Indoor (growbox)

Moderator: Konopia

Mx2

• 60 / / 0

Napisałem tego posta aby hodowcy ogrodnicy konopii mogli udzielac pytania i dostawać odpowiedzi również poto abym sam się dowiedział wielu rzeczy :o)

Mx2

• 60 / / 0

w sumie to sam mam pytanie mam growbox o wymiarach 25x25x100 i chce sie dowiedziec ile wat i lumenow bym potrzebowal na ta pow. w sumie to troche nieforemny ten box :rolleyes:

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Coraz więcej kobiet w ciąży stosuje marihuanę

W Stanach Zjednoczonych podwoiła się liczba kobiet w ciąży, używających marihuanę – wynika z badania opublikowanego we wtorek w Journal of the American Medical Association.

Użytkownik nieaktywny
  • 39 / / 0

szczerze? hps 150 wat. Możesz se wychodować, np. zajebistą sativkę Cinnamon albo Maroc albo kultowy Grapefruit.

• 361 / 1 / 0

150W to trzeba boxa machnac 30/40 albo 40/40 bo w takim malym to sie nawet lampa plus oprawa na dlugosc nie zmiesci

Mx2

• 60 / / 0

hps 150 po pierwshe nie mam tyle floty po drugy za duzo bedzie jadla pradu a po trzecie na tak mala pow. wystarczy jakies 6 swietłowek

• 244 / 5 / 0

hehe dobre zadales pytanie i sobie sam na nie odpowiedziales odrzucajac inne propozycje :) 6 swietlowek zjada ~120W a hps 150W mala roznica w pradze ale w jakosci bedzie wieksza :)

Mx2

• 60 / / 0

chcialem jakos rozkrecic ten watek wiec pishcie pishcie..
aha i chcialbym jeshcze wiedziec jaka jest minimalna liczba watt na ta pow co wyzej podałem

• 244 / 5 / 0

nie patrz jaka jest minimalna tylko jaka maxymalna :) 150w hps i bedziesz zadowolony jak tam wrzucisz jedna suczke :)

Mx2

• 60 / / 0

TYLKLO ZE JA to robie pokryjomu moi starsi nic o tym maja nie wiedziec a jak przyniose na chate growboxa i jak przyjdzie rachunek za prad to jakos dziwnie by wzrosł
A wiec tak nie moge i jeshcze raz pytam "jakajest minimalna liczba watt i llumenów na tą pow." ;]

Mx2

• 60 / / 0

za niedługo prześle fotorelacje z mojego boxa to sie zadziwiciee..hhee
:argue:
Wróć do „Growboxy i inne pomieszczenia”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata