Ketamina - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 7241 / 725 / 0

ketamina sama w sobie jest mocna, ale myślę ze jako dysocjant tak samo jak DXM dobrze mixuje się z marihuana.Tylko nie za dużo, na peaku kety lufka - dwie i styka.

@IceN1N3
Ja bym brał na peaku LSD ketamine w nosa, ale to już ostra jazda bez trzymanki a jak jeszcze dopalimy jointa :skret: to już w ogóle mamy ostra psychodelie :psycho:
  • 1139 / 174 / 7

Jak będę miał ketę jakoś w maju to tak zrobię chyba: 200 mcg 1p + 100-125 mg kety + wiaderko jak peak zacznie schodzić. Choć raczej najpierw zmixuję z miprocyną, bo ona działa podobną ilość czasu jak keta, a przy LSD peak wchodzi po takim czasie jak na miprocynie już schodzi xd

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Z braku tłumacza umorzyli śledztwo wobec przemytników narkotyków. Trójce Rumunów upiekło się

Z powodu braku tłumacza z języka rumuńskiego zwolniono z posterunku policji podejrzanych o przemyt narkotyków. Rzecz wydarzyła się w Perthus, niedaleko Perpignan, przy granicy francusko-hiszpańskiej.
  • 129 / 16 / 0

ketamina + GHB
ktoś próbował czy nie bardzo ?
  • 2941 / 281 / 0

Heh nie wiem czy pomoge ale probowalem MXE Z GBL. Substancje bardzo podobne wiec wnioskuje ze i miks wyszedl by zblizony

Na malych dawakach MXE GBL dodaje do dzialania p-depresyjnego i lekkiej dysocjacji spora dawke euforii - godne polecenia. Do duzych dawek metoksy powodowal zgona i odczucia podobne do umierania/duszenia sie. IMO potencjalnie niebezpieczny
  • 129 / 16 / 0

No nie był to dobry mix. No chyba, że ktoś lubi rzygać na bombie zcinającej z nóg
  • 3311 / 312 / 0

4ho met iv - dobrze mnie robi 15mg
ketaminy iv 50 to dziura.

Jak to połączyć w jednej pompie na psychodeliczne święto. A może to zły pomysł ?
Jak mixowac trypty z dyso by było najlepiej ? Jaka kolejność, roa. Nie raz mixowalem np. Ho met orał i na peaku strzał dyso . Jak miałem DXM to kolejnodc się zmieniała.DXM i na peaku tryptamina. Ciekaw jestem jakie to uczucie zapodac jednocześnie te substancje. Tripper i DOM to moje s& s . Czy ktoś pròbował?
Szukam mocnych wrażeń. Wizualnego i mentalnego rozpierdolu
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata