Kokaina/amfetamina czas utrzymywania się w moczu

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 3 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 50 / 2 / 0


Czy jest możliwe utrzymywanie się kokainy/amfetaminy w moczu kilka miesięcy jeżeli ktoś był uzależniony wiele lat ok 6 lat w bardzo dużych ilościach dziennie i czy waga ma na to wpływ jak długo jest narkotyk w moczu po odstawieniu? Czy możliwe ze po tak zaawansowanym zażywaniu w dużych ilościach wiele lat , narkotyki utrzymywały się długo np dwa miesiące czy więcej ?
Rejestracja: 2017
  • 1450 / 287 / 0


nie jest możliwe, aby tak długo się utrzymywały po tak długiej abstynencji, nawet zażywane w długich ciągach. standardowo w przypadku kokainy jak i amfetaminy jest podobnie - zazwyczaj utrzymują się one kilka dni.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Poznań: 30 kilogramów narkotyków na terenie szpitala

Poznańscy policjanci przechwycili narkotyki warte blisko 1,5 miliona złotych. Podejrzani ukrywali je na terenie jednego z poznańskich szpitali. Dwóch zatrzymanych decyzją sądu trafiło do aresztu.
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0


Mówiąc o kokainie / amfetaminie :
Testy z moczu od 2 do 5 dni.
Testy ze śliny od 2 do 5 dni.
Testy z krwi do kilkunastu godzin.
Testy z cebulek włosa nawet po 3 miesiącach mogą wykryć obecność substancji, ponadto z diagnozą charakteru spożywania od okazjonalnego przez regularny na chronicznym kończąc.
:liść:
Natomiast THC wykrywalne w moczu jest do 10 dni od ostatniego zażycia, aczkolwiek u nałogowych palaczy można wykryć nawet po 6 miesiącach od momentu odstawienia.
Nałogowy charakter zażywania może przedłużyć ten czas, ale nieznacznie. Poza tym wpływ mogą mieć takie czynniki jak: przyjmowanie innych substancji, leków, wiek, waga czy alkalizacja.

Jednak po długim okresie zażywania, np. kokainy, serce może być zniszczone, może mieć zbliznowaconą tkankę, a takich zmian się już nie da cofnąć. A wówczas żaden wysiłek fizyczny, dieta, witaminy nie pomogą usunąć uszczerbku na zdrowiu. :zły:
Posty: 3 Strona 1 z 1
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości