Kaktusy FAQ

Wszystko o kaktusach - metody przyrządzania, uprawa, odmiany, opisy działania

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

che

• 258 / 3 / 0

FAQ mówicie... Chyba nawet nie wiedziałbym jak sie do tego zabrać, ale jeśli ktoś zacznie to służę pomocą.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 589 / / 0

Mogę podsunąć szablon i w czymś tam się udzielić. Z tym że jeśli to ogólnie o kaktusach, to trzeba by też uwzględnić pozostałe w miarę poznane, trochę roboty by było ale jak jesteś chętny to czemu by nie.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Kasowanie wspomnień zniechęca szczury do poszukiwania narkotyków

Łamanie powiązań między sygnałami (wyzwalaczami) i wspomnieniami jest dobrze znaną strategią w leczeniu fobii, uzależnień i PTSD. Ta metoda jednak - powszechnie znana jako "terapia ekspozycji" - nie jest zbytnio skuteczna w leczeniu uzależnień. Powód? Znaczenie kontekstu.

che

• 258 / 3 / 0

A więc podsuwaj, mam nadzieję, że ktoś jeszcze się dołączy i coś tam spłodzimy.
  • 70 / / 0

Ok. Przekopalem forum i widze,ze osoby zajmujace sie hodowla i uprawa kaktusow, denerwuja pytania na temat przygotowania do kunsumpcji. Rozumiem to przywiazanie bo sam hodowalem i opiekowalem sie innego rodzaju roslinami, ale chcialem dowiedziec sie czy ktos z Was zjadl kaktusa San Pedro? Czy zjadl sama skore czy jadl ja wraz z miaszem? Jakie byly efekty?
Pozdrawiam

che

• 258 / 3 / 0

Oj, nie denerwujemy się pytaniami dotyczacymi wsuwania kaktusów, najwyżej denerwuje nas umieszczanie postów w nieodpowiednich tematach
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 589 / / 0

Razem z miąższem masz prawie pewnego bełta, wszystko jest w temacie.
Szablon, Panie che: ogólne przedstawienie substancji, w tym wypadku będzie to kilka gatunków, skoro ma to być FAQ ogólnie o kaktusach, możliwość pomyłki z innymi, występowanie, tradycyjne użycie i metody zbliżone naszym, traktowanie i zbiór, dawkowanie i przygotowanie, ewentualnie przechowywanie, dodaj do tego co chcesz, w dowolnej kolejności reszta. Przemyśl w czym masz większą wiedzę, resztą zajmą się inni, w tym mogę i ja, jak już rzekłem.
  • 19 / / 0

drodzy fachowcy jak tam idzie przygotowywanie FAQ? Ja właśnie z wielką radością i podnieceniem wszedłem w posiadanie nasion laphopora, dopiero teraz zajrzałem do internetu zniecierpliwiony w poszukiwaniu informacji aby jak najszybciej zacząć je sadzic a tu się okazuje kupa - będę musiał czekać z uwagi na nasłonecznienie, zimowanie i inne których jeszcze nie kumam, dlatego apeluje - FAQ PROSZE!!!! :)
  • 343 / 1 / 0

leamas pisze:
Razem z miąższem masz prawie pewnego bełta
Nie prawda , ja się zajadałem całym , ze skóra , z miąższem , przegryzając małymi batonikami bounty : ) nie wnikasz - gryziesz i połykasz : D
gdzie można przechowywać san pedro , jak poleżą w szafie dwa miesiące to nic sie z nimi nie stanie ?
  • 411 / 6 / 0

może zacznijmy od listy pytań, jakie powinny się w takim faqu znaleźć, potem, skrupulatnie ktoś na to wszystko będzie odpowiadał
faqu nie ma ale 3 strony postów już się zrobiło ;)
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 3 / 0

1. Czego się spodziewać
2. Jakie dawkowanie - gatunek, świeży, suchy
3. Sposób spożycia
4. Środki ostrożności
5. Miksy
Wróć do „Kaktusy”
Na czacie siedzi 48 uczestników Wejdź na czata