Kokaina/amfetamina czas utrzymywania się w moczu

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 3 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 50 / 2 / 0

Czy jest możliwe utrzymywanie się kokainy/amfetaminy w moczu kilka miesięcy jeżeli ktoś był uzależniony wiele lat ok 6 lat w bardzo dużych ilościach dziennie i czy waga ma na to wpływ jak długo jest narkotyk w moczu po odstawieniu? Czy możliwe ze po tak zaawansowanym zażywaniu w dużych ilościach wiele lat , narkotyki utrzymywały się długo np dwa miesiące czy więcej ?
Rejestracja: 2017
  • 2224 / 695 / 0

nie jest możliwe, aby tak długo się utrzymywały po tak długiej abstynencji, nawet zażywane w długich ciągach. standardowo w przypadku kokainy jak i amfetaminy jest podobnie - zazwyczaj utrzymują się one kilka dni.

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Były pracownik KFC zbudował kryptowalutowe imperium narkotykowe. Stracił wszystko

8 czerwca Sąd w Leicester nakazał konfiskatę ponad 1,8 miliona funtów od osoby z Wielkiej Brytanii, która prowadziła wielomiliardowe, kryptowalutowe imperium narkotykowe.
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0

Mówiąc o kokainie / amfetaminie :
Testy z moczu od 2 do 5 dni.
Testy ze śliny od 2 do 5 dni.
Testy z krwi do kilkunastu godzin.
Testy z cebulek włosa nawet po 3 miesiącach mogą wykryć obecność substancji, ponadto z diagnozą charakteru spożywania od okazjonalnego przez regularny na chronicznym kończąc.
:liść:
Natomiast THC wykrywalne w moczu jest do 10 dni od ostatniego zażycia, aczkolwiek u nałogowych palaczy można wykryć nawet po 6 miesiącach od momentu odstawienia.
Nałogowy charakter zażywania może przedłużyć ten czas, ale nieznacznie. Poza tym wpływ mogą mieć takie czynniki jak: przyjmowanie innych substancji, leków, wiek, waga czy alkalizacja.

Jednak po długim okresie zażywania, np. kokainy, serce może być zniszczone, może mieć zbliznowaconą tkankę, a takich zmian się już nie da cofnąć. A wówczas żaden wysiłek fizyczny, dieta, witaminy nie pomogą usunąć uszczerbku na zdrowiu. :zły:
Posty: 3 Strona 1 z 1
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1329 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości