Jak wzmocnić działalanie GBL?

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 7241 / 729 / 0

Wydaje mi się, ze dobrze Pregabalina wzmacnia działanie GBL.
  • 1505 / 315 / 0

tak na prawdę, to benzodiazepiny lub inne modulatory GABA wzmacnają jedynie sedatywny efekt GBL, a euforyczność zostaje bez zmian. benzodiazepiny za to dosyć dobrze obniżają ciśnienie na polewki oraz pozwalają przesypiać noce bez pobudek. dla wzmocnienia typowego nastroju świetnie sprawdzają się lekkie stymulanty jak kofeina i tytoń. bardzo przyjemnie smakuje papieros będąc zgieblonym. niskie dawki amfetaminy również miło podbijają efekty.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Podszedł do policjantów i spytał czy zapalą z nim jointa

Podczas czynności mundurowi zagarnęli ponad 157 gramów marihuany oraz 15 sztuk krzewów konopi indyjskiej o rzekomej wartości prawie 20 tys. złotych.
  • 1028 / 177 / 6

Czytałem że Ashwaganda podbija GABAergiki. Ale ostrożnie z takimi miksami.
  • 4230 / 597 / 16

Nic tak nie wzmacnia jak baclofen.
Ale to już jazda na maxa, palenie styków, nabijanie tolerki i uzależnienia.
  • 6 / 1 / 0

Jedna fajeczka po polewce wchodzi idealnie, na co dzień nie palę. Jedno czy dwa piwko też dodatkowo poprawiają nastrój. Najgorzej było jak raz polączyłem z mj, przestałem czuć pozytywne skutki obu substancji.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata