Kodeina + Amfetamina

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 28 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2015
 • 2288 / 200 / 9


Jadłem tego mixa na tamtym weekendzie. koda fajnie wypełniła spida. No i ależ się intensywnie drapałem jak wchodziło. Hehe, można powiedzieć "swędzacz i drapacz". W ogóle ziom miał urodziny wpadam na miasto on pije z jakimiś typami. Okazało się później, że nawet ich nie znał. Jeden kolo cynkwajsy pod oczami, ale miło i gościnnie. Rubasznie. Potem oni poszli po tego nosa. Wrócili i schizma, tzn rozdzielenie się drużyn na ćpającą i niećpającą. Kolo nas zaprosił na mieszkanie. Zjedliśmy szczurki. A ja w pewnym momencie: "jecie kodeinę?" Trochę dziwnie popatrzyli jak wpierdalałem 20 thiocodynów. Potem do ziomeczka, "no sypnij jeszcze, sypnij" - klasyka. Dawno nie jadłem szczura u siebie w mieście, nawet dobry był. Gadka szmatka przez chwilę, mowa trawa, no szkoda że nie właśnie. Potem swędzacz od kodżitsu. Mały szczurek i musieliśmy iść bo typ szedł do laski, mój ziom też czasami robi się nieco aspołeczny, poszedł w swoją stronę. A ja co? Piwko w parku, delektacja. Tak to było. Kodamfetamina.
Rejestracja: 2017
 • 159 / 14 / 0


Kode na zwala tak to się nie opłaca.

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Hiszpania: uliczny haszysz skażony "znaczącymi ilościami fekaliów"

Nowe badanie stwierdza, że większość marihuany sprzedawanej na ulicach Madrytu jest skażona niebezpiecznym poziomem fekaliów.
Rejestracja: 2010
 • 3169 / 261 / 0


Chyba ze ktos ma schizy , leki, widzi policje po speedzie w kazdym czlowieku to taki podklad mu dobrze zrobi. Wolalbym kode na podklad niz benzo. Z tym, ze kody prawie w ogole nie czuc jak dziala ale leki sa zniwelowane.
Rejestracja: 2015
 • 596 / 101 / 0


to już lepiej alko pod fukę pić, jak schizo wchodzi.

ale z alprą też żle nie jest, w sumie.
Rejestracja: 2011
 • 6406 / 559 / 0


To może mieć sens.Chodzi mi o kodeina + amfetamina.Ale trzeba wziąć duzo kody i minimalna dawka amph.Co o tym sadzicie ?
Rejestracja: 2015
 • 596 / 101 / 0


wlasciwie to chyba zdarzylo mi sie dziare robic na tym miksie, w towarzystwie THC i etanolu, zle nie bylo z tego co pamietam. kody chyba 300mg, fuki ze 2-3 narty.
Rejestracja: 2018
 • 8 / / 0


Mi ten mix w sumie kiedyś nie podchodził bo ciężko miała się przebić koda przez fuke ale obecnie jak jest dobry wład to kode muszę wrzucić przed fufu a jak jest srednie fufu to moge wrzucić kode po bandzie i najlepsze jest to ze kazda z tych opcji inaczej na mnie dziala i w sumie obie są spoko. Przy wrzucaniu ampf > koda nie za dużo fuki bo koda nie przebije się. Przy wrzucaniu koda > ampf tu według uznaniu 😊 ale wkoncu fufu przebije kode po którejś bandzie i też już nie będzie tak milo
Rejestracja: 2019
 • 14 / / 0


Czy jest sens każdy musi odpowiedzieć sobie sam bo jak wiemy kazdy organizm jest inny. To jest taki pdeudospeedball, w który osobiście jestem wjebany. Jak ktoś chce spróbować to radzę najpierw wypić kodeine, a gdy dojdziemy do peaku zjeść kreskę w ilosci takiej która byłaby zadowalająca bez kodeinowego podkladu
Posty: 28 Strona 3 z 3
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: WRB i 1 gość