IDRA-21

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 106 / 13 / 0

07 grudnia 2017kubaguzik pisze:
Ciekawi mnie czy ktoś tu jeszcze łaczył Idre z NSI-189 w celach eksperymentalnych?
Ja, po raz pierwszy. NSI biorę od jakichś dwóch tygodni, a idrę trzymam teraz pod językiem. Zdam relację jak zacznie się coś dziać. (5mg)

edit1: Wchodzi bardzo szybko, pięć minut, może mniej. Na razie mam jeszcze trochę pracy całkiem nieumysłowej; porządkując rzeczy w pokoju albo teraz, pisząc, mocno czuć złośliwość rzeczy martwych: że klawiatura mi tnie, że nie mogę czegoś znaleźć itp. Ale nie ma mowy ani o wkurwieniu ani manii. Przed zażyciem byłem raczej zmęczony, myślałem o drzemce albo niezobowiązującej lekturze. Pierwsze wybiłem sobie z głowy, o drugim na razie nie myślę nie dlatego, żebym mnie roznosiło albo żeby w międzyczasie pochłonęło mnie bez reszty coś innego. Pojawia się raczej lekka pedanteria połączona z pewnością, że ma się dość siły by ze wszystkim zdążyć w jedną noc.

Przed chwilą miałem problemy z tym, jak pisze się "niezobowiązujący".

edit2: Czuć ciepło na policzkach. Mam zdecydowanie poprawiony humor. Źrenice i reszta twarzy w normie.

I muzyka bardziej mnie rusza. W sumie to ja bym na balety mógł to brać.

edit3: Siada trochę na wysławianie się, na mówienie. Słowa przychodzą łatwiej, są trafne i nie pojawiają się wcale nachalnie (słowotok), ale między kolejnymi seriami, zdaniami lub ich fragmentami zacinam się, jak gdybym nieświadomie musiał sobie wpierw ułożyć to, co zaraz powiem.

edit4: Minęło jakoś z dwie godziny, działanie znacznie osłabło. W międzyczasie wziąłem jakąś książkę - z początku skakałem za szybko ze słowa na słowo i łapałem się na tym, że nie wiem, o czym mówiło poprzednie zdanie, ale wystarczył szybki dostrój żeby porządnie się skupić. Nie miałem problemów z czytaniem w obcym języku, co czasem zdarzało mi się np. po noopepcie.

Jutro zwiększę dawkę.
  • 3 / / 0

Wędług mnie środek nie warty uwagi-łatwo przedawkować-u mnie poza szybsza ochota na sen i zajebistym bólem głowy następnego dnia (nawet na kacu tak nie boli)nie wpłynął na nic-jeżeli chodzi o naukę i skupienie daleko mu do Modafinilu

Paula przez pół roku pracowała na nielegalnej plantacji zioła w Kalifornii.

"Najlepsi zarabiali 750 dolarów dziennie" - wywiad Noizz.pl

Legalizacja marihuany uratuje polski budżet? Gra toczy się o grube miliardy złotych

W Stanach Zjednoczonych coraz głośniej mówi się o tym, że legalizacja marihuany może być tym zastrzykiem, na który będzie czekać gospodarka po koronawirusie. Spider's Web sprawdza, czy ta nad Wisłą też tak może się stać.
Użytkownik nieaktywny
  • 46 / 4 / 0

Posiadam tabletki 10-cio miligramowe. Czy powinienem podzielić je na pół? Jaka dawka?

IDRA-21 ma jakieś interakcje? Czy tydzień suplementacji wystarczy? A może dłużej?

Proszę o odpowiedź.
  • 945 / 269 / 2

IDRA-21 ma jakieś interakcje?
Z całą pewnością ma. Jakie - nie wiadomo. Ale patrząc na to, że projekt został dość dawno porzucony, można założyć że z braku dostatecznie pozytywnych rezultatów, albo właśnie działań niepożądanych i interakcji...
  • 5891 / 971 / 2

16 stycznia 2018Schizm121 pisze:
Wędług mnie środek nie warty uwagi-łatwo przedawkować-u mnie poza szybsza ochota na sen i zajebistym bólem głowy następnego dnia (nawet na kacu tak nie boli)nie wpłynął na nic-jeżeli chodzi o naukę i skupienie daleko mu do Modafinilu
Przeciez to dwie kompletnie inne substancje...
30 marca 2018Darth Sidious pisze:
Posiadam tabletki 10-cio miligramowe. Czy powinienem podzielić je na pół? Jaka dawka?

IDRA-21 ma jakieś interakcje? Czy tydzień suplementacji wystarczy? A może dłużej?

Proszę o odpowiedź.
Pewnie ze ma.
Wszystko co wplywa na rec ampa i GABA bedzie korelowac.
Z tym tygodniem to zart?
Użytkownik nieaktywny
  • 46 / 4 / 0

Nie żart. Po prostu się nie znam na tej substancji. Ile czasu potrzeba na rozkręcenie się? Zacząć od 5mg?
Użytkownik nieaktywny
  • 124 / 16 / 0

Tak od 5mg. Działanie tak jak w przypadku innych ampakin jest natychmiastowe. W moim subiektywnym odczuciu działa do około 3-5h.
  • 167 / 14 / 0

Spożycie których mikroskładników jest istotne przy stosowaniu pozytywnych modulatorów allosterycznych receptora AMPA jak IDRA-21? Proszę kompetente osoby o odpowiedź.
  • 11 / 1 / 0

@gidonalbo Wybitnie kompetentny nie jestem, ale ze tego co udało mi się wyczytać to Sód, Potas, Wapń.

Zainteresował mnie ten nootrop, bo pojawił się ostatnio w sklepie z, którego zamawiam, ale z tego co widzę to
1. Opinie są słabe
2. Temat zdechł
A szkoda

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 441 / 18 / 0

Nie warto, ma moc trzeba przyznać, ale na drugi dzień czujesz się trochę jak na jakimś zjeździe. U mnie po wzięciu kilku mg koncentracja została wystrzelona w kosmos. Ale ten zjazd przekreśla u mnie idre.
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata