Leczę sie u psychiatry od jakiegoś czasu ponieważ od dobrych dwóch miesięcy czułem sie wciąż zmęczony,senny,bierny.Robiłem różne badania na poczatku morfologia,tarczyca,b12 nic nie wyszło.
Lekarz stwierdził ze mogę mieć zaburzenie na poziomie 3 neuroprzekaźników dopaminy,serotoniny,noradrenaliny.
Chciałem spytać jak można naturalnie podnieść poziom noradrenaliny ???
Wiem ze są substancje jak L tyrozyna,5 htp ale one są głownie na dopaminę i serotoninę a co działa na noradrenalinę???
Na forum raczej jest moda na podniecanie się poziomem dopaminy i masa ludzi kombinuje jak podnieść dopaminę nie podwyższając noradrenaliny.
Just before u draw yr terminal breath
Life´s a piece of shit when u look at it
Life´s a laugh and death´s a joke-it´s true
You´ll see it all a show keep on laughing as u go
Just remember that the last laugh is on u
Karny jeżyk: SŁABO OGARNIAM ANATOMIĘ!
how many times do this for you?>
i wanna live i wanna love :cheesy:
danwo juz dokonałem wyboru
jestem dyspozyorem wlsanych torów
Warszawski Cpun pisze:Wystarczy mi 30% szans przeżycia aby 'zbadać' jakiś mix.
Zwykła kofeina podnosi noradrenaline
Etylofofenidat podnosi dopamine i noradrenaline
Gingko biloba (ginkoflav forte Olimp)do kupienia w aptece podnosi acetylocholine i noradrenaline w mózgu bez wjazdu na ciało
Głodówka podnosi głównie adrenaline
[ external image ]
Jak widac tyrozyna jest podstawa do produkcji dopaminy i noradrenaliny, ale jej przyjmowanie z pokarmem nie ma wcale efektu antydepresyjnego. Jest DO DUPY i nie dziala. Chyba, ze Twoje zaburzenia w przekaznikach bylyby wynikiem niedoboru tyrozyny w pozywieniu, ale watpie w to, bo est to aminokwas i wszedzie go pelno - np. w jajkach, miesie, serze i tak dalej.
Zeby podniesc dopamine i noradrenaline tym zjebanym ''naturalnym'' sposobem trzeba wziac L-DOPA. Na allegro masz tabletki z mucuna priurens. Od razu mowie, ze probowalem tego i powoduje to zjebana stymulacje i kurewska bezsennosc. Wyrzucilem pol opakowania do kosza.
Jesli juz upierasz sie na podnoszenie przekaznikow, co jest chujowym pomyslem i z niczego Cie nie wyleczy (bo to nic innego jak cpanie), to przypierdol sobie tabsa albo dwa sudafedu zawierajacego pseudoefedryne (podnosi ona noradrenaline). Bedziesz czuc lekkie wkurwienie i bedziesz wiedziec, czy akurat podniesienie tego przekaznika Ci sluzy (kazdy reaguje nieco inaczej).
Kofeina podnosi wszystkie przekazniki.
5-HTP bierze sie rowniez tylko w przypadku niedoboru (na zwale po ecstasy). Normalnego czlowieka nie klepie albo klepie bardzo slabo. Na codzien w ciagach nie ma sensu tego brac.
-------------------------------------------------------------------------
A teraz napisze Ci, ze prawdopodobnie nie masz spierdolonego wytwarzania przekaznikow w ukladzie nerwowym, tylko zaburzenie ich wzajemnego stosunku do siebie wynika z zawartosci twojego mozgu, czyli Twoich przekonan, mysli, nawykow itp. i zajebista metoda leczenia dla wierzacych jest isc do spowiedzi, a dla niewierzacych do psychoterapeuty. Nie sluchaj pierdolenia psychiatry, bo to jebany diler narkotykowy pracujacy dla legalnej farmaceutycznej mafii, ktora inwestuje kupe kasy, zeby wtloczyc ludziom poprzez media spierdolone przekonania, a nastepnie sprzedaje na to ''leki'', ktore zamiast leczyc przyczyne tlumia tylko objawy.
Lekarstwem dla ludzi z problemami psychicznymi jest rozwoj duchowy, wybaczanie (szczegolnie rodzicom i bliskiej rodzinie - nawet, jesli nie zyja - bo oni zyja nadal w Twoich wspomnieniach), integrowanie stlumionych emocji, samodyscyplina... Jest to szeroki temat.
serotonina - rozleniwienie, dobry humorek
dopamina - pobudzenie, skupienie, dobre samopoczucie
noradrenalina - pobudzenie, rozdraznienie, powaga, wkurwienie
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/a/a094f5a0-3dd6-41c7-a6dc-bceed0fb2113/pregabcia%20moment.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250515%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250515T060902Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=bada61a1e44445b3d7235ad5cba14eb873cdaee562c5b63a067395963e21c711)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut_ekranu_z_2025-01-17_11-55-24.jpg)
„Wokół marihuany medycznej wciąż jest wiele stereotypów, a największą bolączką jest dezinformacja”
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/fent400.jpg)
USA: największe w historii aresztowania członków mafii fentanylowej
Władze federalne poinformowały we wtorek o skonfiskowaniu ponad 400 kilogramów fentanylu w największej w historii operacji Agencji ds. Zwalczania Narkotyków (DEA). Aresztowano 16 osób oraz zabezpieczono rekordową sumę gotówki liczoną w milionach dolarów, broń palną i pojazdy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/medmjaustralia.jpg)
Medyczna marihuana długoterminowo poprawia jakość życia pacjentów
Australijscy medycy mówią, że pacjenci, którym przepisano medyczną marihuanę, mogli liczyć na poprawę ogólnej jakości życia związanej ze zdrowiem, a także zmniejszenie zmęczenia i zaburzeń snu przez okres jednego roku. Lęk, depresja, bezsenność i ból również ulegały osłabieniu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/politie.nl_.jpg)
Narcos Holandia. Rekordowa liczba zlikwidowanych laboratoriów narkotykowych
O ponad 10 proc. wzrosła liczba zlikwidowanych laboratoriów narkotykowych – informuje holenderska policja. W 2024 r. wyeliminowano aż 167 takich przybytków. Dla porównania w Polsce w tym samym roku odkryto 85 przestępczych laboratoriów. Wzrasta też liczba składowisk nielegalnych odpadów po produkcji narkotyków, zagrażających środowisku.