Ile mozna jechać na opiatach?

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 366 / 66 / 0

Jakie 8 lat, co wy gadacie. Ja ostatnio ściągnęłam na telefon apkę, która wylicza ile życia zostało i pokazalo mi ponad 51 lat!!! Czyli ponad 52 lata na opiatach. %-D

A tak na serio to dużo zależy od sposobu przerabiania, od sterylnosci roztworu... Może nie każdy bawi się w filtry strzykawkowe, ale jednorazowe filtry (watki, czy papierosowe) i czyste łyżki, nowe strzykawki i igły to podstawa. Tzn ja jedną strzykawkę mam do dwóch filtracji, a do trzeciej filtracji biorę nową, sterylną i z niej pukam już. Z igłami różnie bywa, bo póki nie trafię w żyłę i całość roztworu nie podam, to jej nie zmieniam, a wiem, że powinnam.

Ja tylko się czasem ciemnymi nocami zastanawiam co wię dzieje z tym woskiem, który podajemy sobie razem z morfiną.
  • 195 / 18 / 0

Up od razu we włosy idzie [emoji2]

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

Ketamina powraca

Chyba żaden dysocjant psychodeliczny nie robi tak zawrotnej wtórnej kariery jak ketamina. Prawdopodobnie też farmaceuci kojarzą tą substancję jako specyficzny lek znieczulający do znieczuleń złożonych wraz z benzodiazepinami, barbituranami i neuroleptykami. Jednak drugie życie zawdzięcza odkrywaniu coraz to nowych zastosowań jej pierwotnego mechanizmu.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 617 uczestników Wejdź na czata