Kava Kava - wątek ogólny

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Czy Kava Kava działa na Ciebie

46%
1.Tak
19
20%
2.Cos działa
8
15%
3.Słabo działa
6
10%
4.Nie czuje nic a nic.
4
10%
5.Działa ale w ogromnych ilościach.
4

Liczba głosów: 41

• 5 / 1 / 0

Jak ze skutkami ubocznymi? Ma to jakiś potencjał uzależniający? Pomaga zasnąć po "średnich" stymulantach?
  • 100 / 25 / 0

Skad kupujecie teraz kave przez internet? Po wpisaniu w duckduckgo masa odpowiedzi natomiast pewnie 50% jest nieaktywna/bardzo slaba. Bylbym bardzo wdzieczny za jakies zrodelko, moze byc nawet na priv.

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Narkotyki w magazynie przy ul. Sycowskiej. Jest akt oskarżenia

Prokuratura Okręgowa w Poznaniu 27 kwietnia skierowała do Sądu Okręgowego w Poznaniu akt oskarżenia przeciwko członkom zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się wewnątrzwspólnotowym nabywaniem z Hiszpanii do Polski znacznej ilości marihuany.
Użytkownik nieaktywny
  • 14 / 2 / 0

Na MO jest dostępna, co prawda cena z nóg nie powala, ale do tanich używek również nie należy i trzeba mieć to na uwadze.
  • 420 / 64 / 0

29 kwietnia 2020elami pisze:
Jak ze skutkami ubocznymi? Ma to jakiś potencjał uzależniający? Pomaga zasnąć po "średnich" stymulantach?
Brak skutków ubocznych. Potencjał uzależniający praktycznie żaden, do tego sporo kosztuje więc wątpię aby ktoś ją stosował długo i często. Nie sądzę żeby przebiła się przez stymulanty.
  • 992 / 162 / 3

Tu jest problem... kava uzaleznia jednak kolego znam JUŻ dwie osoby które żłopia to na potęgę bardziej niz znajomi yerbę
  • 113 / 5 / 0

Jaka jest najmniejsza ilosc w gramach tego,by cos to odczuc wogóle.Takiej typowej paczkowanej z neta po 40-50zl za 50g.Mozna odczuc po tym jakiekolwiek zmiany w percepcji?
  • 1067 / 193 / 7

30 kwietnia 2020globus420 pisze:
Jaka jest najmniejsza ilosc w gramach tego,by cos to odczuc wogóle
Z mojego doświadczenia dawka progowa to około 5g na osobę.
Mozna odczuc po tym jakiekolwiek zmiany w percepcji?
Zależy co uznajesz za percepcję. Jest to głównie GABAergik (swoją drogą chętnie bym poznał dokładny profil farmakologiczny tego), więc nie licz na efekty znane z marihuany, psychodelików i dysocjantów.
  • 2 / / 0

29 kwietnia 2020Kommitum pisze:
Skad kupujecie teraz kave przez internet? Po wpisaniu w duckduckgo masa odpowiedzi natomiast pewnie 50% jest nieaktywna/bardzo slaba. Bylbym bardzo wdzieczny za jakies zrodelko, moze byc nawet na priv.
Na kavowej grupce na fb (takiej gdzie są nawet ludzie którzy mieli wkład w ponowną legalizację kavy) wszyscy najbardziej polecają sklepy polskich dystrybutorów kava Society i Kalm with kava
  • 100 / 25 / 0

Jak to jest z tym przygotowaniem? Tzn oficjalny dystrybutor proponuję przygotować w wodzie 30-40 stopni, ale dużo ludzi poleca użyć mleka albo czegoś innego, ponieważ kawalaktony dobrze rozpuszczają się w tłuszczach.
Czujecie różnice w działaniu w zależności od użytego rozpuszczalnika?
  • 133 / 20 / 0

Około 10 dni temu zrobiłem sobie 50 g Pouni Ono w 250 ml mleka i 500 ml wody. Nie spodziewałem się aż takiej mocy przyznam szczerze. Gęba ciągle uśmiechnięta, lekka euforia - całkiem stała, przypływ energii, rozmawiałem z kim tylko mogłem, dzwoniłem, pisałem wiadomości, w tym nawet do osoby, z którą nie mam za bardzo kontaktu. Do tego lepszy odbiór muzyki, lekka introspekcja i zdecydowanie zwiększona empatia. Problem był tylko taki, że coś mi ciężko siadło na żołądek i tak mnie mdliło, że musiałem potem iść zwymiotować. Do tego smak był tak obrzydliwy, że przy samym piciu mnie wykręcało. Wcześniej tylko jakieś mniejsze porcje, albo jakieś słabsze, albo o innym profilu, ale aż takiego przyjemnego działania się tym razem nie spodziewałem. Co tylko robić z tymi problemami żołądkowymi? Może 50 g to jednak u mnie za dużo, albo kwestia tego, że biorę 30 mg Duloksetyny dziennie.
globus420 pisze:
Mozna odczuc po tym jakiekolwiek zmiany w percepcji?
Podobne do tych od alkoholu jak już, ale nieznacznie inne. Podobnie wzrok się rozjeżdża, obraz jest przetwarzany z lekkim opóźnieniem, ale nie kręci się tak w głowie. Zmysły do tego nie stłumione, a raczej lekko wyostrzone.
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata