Ile mozna jechać na opiatach?

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 268 / 45 / 0

Jakie 8 lat, co wy gadacie. Ja ostatnio ściągnęłam na telefon apkę, która wylicza ile życia zostało i pokazalo mi ponad 51 lat!!! Czyli ponad 52 lata na opiatach. %-D

A tak na serio to dużo zależy od sposobu przerabiania, od sterylnosci roztworu... Może nie każdy bawi się w filtry strzykawkowe, ale jednorazowe filtry (watki, czy papierosowe) i czyste łyżki, nowe strzykawki i igły to podstawa. Tzn ja jedną strzykawkę mam do dwóch filtracji, a do trzeciej filtracji biorę nową, sterylną i z niej pukam już. Z igłami różnie bywa, bo póki nie trafię w żyłę i całość roztworu nie podam, to jej nie zmieniam, a wiem, że powinnam.

Ja tylko się czasem ciemnymi nocami zastanawiam co wię dzieje z tym woskiem, który podajemy sobie razem z morfiną.
  • 172 / 15 / 0

Up od razu we włosy idzie

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

"Wdychają go przez skarpetkę"

Nastolatki mają odlot po "nowym" zabójczym narkotyku.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 120 uczestników Wejdź na czata