Hydromorfon

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 291 / 1 / 0

Myślicie,że 10mg hydromorfonu doustnie będzie dobrze?Jak w ogóle z dawkowaniem tego doustnie,czytałem na angielskiej wikipedii,że 4-6mg hydromorfonu to działanie przeciwbólowe odpowiadające 30mg morfiny więc chyba 10mg powinno pozamiatać?I zamierzam jeszcze zmixować to z 150-300mg kody.

Blu

• 2922 / 158 / 0

Hydromorfon ma rewelacyjny wjazd przy podaniu IV. Doustnie rewelacji nie będzie ale 10mg powinieneś odczuć wyraźnie. Jak chcesz lepszego działania to rozpuść w wodzie, przefiltruj i płyn wciągnij nosem ale to wtedy tak z 5-6mg max.

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Prezydent Meksyku proponuje dekryminalizację narkotyków

Prezydent Meksyku nazwał trwająca obecnie prohibicję „niezrównoważoną” i zaproponował szeroką rozumianą politykę dekryminalizacji narkotyków, w tym oczywiście marihuany.
  • 291 / 1 / 0

Ja mam to w płynie,4 fiolki każda po 5mg,tzn kumpel to ma bo to dla jego królika w tych fiolkach i tak myślę czy można ten płyn(nie wiem czy to roztwór wodny właśnie) podawać dożylnie?To bym zarzucił 5mg i.v.

Blu

• 2922 / 158 / 0

Aha czyli pewnie masz Dilaudid Oral Solution. To się średnio nadaje do IV bo ma substancje zagęszczające i możesz sobie poważną krzywdę zrobić. Z tego co czytałem na innych forach to polecają wciąganie tego płynu nosem albo per rectum.
  • 291 / 1 / 0

A to z tym wciągniem płynu zmniejszać dawkę tak jak przy I.V?Czy walnąć 10mg?I jak zamierzam to zmixować z 300mg kody to najpierw zarzucić kodę i na peaku kody wciągnąć czy jak?I jeszcze myślę żeby dorzucić 20-40mg hydroksyzyny.
Ostatnio zmieniony 07 stycznia 2012 przez Szczaw999, łącznie zmieniany 2 razy.

Blu

• 2922 / 158 / 0

Hmm, ja tego nosem nigdy nie wciągałem, nie wiem jaka jest biodostępność przy tej drodze i ciężko mi dokładnie jakąś dawkę polecać. Mogę ci tylko napisać że jak wczytywałem się w temat tego Oral solution na innych forach to jeden gość pisał że wypił 12mg, 3 dociągnął nosem i miał grubo/zataczał się. Ale nie napisał czy miał tolerkę a to może dużo zmieniać. Inni pisali że oral 10mg bardzo słabo czuli. Jak chcesz grać bezpiecznie to może z 6-7 spróbuj, zawsze możesz dorzucić.
  • 291 / 1 / 0

Hmm,no nie wiem,chyba zarzucę 40mg hydroksyzyny,za godzinę 300mg kodeiny i na peaku wciągnę nosem 5mg hydromorfonu.Może nawet nodding zaliczę po takim mixie :heart:

Blu

• 2922 / 158 / 0

Hydroksyzyna spłyca euforyczne działanie opiatów, no chyba że zależy ci głównie na tym żeby urwać film i przysnąć.
  • 291 / 1 / 0

No właśnie mi na euforii zależy i takim błogostanie a wszędzie czytałem że to podbija mocno działanie opiatów,to euforię osłabia?a sedacje i przymułe zwiększa?

Ugh

Użytkownik nieaktywny
  • 1197 / 4 / 0

Tak.

Podbija działanie opioidów na UON, co nie znaczy, że faza będzie "lepsiejsza".
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 65 uczestników Wejdź na czata