Kaktusy-Dawkowanie

Wszystko o kaktusach - metody przyrządzania, uprawa, odmiany, opisy działania

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 978 / 9 / 0

Witam, zakladam gdyz nie moglem nigdzie znalezc:D :-D

W sklepach Etno proponuja dawki po 20g suszonych skór np Trichocerusa Pachanoi. Czy jest to wystarczajaca dawka?
  • 1514 / 3 / 0

Myślę że tak.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Studium przypadku: Kannabinoidy związane z aktywnością antynowotworową

Stoke-on-Trent, Wielka Brytania: Podawanie kannabidiolu (CBD) wiąże się z działaniem przeciwnowotworowym u ludzi, zgodnie z opublikowanymi niedawno dwoma badaniami przypadków.
Użytkownik nieaktywny
  • 2519 / 9 / 0

a jak to jest w przeliczeniu na centymetry, przy średniej grubości 8cm?? Chodzi o to żeby starczyło na dobrą meslalinową podróż. Kaktus stary. Kupiłem jakieś 4lata temu jako dorosłą roślinę. Zimowany, tylko raz zdarzyło mi się przezimować go w temperaturze pokojowej. Czego następstwem były małe przyrosty w roku i dziwne plamy na skórze.
  • 978 / 9 / 0

Na erowidzie widzialem 14-16 ali kaktusa grubego' czyli jakies niecalee pol metra kaktusa gwarantuje kosmos:d
Użytkownik nieaktywny
  • 576 / 3 / 0

Inhibitory dehydrogenazy aldehydowej(disulfiram, kudzu, durian, czernidłaki, czosnek) mogą zwiększyć działanie meskaliny http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1129346, czytałem gdzieś, że nawet 5-krotnie co może być nawet niebezpieczne ;].
  • 204 / 1 / 0

Jaki jest lepszy sposob na przyrzadzenie suszonych skor kaktusa. Czy zmielic je na proszek, polknac i popic sokiem porzeczkowym? Czy zmielic i gotowac pare godzin w wodzie z sokiem cytryny?
  • 978 / 9 / 0

zmielic i gotowac 4h spokojnie wystarczy(z kwaskiem cytrynowym, jedna chwala).
  • 191 / / 0

howlman pisze:
Inhibitory dehydrogenazy aldehydowej(disulfiram, kudzu, durian, czernidłaki, czosnek) mogą zwiększyć działanie meskaliny http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1129346, czytałem gdzieś, że nawet 5-krotnie co może być nawet niebezpieczne ;].
Prosiłbym o więcej info. Ktoś próbował zagryzać czosnkiem ? Może jest jakiś odważny który by chciał spróbować ( i ma materiał ;) )? Głównie chodzi mi o to ile trzeba zjeść (czosnku, czy też kudzu) i czy rzeczywiście multiplikuje działanie.

Drugie pytanie: jak ma się opis tego kaktusa i rekomendowane dawkowanie 5-10 g do tego co wcześniej pisaliście? http://www.shivaheadshop.co.uk/shop/leg ... -_20g.html Mam ochotę na jednego , porządnego tripa więc spróbowałbym zjeść całość 20g - chyba nic się nie stanie?
  • 978 / 9 / 0

Ja jadlem 3 paczki i dopiero porzadnie bylo. Wez pod uwage ze niedokladnie wygotujesz wiec dawka aktywna bedzie oscylowac w granicach +-550 mg, z przelicznika ze w kazdych 10g jest 100mg meski.
  • 357 / 2 / 0

Mam wywar z kaktusów peyotl, jakieś sprawdzone metody na zniwelowanie problemów żołądkowych? Czy są to dolegliwości podobne do tych po LSA? mniejsze? większe?

Proszę o przeniesienie, miało być w kakto wątek ogólny, zagapiłem się..
Wróć do „Kaktusy”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata