Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 314 • Strona 20 z 32
  • 1974 / 519 / 0
18 października 2018marex666 pisze:
I pytanie czy jak odstawie lek to cała terapia wroci do punktu wyjścia czy te zmiany pozytywne które zaczałem odczuwać już pozostaną?
U mnie po odstawieniu wszystko co złe wracało.
jak nie chcesz nie musisz wpierdalać
:tabletki: :świnia:
  • 8103 / 906 / 0
@marex666
Od biedy możesz wypić kilka piw, zajarać trawy no i to na tyle, ale i tak nie polecam bo ryzykujesz zaburzenie kuracji.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 880 / 363 / 6
09 marca 2019AnnaS pisze:
Nie łączyć czosnku z Paracetamolem ryzyko uszkodzenia watroby.
To ktoś musiałby zarzucać końskie dawki tego paracetamolu, który sam w sobie grozi uszkodzeniem wątroby. Pomijam już fakt, że czosnek jest inhibitorem CYP2E1, ten sam który aktywuje do formy toksycznej paracetamol, więc jeśli już to powinien zadziałać osłonowo.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 2922 / 1589 / 34
Z uzdrawiającej mocy tej aromatycznej rośliny zdecydowanie warto korzystać, ale trzeba mieć przy tym świadomość, że substancje będące w jego składzie mogą wchodzić w reakcje z niektórymi lekami. Jeśli leczymy przeziębienie uderzeniową dawką czosnku (zjadamy przynajmniej dwa ząbki dziennie), nie powinniśmy jednocześnie brać leków zawierających paracetamol. Jedzony w dużych ilościach czosnek może bowiem uszkadzać wątrobę, a spożywanie paracetamolu zwiększa ryzyko takiego uszkodzenia. Warto przy tym pamiętać, że paracetamol znajdziemy w środkach przeciwbólowych, ale także w większości leków na przeziębienie. Czosnek zmniejsza też krzepliwość krwi, dlatego nie należy go łączyć z preparatami mającymi podobne działanie. Najczęściej stosowaną substancją tego typu jest kwas acetylosalicylowy - składnik środków przeciwprzeziębieniowych oraz przeciwzakrzepowych. Jeśli jemy dużo czosnku, sprawdźmy też, czy leki, które zażywamy, nie mają w składzie substancji rozrzedzających krew (m.in.: pyridamolu, enoxapariny, wyciągu z pokrzywy, papainy oraz chlorowodorku tiklopidyny).

Czytaj więcej na https://kobieta.interia.pl/zdrowie/news ... ign=chrome
Narcotic trust tylko i wyłącznie. Wiadomo jebać polityków co od 1989r sprzedali Polskę i dalej komuchy rządzą i myślą, że ktoś dla nich będzie walczył o co, o jaki kraj jaką Polskę? Na świecie liczą się pieniądze
  • 16 / 3 / 0
Nie wiem, czy to odpowiedni temat (ale chyba tak). Otóż mam problem z interakcją między buprenorfiną oraz lekami na depresję i nerwicę. Przyjmuję przewlekle plastry z buprą (w celach leczniczych, nie rekreacyjnych), ale cierpię także na głęboką depresję i nerwicę lękową.
I tu pojawia się problem, bo wypróbowałam mnóstwo leków SSRI, SNRI i wiele innych, a niemalże każdy wchodził najwyraźniej w jakąś interakcję z buprą, gdyż powodowały ogromną senność. Nie wiem, czy to normalne czy to jakaś reakcja mojego organizmu, ale lek na deprechę + bupra = niemożność wstania z łóżka i przysypianie na stojąco. Po prostu śpię non stop. Senność nie mija, jest cały czas. To nie jest jedynie początkowa reakcja na branie leku.
Już nawet nie pamiętam wszystkich leków, które próbowałam brać. Na pewno przetestowałam duloksetynę (przed braniem bupry działała na mnie świetnie), buspiron, sertraline, wenlafaksyne, trazodon... i pewnie coś jeszcze, o czym zapomniałam. Psychiatra ciągle próbuje nowe leki, a ja już jestem zmęczona tymi testami. Ktoś może ma doświadczenie w tej kwestii i mógłby mi coś doradzić? O co tutaj chodzi? To normalna interakcja czy z moim organizmem jest coś nie tak (z moim organizmem generalnie jest sporo rzeczy nie tak)? Nie wyrabiam już tak, szczególnie z tą depresją, wykończy mnie to niedługo. Psychiatry nie zmienię, bo ta psychiatra i tak jest najlepsza, jaką miałam, w porównaniu do innych konowałów, którzy mnie leczyli.
  • 1753 / 239 / 0
Łączył ktoś z MPH?

/Przeniesiono z wątku poświęconemu selegilinie/ misspill
  • 6 / / 0
Takie szybkie pytanie można brać MDMA podczas kuracji wenlafaksyną ?

/Przeniesiono do właściwego działu/ misspill
  • 1830 / 493 / 0
Nie zadziała, szkoda emki.

/Przeniesiono do właściwego działu/ misspill
życie jest zbyt krótkie, by dwa razy oglądać to samo porno.

Powiadacie, że dobra sprawa uświęca nawet hejting?? A ja Wam mówię: dobry hejting uświęca każdą sprawę.
  • 0 / / 0

Jestem tu nową osobą, jeśli w niewłaściwym temacie, przepraszam. :zombie:
Czy mogę połączyć MDMA z amoksycyliną? Od miesiąca planuję wyjazd i mieliśmy jeść jutro piguły, a mi przy wypadku zdarła się skóra, na tyle głęboko, że lekarz przepisał mi antybiotyk, amoksycylinę. Jeśli wzięłabym tabletkę (antybiotyk) rano, a wieczorem, ok. 22:00 zazylabym pixę :psycho: to czy mogłoby mi się cos stać poważniejszego? Jedyne co znalazłam, to to, ze to może podbić albo osłabić efekt MDMA, nic nie umiem znalezc na ten temat nigdzie, a bardzo potrzebuje tej informacji

Post przeniesiony do właściwego wątku. taurinnn
  • 6 / / 0
Setaloft(sertralina) 100mg
Fluanxol (flupentyksol) 0.5mg
Perazin (perazyna)

Co przy tych lekach nie zadziała bądź będzie miało działanie niepożądane?
alkohol chyba normalnie działa, marihuana i metaamfetamina też. Pytanie co z MDMA i innymi?
ODPOWIEDZ
Posty: 314 • Strona 20 z 32
HyperTuba dodaj film
Artykuły
[img]
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru

Newsy
[img]
To nie zgniłe mandarynki. 24-latek niósł w torbie tak zapakowane narkotyki. Wpadł, bo spanikował

"Dzięki czujności, doświadczeniu i doskonałemu rozpoznaniu terenu, policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie kolejny raz skutecznie uderzyli w przestępczość narkotykową."

[img]
Ryszard Petru ma już projekt depenalizacji marihuany. Znamy szczegóły

Dopuszczenie posiadania do 15 gramów suszu lub jednego krzaka konopi na własny użytek – to propozycja, którą przedstawi zespół parlamentarny tworzony przez posłów koalicji. Dotarliśmy do szczegółów projektu, które potwierdzają nasze wcześniejsze ustalenia.

[img]
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu

Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.