17 lutego 2021NiebieskiLis pisze: Trudno powiedzieć jak bardzo takie okazjonalne wyskoki zaszkodzą, ale najprawdopodobniej zaszkodzą. Benzo oraz Z-drugs są na tyle niemiłe, że jak już się ich nie bierze to lepiej ich nie brać na 100%. Jakieś malutkie dawki może by i nie zaszkodziły, ale jednak nie warto ryzykować, bo tolerancja wraca znacznie szybciej niż pojawia się za pierwszym razem. Jak chcesz coś na okazjonalne branie, to załatw sobie np. hydroksyzynę, czy coś innego co nie działa na GABA.
receptorów serotoninowych (5-HT2A). Proszę ew. o sprostowanie.
Polecam na spanie Trazadon, zamiast hydroksyzynę - na mnie drugie też nie działa, a pierwszy, na prawdę, działa cuda. Przyjmuje akurat stale i za każdym razem sypiam pełnym długim snem - dotyczy to, w moim przypadku, sytuacji podczas i po odstawiawieniu horrendalnych dawek G czy baklo. W trakcie trwania ciągu, szczególnie większych ilości - nie poprawia sytuacji z bardzo.
Z-drugs, czy benzo to ślepa uliczka.
Oczywiście potwierdzę wcześniejsze info - jedne i drugie NIE nadają się na naprawę receptorów - to a agoniści GABA ( gada-a precyzyjniej ). Tylko spowodują kolejne deregulację i uzależnienie w dłuższym stosowaniu.
Nie zajmujecie się w ogóle etiologia zaburzeń snu. Melatonina, której gospodarkę rozpiwrdalacie GABA-erkgikami, to pojęcie nieznane.
Zajmujecie się głównie tym jak zastąpić jedno ćpanie innym
Przecież to bezsensu.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Tak btw, to powoli zaczyna mnie męczyć fakt, że bez tej pregi nie jestem w stanie na dłuższą mete normalnie funkcjonować. To świetny lek, ale tak jak i w przypadku benzo doskonale wiemy, że działa on tylko doraźnie i jego pozytywne efekty nie trwają wiecznie, a mózg potem tylko domaga sie kolejnej dawki. Nie leczy, ale zalecza przykrywając lęki i inne psychiczne diabelstwa. Biore sobie też czasem alpre, małe dawki 0,5 mg, maksymalnie 1 mg, nie przesadzam. Niestety też odczuwam, że nie działa tak dobrze jak kiedyś. Analogicznie jak w przypadku z pregą, aco potrafi pomóc.
Kontakt:
email: hash_oil@tutanota.com
Czy tak trudno dostępny? Jak ktoś jest odpowiednio zmotywowany to załatwi XD memantyna mogła by być dobra bo ma mniej interakcji niż aco ale jak dla mnie to za długi okres T1/2 60-100 godzin
Nic nowego ale do stałej suplementacji można włączyć także
Tauryna
Glutamina
Witamina b6
Kwas γ-aminomasłowy
Maślan sodu
Idra-21
Ginko-biloba
Baccopa monnieri
Jasne nie wszystko na raz i w odpowiedniej kolejności, nie ma opcji żeby taki zestaw nie pomógł.
16 sierpnia 2022Mefistofeles1945 pisze: Normalnie wpisujecie w allegro gaba i od huja tabletek gaba wyskakuje.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/aptekadyzurna.jpg)
Rewolucja w receptach na opioidy przyniosła skutek? Przepisy miały uderzyć w receptomaty
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mandarynki.jpg)
To nie zgniłe mandarynki. 24-latek niósł w torbie tak zapakowane narkotyki. Wpadł, bo spanikował
"Dzięki czujności, doświadczeniu i doskonałemu rozpoznaniu terenu, policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie kolejny raz skutecznie uderzyli w przestępczość narkotykową."
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/petru.jpg)
Ryszard Petru ma już projekt depenalizacji marihuany. Znamy szczegóły
Dopuszczenie posiadania do 15 gramów suszu lub jednego krzaka konopi na własny użytek – to propozycja, którą przedstawi zespół parlamentarny tworzony przez posłów koalicji. Dotarliśmy do szczegółów projektu, które potwierdzają nasze wcześniejsze ustalenia.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/f5.large_.jpg)
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu
Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.