wszystko miałem sterylne i jakoś mi nie pasował do tego filtr od szluga, pomyślałem też że to przecież apteczny towar i wszystko się musi ładnie wchłonąć prędzej czy później
Miałem takie coś na łapie tylko to było podrażnienie od etylofenidatu, smarowałem heparyną i żarłem Ketonal i Mydocalm (polecam, mięśnie się luzują i łatwiej stwierdzić co, gdzie i jak, do tego nie muli, nie wchodzi w interakcje, zmniejsza ból i obrzęk).
Zeszło ale ogólnie nie polecam.
Feelgood pisze: to wszystko przez moją przesadną dbałość o higienę bo
wszystko miałem sterylne i jakoś mi nie pasował do tego filtr od szluga, pomyślałem też że to przecież apteczny towar i wszystko się musi ładnie wchłonąć prędzej czy później
z innej beczki to nie rozumiem czemu mówicie że walenie w kable na stopach nie jest spoko, mnie nic nie bolało, nie mam takich pojebanych siniaków jak na rękach i spokojnie można zrobić strzała bo wjazd jest po minucie-półtorej, i jakby łagodniejszy (lecz b. sympatyczny). mowa o metkacie.
http://imgur.com/099Gg,7NJJa,kEGcj#0
(3 zdjęcia tam są)
ifałowałam się diazpemem (oryginalne ampułki), żadna domowa robota. Na pierwszym zdjęciu zaznaczyłam żółtą kropką miejsca w które się wkuwałam. Ta u góry, nie trafiłam, ale ślad wygląda normlanie nie to mnie martwi.
Wkułam się w drugą żyłę, część poszła dożylnie, część podskórnie. Przez pierwsze dwa dni po iniekcjach był tylko siniak i taki normalny ślad. Dwa dni później pojawiły się kreski, które widzicie na zdjęciach.
Sprzęt był czysty, ale nigdy nic nie wiadomo, może jakaś bakteria się zaplątała. co to jest, sepsa?
BŁAGAM ĆPAKI O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ.
WARN: Zadawaj pytania w odpowiednich tematach - to nie jest sytuacja kryzysowa (zagrażająca zdrowiu lub życiu w sposób natychmiastowy). #czeslaw
Te sine linie to rejony w ktorych podskornie nastapil wylew krwi z naczyn gdzie normalnie nie powinno jej tam byc, nastepnym razem wkluwaj sie ostrozniej, jesli nie minie w ciagu 2 tyg, mozesz glosic sie lekarza ale watpie zeby tak bylo
cebex, miałeś kiedyś pobieraną krew? Siniaki nie tworzą pręg, nawet jeśli to ich kolor przybiera siny kolor jak sama nazwa wskazuje - tam nie ma śladu wynaczynionej krwi
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/3/34da312d-cf40-4111-9745-43dd9f9009f6/received_932179668162635.jpeg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250529%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250529T041002Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=690ca6a46e00d8100071a8ef5eb50af2d0c1223aa037fae59e5b320f3c7d0644)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/221176_r2_940.jpg)
Alkohol zabija 82 osoby dziennie. "W Radomiu jest więcej monopolowych niż w całej Szwecji"
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/duda.jpg)
Duda: prezydent nie może mieć nałogów, które wpływają na jego świadomość
Zwierzchnik sił zbrojnych nie może mieć nałogów, które powodują, że nie w pełni świadomie będzie podejmował decyzje w najważniejszych sprawach - powiedział w poniedziałek prezydent Andrzej Duda. Dodał, że całkiem byłoby rozsądne, gdyby rzeczywiście taka kwestia była sprawdzana.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/medweedartykul_2025-05-22-18.png)
Wpływ świadomości lekarzy na doświadczenia pacjentów z terapią medyczną marihuaną
W ostatnich latach temat medycznej marihuany zyskał na ważności zarówno w kręgach medycznych, jak i wśród pacjentów. W miarę legalizacji oraz wzrastającej dostępności preparatów konopnych dla pacjentów, pojawia się potrzeba przeanalizowania, jak zrozumienie i wsparcie lekarzy wpływa na skuteczność terapii. W badaniach przedstawianych przez Clobesa i współpracowników z California State University, zbadano, jak współpraca z lekarzami i informowanie o stosowaniu medycznej marihuany przez pacjentów wpływa na wyniki terapii.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/ksiadz.jpg)
Ksiądz podejrzany o posiadanie mefedronu. Prokuratura prowadzi dochodzenie
Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Mazowieckim nadzoruje postępowanie wobec księdza z Archidiecezji Warszawskiej. Duchowny usłyszał zarzuty posiadania mefedronu i jego nieodpłatnego udzielenia innej osobie.