jaki lek na FS z typu SSRI

Dział zawierający fachową wymianę zdań na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.

Moderatorzy: Leki, Advanced, Zdrowie

Regulamin forum
Uwaga!
Dyskusje w działach Psychofarmakologia i Syntezy winny mieć charakter możliwie jak najbardziej ścisły i naukowy. W trosce o realizację tego celu posty wszystkich użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez moderację.
Moderacja zastrzega sobie prawo do usuwania/nieakceptowania postów, które nie spełniają powyższych założeń, nawet jeżeli są zgodne z regulaminem!
Posty: 22 Strona 2 z 3
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 0 / / 0


Ja też mam FS od dobrych 4 lat , często się zastanawiam czy warto brać te ''leki'' , nie wiem od czego zacząć
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 370 / 8 / 0


Mi pomogło przyjmowanie mj, która najpierw powiększyła lęki, bym mógł je lepiej oglądać ze wszystkich stron, po czym dała wgląd w to, jaka jest ich przyroda, mechanizm, skąd się biorą, a z tego da się już wyciągnąć, co i jak robić, by było fajnie. Wszystko sprowadza się do patrzenia na świat.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Dzieci połykają produkty z marihuaną. Wzrost liczby zgłoszeń

Władze służby zdrowia w Massachusetts poinformowały o wzroście liczby zgłoszeń dotyczących niemowląt, które połknęły marihuanę lub produkty ją zawierające.
Rejestracja: 2011
  • 418 / / 0


[quote="jogurt"]Terapia grupowa to jest dopiero gówno. Ja juz coś to indywidualna.

Ja polece agonistów sigma. Nic tak nie miażdży fobii społecznej. Fluwoksamina, opipramol, dhea, DXM, DMT.

też polecam DXM nie wiem jak z reszta środków bo nie praktykowałem.Chodz równie moze dobrze ja pogłebic,zalezy jak pokierujesz strumieniem swojego umysłu i spojrzysz na problem.Polecam DXM na rózne choroby psychiczne ;-) Działa równiez antydepresyjnie do 7dni ale to tez nie ukazdego :-p Dextro jest jak narzedzie służące do naprawy umysłu,dobrze uzyte moze naprawić problem,źle użyte może pogorszyć, bardzieć popsuć :-)
Rejestracja: 2009
  • 232 / / 0


co masz na myśli dobrze użyte?
Rejestracja: 2011
  • 418 / / 0


Zażyć odpowiednią dawke i starać badać swój umysł, nie łapiąc chorych wkręt i podejść pozytywnie.I pod wpływem dobrze zastanowić sie co tak naprawde powoduje problem dokonując wgłebienia sie w siebie.Sam nabawilem sie tego gówna przez bake, ale dzieki dexowi zminimalizowalem to i to bardzo.Moze nie jestem w pełni "wyluzowany" ale jest lepiej, biorąc pod uwage to że bałem sie pisac nawet na forum że "ktoś se pomysli ze cos nie tak ze mna, i wogóle bedzie brecht" :nuts:
Rejestracja: 2009
  • 232 / / 0


nie trzeba chyba łykać tabletek na kaszel, żeby wiedzieć skąd się bierze problem?
Rejestracja: 2011
  • 418 / / 0


Tak samo możesz nie brać leków ssri i olać jakieś terapie grupowe.Nie każdy tak jak ty tak banalnie by sobie uświadomił problem zakorzeniony gdzieś głęboko w psychice.No chyba że nie miałeś z tym zaburzeniem styczności to nie mamy o czym gadać.
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 1 / / 0


Dzisaj byłem u lekarza uznała że efekt zolafrenu jest pozytywny i podniosła dawkę.Co do terapii mi odradziła i oznajmiła że terapia może być dla mnie lekkim wstrząsem i lepiej będzie jak na nią pójdę jak objawy mina całkowicie.Zasugerowałem że mógłbym się hospitalizować ale uznała że nie ma takiej potrzeby.Natomiast dała mi skierowanie na oddział dzienny i jesśij będę chciał to mogę tam bywać co dziennie.Zobaczę co dalej.Puki co wyjebane. ;]
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 1 / / 0


Jeszce pytanko jak zakładaź nowe posty ?Jestem nowy :)
Rejestracja: 2008
  • 309 / 1 / 0


jak zakladac nowe posty? w sensie tematy?
skoro nie znalazles takiej opcji to niezle cie ryja te leki
Posty: 22 Strona 2 z 3
Wróć do „Psychofarmakologia”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Braak, Kwestorek i 1 gość