Doradźcie proszę antydepresant

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 66 / / 0

ja taką kombinacje stosuje, co prawda bez konsultacji z lekarzem ale biore to już dość czasu i nie widze żadnych negatywnych skutków. Biore 200 mg sertraliny rano i wieczorem 75 mg trazodonu i czasami na sen dorzucam mianseryne.

Użytkownik nieaktywny
  • 977 / 4 / 0

a na co stosujesz tą kombinację jak można spytać?

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Mężczyzna z Florydy próbował zapłacić w McDonald's... marihuaną

23-latek próbował wygrać nagrodę w kategorii "Nagłówek roku 2018", kiedy to w niedzielę 16 grudnia 2018 roku próbował zapłacić za jedzenie marihuaną.

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 66 / / 0

ta sertralina powodowała u mnie stany niepokoju i takiego "nabuzowania" a pozatym miałem problemy ze snem; trazodon mi unormował wszystko

• 29 / / 0

Ja biore trittico CR na wieczór narazie w dawce 50 mg ale wogule mi nie pomaga zasnąc,wręcz przeciwnie wierce sie dlugo w łóżku zanim zasne.W jakiej to dawce brać żeby dobrze działało na sen?A może by brać to z rana bo po wieczorenej dawce tego jestem taki jakis pobudzony i nie chce mi sie spać.

150 mg. Pozdrawiam

• 9 / / 0

Czy możecie mi powiedzieć czy ten trazodon działa jakos ubocznie na zachowania seksualne? Zaburza orgazm itd jak inne? Czytałam, że nie.. ale wole zapytać kogoś kto ma z nim styczność:) i czy można zaproponować go psychiatrze... myślałam najpierw o selegilinie ale już sama niewiem.. aktualnie biore citalopram ale praktycznie na mnei neidziała tylko nic mi sie niechce :/,,,,

• 200 / / 0

Ja jakbym miał wybierać między trazadonem albo selegliną to nawet bym się nie zastanawiał. Wybrałbym selegline, same pozytywne opinie o niej. Za miesiąc kończe terapie sertraliną i właśnie zastanawiam się jak tu wyrwać tą seleglinę.

• 9 / / 0

Pozytywne opinie są.... ale selegilina niedziała też na funkcje sexualne? z tego co czytalam trazodon podobno poprawia funkcje sexualne... ale chciałabym mieć opinie kogoś kto zażywał trazodon... Pozatym niemam pojęcia jak wybłagać selegiline od lekarza:) choć i tak popróbuje:)

• 200 / / 0

trazadon nie wpływa w zaden sposob na funkcje seksualne. On poprostu w przeciwienstwie do innych SSRI ich nie zaburza.

• 9 / / 0

NO tak:) ... myśle ze będę musiała zdecydować się na trazodon jako lek dołączony do srri, bo to chyba lekarz bez problemu zrozumie i bez problemu przepisze, a selegiline no cóż.... nie wiem co bym musiała zrobić by mi przepisał.... znając życie nawet nie wie ze selegilina działa też antydepresyjnie:) heh:)

A tak wogóle jaką siłe działania ma trazodon w porównaniu np do fluoksetyny czy sertraliny? może ktoś wie?:)
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata