Kratom - wątek ogólny

Dział dotyczący roślin zawierających substancje wywołujące in vivo uspokojenie organizmu, m.in. kratom i sałata jadowita.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, GABA, Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 9 / / 0

jakie efekty daje kratom i jak go uzyć??
posiadam ekstrakt

• 244 / 5 / 0

Kratom daje efekty euforyczne, poprawia humor, dodaje energii w za duzych dawkach powoduje wymioty, zazwczaj przyjmowany jest oralnie czyli zjada sie toto :) palenie raczej nic nie daje a jak daje to znikomo, jaki masz ekstrakt? 3:1? 5:1? no i tez kratom nie rowny kratomowi, generalnie 6g dobrego zjedzone daje mocny efekt, jezeli masz ekstrakt to podziel 6 przez taka liczbe jaki ekstrakt i tyle wez, rozsadnym byloby wziasc mniejsza dawke i zobaczyc efekty a pozniej ewentualnie zwiekszyc dawke.

Jak depenalizacja marihuany może pomóc w walce z koronawirusem

Trudno polemizować ze stwierdzeniem, że spożywanie marihuany stwarza znacznie niższe zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego, niż Covid-19. Utrzymanie nieskutecznej prohibicji stanowi bezdyskusyjny koszt dla budżetu państwa, który pokrywa pracę policji, prokuratury, laboratoriów, sądów, zakładów karnych i ośrodków odwykowych .

Marihuana na blockchainie staje się faktem

Firma z Urugwaju planuje uruchomić aplikację opartą na blockchainie, która będzie zaprojektowana w taki sposób, że umożliwi jej klientom śledzenie produkcji marihuany medycznej.

• 314 / 2 / 0

Tak wogóle cóż to takiego?

• 244 / 5 / 0

Kratom (mitragyna speciosa) to drzewo ktore rosnie m.in w Tajlandii i z tego co wiem tylko tam jest nielegalne aktywne sa jego liscie ktore mozna zuc badz spozywac wysuszone sproszkowane lub w formie ekstraktow. Kratom tonaturalny opiod jest stymulantem jak i depresantem. Do kupienia w etnoszopach. Jezeli chcecie wiecej wiedziec na jego temat i troche znacie angielski to: http://www.erowid.org/plants/kratom/kratom_info1.shtml bo nie ma sensu zebym cytowal calego erowida :)

Użytkownik nieaktywny
  • 15 / / 0

Ekstrakt najlepiej rozpuścić w gorącej wodzie/herbacie i powoli wypić. Dawka 2g wystarczy by poprawić nastrój. Około 5g potrzeba aby wywołać bardziej opiatowe efekty.

Użytkownik nieaktywny
  • 185 / 8 / 0

Kratom jest używany jako substytut Opium, w niektórych krajach jest nielegalny jak inne narkotyki,
ale min. u nas jest jeszcze całkowicie legalny.
Szkoda że jest taki drogi. (za 50gram zapłaciłem około 80$)
Ja piłem zmielone liście i ekstrakt (nie wiem jaki) i muszę przyznać że opium lepsze :)

Może przy podaniu doodbytniczym było by lepiej bo napewno nie wszystko idzie w krew, wiele zostaje zniszczone przez układ trawienny. Ale tego nie mogę sprawdzić bo już nie mam.

Najpierw zrobiłem herbatę z 10gr,
za 2 razem 15gr
za 3 razem 25gr
za 4 razem 10gr ekstraktu.
Ostatnio zmieniony 03 stycznia 2006 przez PanMuchomor, łącznie zmieniany 2 razy.

Użytkownik nieaktywny
  • 72 / 1 / 0

Ja miałem okazję spróbować ekstraktu ale x10 kupiony za oceanem. 3 g. spowodowały lekki efekt tak, że 1 g. ekstraktu x30 powinien dać podobny efekt, chociaż może być różnie. Lepiej zaczynać od małych dawek i powoli zwiększać aż do pożądanego efektu. Ja po prostu jadłem, popijając wodą. Najlepiej na pusty żołądek. Smak paskudny i do tego ciężko się go pozbyć, bo przylepia się do podniebienia.
Polecam SEK, przy takiej samej ilości co ekstraktu x10 daje mocnego kopa a i smak o wiele lepszy.
Ostatnio zmieniony 02 października 2006 przez funatic, łącznie zmieniany 1 raz.

• 3490 / 34 / 0

SEK?

Użytkownik nieaktywny
  • 72 / 1 / 0

Super Enhanced Kratom (SEK) - This incense powder is a complex aromatic blend of Organic Kratom Crystalz & Bali Kratom Leaf (standardized to 600mg/25g)

Użytkownik nieaktywny
  • 72 / 1 / 0

Roślinka bardzo fajna, ale trzeba z tym uważać, bo bardzo łatwo przekroczyć granicę, po której robi się bardzo nieprzyjemnie!
W niedziele zapodałem sobie o gram więcej, zmylony efektami i skończyło się ostrym rzyganiem i ogólnie całą niedziele leżałem chory.
To tak ku przestrodze.
Wróć do „Depresanty naturalne”
Na czacie siedzi 1110 uczestników Wejdź na czata