Jak zrobić roztwór? (FAQ)

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 165 / 2 / 0

19 lutego 2019SampleTube pisze:
500mg na 100ml styknie co? Spirol to kosa rozpuszczalnik chyba da radę? :>
Lepiej weź większą ilość spirolu, bo przy stężeniu 5mg/ml trochę trudno dawkować. Najlepiej 1mg/ml. Chyba, że dla Ciebie dawka 5 lub 10mg jest spoko.
  • 1063 / 80 / 0

Żaden problem odmierzyć 0.4ml/0.5ml, pipetą nawet

Pytałem czy się rozpuści i jaka trwałość R-R

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Nowy Jork: Szprycował pieski heroiną i przemycał ją do Stanów Zjednoczonych. Dostał za to sześć lat

Weterynarz z Kolumbii przemycał heroinę do Stanów Zjednoczonych umieszczając ją w ciele psów. Skazano go za to na sześć lat więzienia.
  • 2185 / 276 / 3

Bierz glikol.
  • 1063 / 80 / 0

Chyba z dwa dni to się będzie przeżerać zanim się rozłoży równo w glikolu co? %-D
  • 2185 / 276 / 3

Dodaj więcej glikolu/podgrzej go. Zależy od substancji, ale np. etizolam 5mg/1ml glikolu wychodzi łatwo.
Spirytus odradzam podgrzewać.
  • 1063 / 80 / 0

Wiem, że jest napisane w FAQ, mogę położyć na grzejniku. Tylko pytanie na ile, żeby się przypadkiem za bardzo nie nagrzał. Glikol mam w plastikowej buteleczce
  • 2185 / 276 / 3

Na cały dzień możesz zostawić. Albo walnij łaźnię. Glikol w przeciwieństwie do spirytusu podgrzewanego z benzo nie da toksycznych uboków.
  • 274 / 25 / 0

21 lutego 2019SampleTube pisze:
Wiem, że jest napisane w FAQ, mogę położyć na grzejniku.
Na grzejniku to możesz majtki suszyć ;-). Najlepiej zagotować wodę w garnku i włożyć tam mały pojemnik z glikolem (otwarty). Po chwili się mocno podgrzeje i wtedy w mig powinno rozpuścić każde benzo, jeżeli jest to możliwe (różna rozpuszczalność danej substancji). Potem trzeba energicznie długo potrząsać (bolą ręce) i możesz sobie już gotowy roztwór trochę podgrzać. Sprawdzamy pod światło czy jest idealnie rozpuszczone - brak osadu. Mogą być paprochy, ale to nieważne. Tadam.
  • 2185 / 276 / 3

To ta słynna łaźnia.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata