ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 2 z 2
  • 12451 / 2421 / 0
Ja bym uprawiał sezony z krótką wegetacją, ale automaty są dużo łatwiejsze w obsłudze indoor. Z drugiej strony zrozumienie schematu naświetlania nie jest specjalnie skomplikowane : D
LST obowiązkowo i to już na wczesnym etapie (jak będzie miała już ze 4 piętra). Sezonom zrobiłbym dodatkowo FIM, czyli obcięcie ok 90% nowego pędu, co powoduje dobre "rozkrzaczenie". Jak któryś pęd pójdzie za wysoko, to wtedy supercropping, czyli zgniatanie łodygi - pęd opadnie i będzie niższy.
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Wpływ świadomości lekarzy na doświadczenia pacjentów z terapią medyczną marihuaną

W ostatnich latach temat medycznej marihuany zyskał na ważności zarówno w kręgach medycznych, jak i wśród pacjentów. W miarę legalizacji oraz wzrastającej dostępności preparatów konopnych dla pacjentów, pojawia się potrzeba przeanalizowania, jak zrozumienie i wsparcie lekarzy wpływa na skuteczność terapii. W badaniach przedstawianych przez Clobesa i współpracowników z California State University, zbadano, jak współpraca z lekarzami i informowanie o stosowaniu medycznej marihuany przez pacjentów wpływa na wyniki terapii.

[img]
Magazyn z narkotykami na dachu budynku

Stołeczni policjanci wkroczyli w czwartek na warszawską Pragę, gdzie na ulicy Brzeskiej zlikwidowali magazyn z narkotykami. Zatrzymali do sprawy 39-latka, do którego mogły należeć znalezione substancje: heroina, amfetamina, mefedron, kokaina i marihuana.

[img]
Ksiądz podejrzany o posiadanie mefedronu. Prokuratura prowadzi dochodzenie

Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Mazowieckim nadzoruje postępowanie wobec księdza z Archidiecezji Warszawskiej. Duchowny usłyszał zarzuty posiadania mefedronu i jego nieodpłatnego udzielenia innej osobie.