Podchodne tryptaminy, które nie zostały rozbudowane przy pierścieniu – np. DMT, DPT, lub AMT
ODPOWIEDZ
Posty: 19 • Strona 1 z 2
  • 1951 / 14 / 0
Mógłby ktoś podać więcej informacji na jej temat? Bo wszystko co wyczytałem, to są same przypuszczenia, a żadnych faktów.
  • 585 / 2 / 0
kolega z H mowil ze po jungle DMT osiaga sie poziom zycia -1
normalnie masz zero
po dragach jeden
a po jungle dmt minus jeden

przynajmniej na zolpidemie jakos to tak brzmialo sensownie
.
  • 1456 / 19 / 0
Uwaga! Użytkownik kfs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1951 / 14 / 0
Jo ino po Polsku.
  • 489 / 40 / 0
W takim razie prosiłbym o podesłanie linka z tłumaczeniem.
Ostatnio zmieniony 06 września 2012 przez motocyklista, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 148 / / 0
Dołączam się do prośby. Ew. może jakieś wzory chemiczne?
  • 1876 / 21 / 0
Warto tez dodac ze wiele osób myli Jungle DMT z N-oxy-DMT które jest moim zdaniem mocniejsze i nieco mroczniejsze od zwykłego DMT.Zolte kryształy DMT zawierają na ogół DMT i N-Oxy-DMT . Jungle ma bodajze karnazynowy kolor.
  • 992 / 24 / 0
Jungle DMT to nie czasami N-chloromethyl-DMT?
  • 3874 / 212 / 13
Prosty sposób na n-oxy-DMT:

-weź kryształy DMT, dowolne, białe, lub częśćiowo zdegradowane do oxy
-rozpuść całość w minimalnej ilości spirytusu (100mgDMT : 2ml)
-dodać trochę wody utlenionej (1ml 30% H2O2)*
-pozostaw roztwór do odparowania

*-ten krok jest opcjonalny - kiedyś nie dodałem i też wyszło

Efekt: otrzymasz przezroczysty olej, bez aromatu spirytusu o masie zbliżonej do masy wejściowej; To właśnie najczystsze utlenione DMT.

Właściwości:
-nie rozpuszczalne w wodzie jako freebase
-trudne do rozpuszczenia w kwasie (nie to co freebase DMT; pharmahuaskę zrobić ekstremalnie ciężko)
-bardzo dobrze rozpuszczalne w etanolu i zasadzie (w wodzie z NaOH rozpuszcza się wspaniale i tędy droga do powrotnej konwersji do soli)

Co do jungle:
-jungle DMT to nazwa umowna dla mieszanki pełnego spektrum alkaloidów z Mimosa tenuiflora aka mimosa hostilis ekstrahowanego np. ksylenem
-obecna wiedza nie wskazuje na odrębność cząsteczki jungle dmt. Kiedyś domniemywano, że alkaloid nazwą Yuremamine (wiki) odpowiada za poszerzenie spektrum efektów pełnego ekstraktu z mimozy, jednak ktoś to na nexusie obalił.
-badanie na spektrometrze z 2011r wykazało, że ekstrakt ten zawiera ponad 97% n-n-DMT a zanieczyszczeniami są głównie NMT oraz 2-methyl-1,2,3,4-tetrahydro carbonline (ten ostatni to jak widać iMAO, stąd raporty o działaniu doustnym mimozy w większych ilościach bez dodatku ruty/caapi)

Na mnie osobiście wszystkie 3 rodzaje działają dosyć podobnie; biały kryształ jest najpraktyczniejszy, gdyż nadaje się do injekcji. Jungle to coś jakbyś był w hyperspace otępiony, coś jakby zjarany/najebany, doświadczenie traci na klarowności, trudniej skupić uwagę i łatwiej przeżyć złą podróż.
Ostatnio zmieniony 15 września 2012 przez Parathormon, łącznie zmieniany 1 raz.
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
  • 166 / 3 / 0
dodam, ze ekstrakcja acacii confusy z uzyciem ronsonalu wyciaga tan wax, czyli plastelinke - psychodela konkretna, ale jakie kolory! wszystko zyje wtedy w chaosie. wszystkie wizje przechodza przez kalejdoskop, cofajac sie i to znow do przodu (o ile zalozyc istnienie czasu i przestrzeni)
ODPOWIEDZ
Posty: 19 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.