Kurde, takie perly kiedys byly, zbanowali je, a teraz nawet w takim dn nie znajdziesz. No taki mxe, wspomnienie jotwuhy, ulki nie ulki. Nir chce mi się wierzyć, ze żaden cudak nie zrobilby syntezy na sell.
Sam nie ogladam dn, nie wiem czy sie pojawiają podobne pozycje i czy sa legitne.
"Rutyna to rzecz zgubna "
W darknetach nie ma nic, w wielu sklepach RC (tych na zaproszenie i tych bez) też na próżno szukać. Czasem śmignęły mi w ofercie jakiś sklepów, ale te śmierdziały scamem na kilometr.
Rzeczywiście jedyną możliwością może być customowa synteza, problem jest taki, że nie wiem czy w Chinach też te klasyczne kanna nie są zbanowane, nie chce mi się teraz szukać. Do tego dochodzi kwestia ilości, bo wiadomo, że nikt nie będzie bawił się w syntezę grama, a więcej i tak nie potrzebowałbym
Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
I rozwiewając wątpliwości nie ma ŻADNYCH szans na dostanie tego, tylko synteza.
19 lutego 2025london5 pisze: Dobrze że tego topka już nie ma, wkurwiał mnie ten chujek.
Swoją drogą sprzedawali go w zajebistych metalowych pudełeczkach. Strasznie mi się podobały.
Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
04 kwietnia 2020UltraViolence pisze:
Swoją drogą sprzedawali go w zajebistych metalowych pudełeczkach. Strasznie mi się podobały.
Ale mój kumpel po dwóch buchach poleciał jak kłoda na twarz, żeby tego było mało, to... na schody ... w naszym liceum. Paliłem z nim wtedy, trzeci ziomek speniał i zwiał, a ja siedziałem z nim czekając na karetkę i pytając jak ma na imię i gdzie był na wakacjach, żeby nie odpłynął, zanim przyjedzie pogotowie.
Bardzo przykra sytuacja, na szczęście ja nigdy takiej akcji nie miałem, chociaż nie raz przeciąłem z AM i miałem potężną dysforię i rzyganko.
Anyway Smoke też w moim sercu pozostanie ;)
21 maja 2020Mordarg pisze: Ten Spice w 3 opcjach , pamiętam że najmocniejsze było diamnod z mitycznego sklepu dopalacze . pl Byo owszem zajebiste, Fajnie pachniało dawało zajebistą bombą która w jakims stopniu nawet dośc dużym imitowała oryginalną MJ no i ofc działało to wgl mocniej. Pamiętam ekipą żęsmy się zrzucili i u mojej babki na wolnej chacie z wazonu paliliśmy xD Ale wszystkie mieszanki jakie wyszły potem , nawet za czasów otwarych stanjonarnych sklepów, Zdarzay się jakies mózgoptrzepy ale ni jak to się nie miało do MJ oraz pierwszego spicea - napewno ni warte swojej ceny.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/2/2d492c53-db8a-4e05-b291-e612672d015e/zakupy%20w%20nocnej4.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250531%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250531T115402Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=c7d3bb8934e798629699b9a07228503cc66518b3de9d6c9f7b2967369a86dc74)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/kpp_sejny.jpg)
Nie mógł pogodzić się z rozstaniem, rozsypał "biały proszek" na dachu auta byłej partnerki
36-latek dobijał się w gminie Giby (Podlaskie) do drzwi swojej byłej partnerki. Awanturował się i krzyczał, a na koniec rozsypał na dachu jej samochodu amfetaminę. Został zatrzymany przez policję. Był tak pijany, że nie był w stanie dmuchnąć w alkomat.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/271-216683_g.jpg)
18-letni diler zakopał narkotyki w lesie. Po zatrzymaniu grzecznie zaprowadził tam policjantów
Za posiadanie i udzielanie narkotyków odpowie 18-latek zatrzymany przez lipskich kryminalnych. Policjanci zabezpieczyli środki odurzające oraz wagi, a część narkotyków podejrzany ukrywał w słoiku zakopanym w ziemi. Młodemu mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat więzienia.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/metaukropol.jpg)
CBŚP i ukraińska Służba Bezpieczeństwa rozbiły grupę przestępczą produkującą metamfetaminę
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji z Zarządu w Poznaniu, we współpracy z jednostką śledczą Służby Bezpieczeństwa Ukrainy z obwodu zaporoskiego, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Poznaniu oraz prokuratury ukraińskiej, przeprowadzili skoordynowaną operację wymierzoną w zorganizowaną grupę przestępczą, która zajmowała się nielegalnym wywozem z Polski do Ukrainy leków zawierających pseudoefedrynę, które następnie były wykorzystywane do produkcji metamfetaminy.