 90 / 4 / 0

Po części powiązane, bo miks z tryptaminą, aczkolwiek warte uwagi %-D
Multiple orgasms on 2C-T-2 & 5-MeO-DMT
a very strange thing happened to me the other night which i thought i should share.id recently come across some 5-meo-dmt and had tried it in very small doses a couple of times,but it kept making me sick.


after having a days break,i took 22 mgs of 2ct2 for the first time ever,i found it to be a most wonderous substance,colours were vibrant like2cb,rushy feelings and general empathy with my girlfriend.


i decided to trya larger dose of 5-meo-dmt as i had read that some of the bodyload may be eliminated bysmoking more,i put about 8mgs on the foil,vapourised and inhaled....


wow,the now familiar rush came on,i grabbed the bucket and dry heaved into it,then sat back against the sofa.suddenly i was grabbing the sofa with one hand and my ladys hand in the other,whilst having the most powerful orgasm(for want of a better word)i could ever begin to imagine,i was yelping for joy and spasming with pleasure,my girlfriend could not believe what was happening,it built and built,getting more and more powerful for about 10 minutes!!!!we have never heard of men achieving multiple orgasms before,least of all with no physical stimulation and no ejaculation(it did leave me with a hard-on a dog couldnt bite through!).this is without a doubt the most incredible thing that has ever happened to me.i shall be giggling for the rest of my life
źrodło: https://drugs-forum.com/forum/showthread.php?t=5912
Rejestracja: 2014
  • 745 / 29 / 0

Do tego celu polecam MDMA, dotyk nie z tej ziemi :)
Posty: 77 Strona 7 z 8
Wróć do „Fenyloetyloaminy”
Na czacie siedzi 1314 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości