- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
kodeina + alkohol - zmniejszona euforia, zwiększona depresja oddechowa, przyjemnie. Obciąża wątrobę, dlatego nie ma co przeginać. Im więcej w siebie wlewasz, tym mniej czuć kodę, a bardziej upojenie. Na końcu zostaje już jedynie to charakterystyczne, kodeinowe „ciepełko” w okolicach jamy brzusznej.
kodeina + benzodiazepiny - podobnie jak w przypadku alkoholu, zmniejszona euforia, zwiększona depresja oddechowa. Był to jeden z moich ulubionych miksów, ale to jest już znane od antyku, że te substancje, genialnie ze sobą współgrają.
kodeina + tramadol + benzodiazepiny - podobnie jak w/w, ale znacznie intensywniej (a zgrane było tak: 4 mg alpry, 1000 mg tramadolu, a na końcu 750 mg kodeiny) i zaliczony mój pierwszy nod dream.
kodeina + barbiturany - bardzo przyjemne połączenie oraz zaliczony mój drugi nod dream.
kodeina + amfetamina - stymulacja praktycznie całkowicie zagłusza działanie kodeiny. Jak już to najpierw lepiej będzie zarwać nockę, a kodeinę wrzucić dopiero na zwale, wtedy jest na prawdę bardzo sympatycznie.
kodeina + antyhistaminy (difenhydramina, dimenhydrynat) - ogólnie nasilone działanie kodeiny na OUN, pomaga przy wyrzutach histaminy.
kodeina + ecstasy - właściwie to było PST, a po godzinie poszedł krążek. Totalnie bez sensu, MDMA całkowicie przejmuje kontrolę nad „fazą”.
kodeina + dihydrokodeina - zwyczajnie wzmocnione oraz wydłużone działanie, nic szczególnego.
kodeina + THC - potężnie zwiększone ogólne działanie kodeiny na OUN. Na peaku z kodeiny, wystarczyły mi dwie, dobrze zbite lufy i byłem totalnie poskładany.
kodeina + DXM - bardzo ciekawy miks, praktycznie zmienia profil działania substancji, gorąco polecam dla tych, którzy lubią eksperymentować.
kodeina + atropina - specyficzny miks, wyraźnie zwiększający działanie depresyjne kodeiny na OUN.
Póki co to wszystko, co pamiętam.
Jak coś mi się jeszcze przypomni to z pewnością dopiszę.
Pozdrawiam.
01 lipca 2020cbsz pisze: do kody na pewno antyhistamina jak jak syropki w usa. aviomarin albo to z apap noc, ogólnie wszystkie te co przekraczają bariere krew-mózg czyli pierwszej generacji jak się nie mylę. do tego DXM w dawce próbnej tj. 90mg jakąś godzine przed kodeiną co by p450 pobudziło a dokładniej enzym cyp2d6. dobry też jest trazodon bo blokuję histaminę i przez to działa sedacyjnie. wydaję mi się że coaxil (tianeptyna) będzie do kody okej, każdej maści benzo i inne gabanergiki, alkohol w stosownych dawkach. polecam trampka, kodę, aviomarin i 1 bądź 2 mg alpry lub klona ewentualnie Bromazepam 12mg ale miks raczej dla osób które już wcześniej się podgrzewali kodeiną.
Im wiem więcej tym mniej mówię
Poza tym ja pamiętam swoje siedem razy pierwsze siedem osiem razy nic praktycznie nie czułem
Ja brałem za pierwszym razem dwa opakowania kodeiny czyli 150 mg x 2 czyli 300 mg
Ale weź pod uwagę swoją wagę bo jak jesteś chuder lock i ważysz 50 kg to w zupełności ci wystarczy jedno opakowanie możesz również spróbować tak jak wolisz czyli 50 mg nie ma problemu
10 maja 2023thestjudent pisze: siemano, myslicie ze 50mg kody i 65 promki bez tolerki bedzie git czy dorzucac?
Na kody tolerki raczej nie mam bo od bardzo dawna nie brałem na resztę też tolerki nie mam
Ile wziąć żeby się solidnie ujebać na parę godzin ale bez większego ryzyka śmierci
Przeniesiono do działu Miksy — C
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mmnaswiecie.png)
Mówili: "Narkotyków to ja nie chcę". Dopóki ból stawał się nie do zniesienia
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/psychodeliki-medytacja-wplyw_0.jpg)
Czy psychodeliki mogą wspierać praktykę medytacyjną? Analiza nowego badania
Czy psychodeliki mogą poprawić jakość medytacji? Nowe badanie opublikowane w PLOS ONE sugeruje, że tak! Aż 73,5% uczestników (634 osoby z 863) uznało, że doświadczenia psychodeliczne miały pozytywny wpływ na ich praktykę medytacyjną.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/10_lat_dla_producenta.jpg)
10 lat więzienia dla producenta metamfetaminy. Legnicki sąd wydał wyrok
Przestępstwa narkotykowe to coraz większy problem. W jednej z takich spraw zapadł właśnie wyrok. Sąd Okręgowy w Legnicy skazał na 10 lat więzienia 34-letniego Jakuba C., który na przemysłową skalę produkował metamfetaminę. Wytwórnia działała w garażu na terenie prywatnej posesji w Niemstowie pod Lubinem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/robert-rutkowski00.jpg)
Terapeuta uzależnień: Zielsko ma konsekwencje w następnym pokoleniu
Na oczach Roberta Rutkowskiego, terapeuty uzależnień, zmieniła się rzeczywistość wokół substancji psychoaktywnych w Polsce. Ekspert opowiedział, co działo się za kulisami tej zmiany. - To miało swoją cenę, która mnie wtedy przeraziła - powiedział wprost.