Kodeina + Sertralina przeciwbólowo?

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 6 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2017
  • 83 / 1 / 0

Brałem wiele SSRI, Snri czy NaSSA.
Ostatnio skończyła mi się wenlafaksyna i brałem zapasy paroksetyny. Ale nie ważne.
Muszę tymczasowo brać kodeine (antidol) przeciwbólowo bo inne leki jaki np NLPZ nie działają na mnie nawet w kilogramach. tramadolu boję się wziąć ze względu na zespół serotoninowy.
Pare dni temu odstawiłem paroksetyne że względu że coś tam miesza w CYP2D6 czy coś tam. (aż tak się nie znam). I ponoć koda z paro w ogóle nie działa.
Jak odstawiłem paroksetyne I wziąłem kodeine ostry ból momentalnie ustąpił. Nawet nie musiałem robić detoxu od paro.
Problem w tym ze jak przestałem brać paroksetyne to po 3-4 dniach miałem skutki odstawienie. Dlatego wpadłem na pomysł żeby tymczasowo brać sertraline i do tego kodeine bo z tego co czytam to sertralina nie robi bałaganu z tym CYP2D6 i wtedy kodeina działa przy praniu sertraliny.
Jak to jest?
Proszę o pomoc bo idę dziś znów na nockę I muszę brać coś mocnego przeciwbólowego bo mam obite zebra I nie wytrzymam z bólu.
Rejestracja: 2007
  • 644 / 109 / 0

Ugryzłeś problem z nieodpowiedniej strony. Odstaw stopniowo SSRI, możesz się posłużyć sertraliną, a do tego możesz brać leki przeciwbólowe. Pamiętaj jednak, że działanie kodeiny będzie przy SSRI osłabione. Powinieneś rozważyć włączenie długo działającego NLPZ.

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Medyczna marihuana w reklamie i marketingu medycznym

Czyli prawnik o tym, dlaczego nie można reklamować medycznej marihuany i kiedy można ją reklamować ;)

ZX

Rejestracja: 2018
  • 822 / 277 / 0

Serta osłabia działanie kodeiny i trzeba więcej kody. Pamiętaj, że musisz ten antidol ekstrahować bo ci rozjebie wątrobe, nie możesz brać więcej niż 4g parasyfu doraźnie i 2g codziennie.
Rejestracja: 2017
  • 83 / 1 / 0

Dziękuję za odpowiedź. A jak z mianseryną? Bo biorę ja nasennie 15 mg. Czy też tak działa z kodą jak ssri? Bo mianseryna to nasal.

NLPZ odpada bo mogę je brać kilogramami i nic nie daje. Mam na to jakaś tolerancje. Chyba że coś polecicie na obicie klatki piersiowej, żeber. Żeby nie bolało. Mam obite żebra. Ból straszny. Jedynie tramadol I kodeina mi zawsze pomagała ale wtedy nie brałem antydepresantow.
Rejestracja: 2017
  • 83 / 1 / 0

A jak działa kodeina z mianseryną? mianseryna też znosi działanie kody?
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0

mianseryna dziala na CYP2D6,przynajmniej tak na wiki pisze
Posty: 6 Strona 1 z 1
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1200 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Sawant i 3 gości