Iboga (Tabernanthe Iboga) - wątek ogólny

Dział dotyczący grzybów i roślin wykazujących działanie halucynogenne, psychodeliczne, lub dysocjacyjne.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 270 / 13 / 0

To ponoć bardzo pomaga w odstawieniu opiatów,ale trzeba robić to pod nadzorem osoby trzezwej i oddac wszystkie używki,jakie się w domu posiada...Nie powinno się robić tego samemu na własną ręke.
  • 2947 / 365 / 0

13 października 2017polytoxic pisze:
W naszych warunkach uprawa jest niemozliwa. Ogolnie rzecz biorac to jest niewiele miejsc na ziemi gdzie Ibo moze rosnac. Z tego co wiem, to Gabon, Kongo, Kamerun i Costa Rica to miejsca gdzie wystepuje lub jest hodowana. Napewno jest wiecej miejsc gdzie moglaby sie dostosowac, ale jak narazie nic o tym nie wiem.
Może bzdury napiszę i jest to jakaś plotka, ale w Karpatach są przynajmniej dwie hobbystyczne "ukryte plantacje" kokainowca (takie info było na jakimś forum w darknecie), w jakiś pomieszczeniach ze zmienionym ciśnieniem i oświetleniem. Nie wiem, ile w tym prawdy, ale jeśli kokainowiec można by było uprawiać w takich warunkach to i dla Tabernanthe iboga także gdzieś dałoby radę uprawiać. A co Wy o tym sądzicie? Przydałby się jakiś dobry etnobotanik.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!
  • 270 / 13 / 0

No jeżeli w Holandii ponoć od dwóch wieków hodują kokaine jawajską to wiesz...W zamknietym pomieszczeniu przy dzisiejszym sprzecie stworzysz warunki dla kazdej rosliny temp,wilgotność...Ciekawe jak szybko by urosły liscie katu???
Użytkownik nieaktywny
  • 371 / 91 / 16

Rzeczywiscie jest mozliwe z uzyciem sprzetu. Znalazlem kilka grow logow. Uprawa nie jest najprostsza i i roslina czesto pada zaraz po wykielkowaniu, ale wszystko mozna jakos skorygowac i zwiekszyc szanse przetrwania.
W moim poprzednim poscie mialem zamiar podkreslic to jak bardzo wymagajaca jest to roslina pod wzgledem wymaganej gleby itd. Nie okreslilem sie do konca..😉
  • 218 / 11 / 0

a mógłbyś podlinkować zainteresowanym? ;) tak szukam, ale średnio znam angielski i nic nie mogę znaleźć sensownego dot. uprawy, warunków uprawy itp.
Użytkownik nieaktywny
  • 371 / 91 / 16

• 9 / 3 / 0

Witaj Banzi, dawno Cię nie widziałem ;) :) B-)
Chciałbym jak kiedyś skorzystać z Twojej porady.

Posiadam w HOLANDII w sumie 20g ibogi, po 10 z 2 etnoshopów. Pierwsza forma w proszku, druga rozdrobniona. Chcę przed pełnoprawnym tripem spróbować >jak to smakuje<. Ile poleciłbyś na test? 0,5/1/1,5 a może 2g? Moje pytania do Ciebie: Czego mogę się spodziewać po tychże dawkach, ile mogą trzymać (czasu póki co mam pod dostatkiem) i czego się wystrzegać.

Pozdrawiam serdecznie Ziomeczku ;)
Użytkownik nieaktywny
  • 371 / 91 / 16

Hejka😉.
Na poczatek sprawdz jak zadziala 250mg. Zdarza sie, ze material jest ekstremalnie mocny. W gre wchodzi takze indywidualny metabolizm. Osobiscie jestem wstanie poczuc nawet 100mg przecietnego materialu z maya takze sam widzisz. Jesli korzen jest ok to powinienes poczuc lekka stymulacje, poprawe nastroju i male odklejenie polaczone z fajnym, analitycznym mysleniem. Umysl staje sie ostry jak przecinak, szczegolnie w polaczeniu z kawa. Ale nie probuj tego za pierwszym razem. Pobaw sie troche z dawkami i sprawdz jak reagujesz. Oczywiscie kombo z chemikaliami odpada, za to z mj i ayahuasca to kosmos.
Kilka miesiecy temu przeszedlem ,, domowa incjacje,, na 9gramach domowego ekstraktu TA. Wizjonerska czesc trwala ok 10 godzin. Nastepnego dnia bylem w stanie sie przejsc po osiedlu, ale do auta wsiadlem dopiero po czterech dniach. Noribogainowe wizuale trzymaly mnie przez nastepne 4 tygodnie. W tym czasie mialem jeszcze dwa boostery po 2 gramy TA.
Po dawkach ktore zamierzasz przyjac efekty beda wyczuwalne przez ok 6 godzin. Pamietaj, ze noribogaina sie kumuluje.

Pozdrawiam.
  • 2164 / 392 / 0

Może ktoś opisze doświadczenia? To najciekawsza substancja na świecie pod względem profilu farmakokinetycznego i w ogóle, czemu ćpaki nie chcą poznać "prawdy o sobie"? Wolą się mamić kolorowymi "przedarciami" po palonym DMT? Który nawet nie jest pistoletem na wodę przy tej substancji pod względem esencji "poznawania siebie", a nawet pewnie salvia Divinorum nie ma startu.
Ja już prawdy o sobie nie poznam, bo mam leki wydłużające odstęp QT. Proszę o trip raporty.
  • 1455 / 229 / 154

@misspill Czy ja dobrze zrozumiałam, że ibogaina też może wydłużyć QT? U mnie ześwirować już z tym można. Niektórych neuro (np. sertindolu) to bym w ogóle nie mogła brać, bo mam nieszczęście być osobą raczej predysponowaną do wydłużenia repolaryzacji. Jest raz lepiej, raz gorzej. Na niektórych lekach (chociażby chlorpromazyna) wywalało mi QT dosłownie pod 640, a na innych trzyma się jeszcze mniej więcej na granicy. Tak jest i teraz, przeważnie koło 450, ale często nawet i 400-420. Myślałam parę razy nad ibogainą, ale jeśli może to zaszkodzić na QT, to nie chciałabym jednak tak ryzykować... Sorry za offtop, już kończę.
Wróć do „Psychodeliki”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata