KOKAINA - Miasto, Cena, Opis

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1030 / 38 / 0

31 marca 2017Uzytkownik2000 pisze:
No to w UK podobnie jeśli chodzi o dostępność. Tez Ci potrafi dil ze 200g pokazać. Tylko z jakością juz nie tak kolorowo. Generalnie na ulicy koksu w koksie to raczej za dużo nie ma. Jedynie dark markety jeszcze jako tako trzymają poziom, ale to i tak nie to co połowa lata 90 w Wawie. Ceny na ulicy od 60 do 100 i wszystko straszne gowno. Na dnm ach za 50 funtów można już jakieś 50/50 dostać. Chwala się ze to niby 80 czy 90% ale jak się pamięta koks z am płd. to ciężko w to uwierzyć.
U nas ten sam sprzedawca miał w klepie tester, którym można było sprawdzić zawartość koko w koko. Deklarował 25% i dobrze wiem, że to serio zajebista proporcja na tle tego, co jest w Ewuropie. Z reszztą, od razu było widać, że łuska lśniąca, a chrzan wyczuwalny z metra, więc nawet nie chciałem się bawic w jakieś testowanie. Było super ;d
  • 15 / / 0

1. Breda
2. 60 euro/1g
3. Raz tarty chrzan raz zapach paliwa
4. Material sypki z grudami ktore sie ciezko krusza mieni sie w oczach jak swiezo spadniety snieg przy promieniach slonecznych
5. Jakosc dobra zadowalajaca, przy zbyt duzej ilosci dziwne uczucie ciaglej potrzeby oddawania moczu i delikatne "spiecie"

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Narkotykowa Wojna Światów w ONZ

W tym roku w klimatyzowanych salach wyłożonych drewnem mogło dojść do zmian, które miały szansę wzbudzić emocje poza wąską grupką entuzjastów, ekspertów i urzędników. Ale nie doszło.
  • 181 / 14 / 0

06 kwietnia 2017zioloziolo pisze:
31 marca 2017Uzytkownik2000 pisze:
No to w UK podobnie jeśli chodzi o dostępność. Tez Ci potrafi dil ze 200g pokazać. Tylko z jakością juz nie tak kolorowo. Generalnie na ulicy koksu w koksie to raczej za dużo nie ma. Jedynie dark markety jeszcze jako tako trzymają poziom, ale to i tak nie to co połowa lata 90 w Wawie. Ceny na ulicy od 60 do 100 i wszystko straszne gowno. Na dnm ach za 50 funtów można już jakieś 50/50 dostać. Chwala się ze to niby 80 czy 90% ale jak się pamięta koks z am płd. to ciężko w to uwierzyć.
U nas ten sam sprzedawca miał w klepie tester, którym można było sprawdzić zawartość koko w koko. Deklarował 25% i dobrze wiem, że to serio zajebista proporcja na tle tego, co jest w Ewuropie. Z reszztą, od razu było widać, że łuska lśniąca, a chrzan wyczuwalny z metra, więc nawet nie chciałem się bawic w jakieś testowanie. Było super ;d
zle kliknalem z ta karma...ale niech juz bedzie..:) farciarz.

z tego co kumpel opowiadal
wroclaw
300-350

od 5/10 do 9/10 .
proszek/grudki vs platki jakby z grudy.( >))))
osobiscie preferowalbym opcje nr 2 wiem , ze troche drozej niz srednia i wiem ze prawilnym czlowiek chce sobie dorobic, wiec nagroda za kozaka i punktualnosc mu sie nalezy, a spokoj tranzakcji jest wart tych kilkudziesieciu zl.
kumpel wlasnie ma takie podejscie do tego, moze nawet sam sobie kiedys jakiegos nicka na forum zalozy , kto wie...chociaz on nie ma czasu na forumowe gadugadu.
  • 1 / / 0

Pewne miasto w środkowej Anglii, niedaleko Luton
Cena się waha od 50 funtów do 100. Cena zależna głównie od czystości, mocy i wydajności towaru. Jednak najczęściej spotkana przeze mnie to 80 funtów. Waga może się różnić, zazwyczaj słabego towaru jest więcej.
  • 1 / 1 / 0

A czy aktualnie w Gdańsku można coś dobrego wyrwać? ;)
  • 1 / / 0

1. Kujawsko-Pomorskie
2. 300/1g
3. czasami chrzan i benzynka <3
4. grudki łatwo się kruszą lecz mocno się lepi do karty
5. jakość moim zdaniem dobra, zadowalająca takie skromne 8/10 idzie się dobrze najeść jedną torbą :D
  • 1 / / 0

1. Okolice Opola /Lewin B.
2. Tu byłem w szoku, pytając "ile za to" usłyszałem 50... (0,5g)
3. Delikatny chrzan, nie wyczuwałem nic innego
4. Fajna biała, skałka... Była twarda, ale nie za bardzo, po rozgnieceniu zrobił się śnieżny proszek, przy tasowaniu kartą oczywiscie zaczął się ze sobą kleić delikatnie.
5. Myślałem, że w moich okolicach już się nie spotka dobrej koki. Zwłaszcza że cena sugerowała, że to jakieś gówno. Wyszło tak, że nie zjadłem 0,5g za dzień (Moc 7,5/10)
6. Z dostępnością nigdy nie jest źle, łatwo dostać, tylko nie zawsze od ręki.
7. Ogólnie to nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem tak zadowolony z towaru(W ogóle, jakiegokolwiek), na pewno nie czyste, choć euforia duża to nie trwa tyle, ile by się chciało. Teraz 5 godzin po ostatniej dawce wielkosci igły do szycia bez zmrużenia oka, organizm raczej nie pozwala na więcej...
-Pierwszy raz z tego źródła, będę na pewno dalej testował, podzielę się informacjami.

Pozdrawiam :gun:
  • 1 / / 0

1 Gdańsk
2 350 - 300/g
3 Zapach charakterystyczny, czysty, nie do pomylenia z czymkolwiek innym
4 Śnieg, śnieżnobiały proszek, puder
5 Jakość 10/10
6 Trudno dostępna. Łatwo dostępna dla przyjaciół i ich przyjaciół
7 Cena adekwatna. Jakość, do której chce się wracać
  • 595 / 21 / 0

ktoś może się wypowiedzieć na temat krakowa ?
  • 5429 / 539 / 0

300-350 zł za gram... w życiu bym tyle nie zapłacił : ) Ja płaciłem ok 62 za tyle samo proszku - zapewne takiej samej, lub lepszej jakości. Niestety musiałem się pofatygować na drugi koniec świata (blisko "źródła")
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 71 uczestników Wejdź na czata