Wszystkie leki wywołujące efekt nasenny poprzez antagonizm centralnych receptorów H1, szybko przestają działać.
Co do hydroksyzyny, to jest identyczna sytuacja. Ani 10 mg, ani 100 mg, nie spowodowały ani senności, ani jakichkolwiek innych efektów. Bawi mnie fakt, że hydroksyzyna jest na receptę.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Wzmacnia też działanie kodeiny.
26 września 2023Teabadger pisze: Bawi mnie fakt, że hydroksyzyna jest na receptę.
A co ważniejsze, silnie powoduje także wydłużanie odcinka QT w rytmie serca, co w połączeniu z innymi lekami może spowodować niebezpieczne arytmie.
Stąd status Rx.
26 września 2023Teabadger pisze: Nawet mirtazapina (bardzo silny antagonista H1), z którą miałem przygodę przez około miesiąca w dawce 30 mg/d.
Ale co szybkości rozwoju tolerancji na H1 się zgadzam.
19 listopada 2023odbytniczy1991 pisze: Ale podbija działanie benzo w sensie, że wzmacnia efekt przeciwlękowy czy po prostu usypia mocniej ? Bo jeśli mało hydro miałoby trochę podbić benzo na lęki no to spoko.
I wzmacnia sedacje i działanie przeciwlękowe jeśli dobrze na ciebie działa. Jeżeli nie przesadzisz z dawką to posiedzisz i miłej ci się zaśnie.
Medyczna marihuana działa – polemika z tekstem OKO.press. Odpowiedź autora: dowody są słabe
USA może zaoszczędzić 29 miliardów rocznie dzięki legalizacji marihuany medycznej
Konsekwencje płynące z rozporządzenia MZ ograniczającego pacjentom dostęp do medycznej marihuany
Liczba przestępstw związanych z marihuaną spadła od czasu legalizacji w Niemczech
1685 zamiast 5315: od czasu wejścia w życie nowych przepisów w Berlinie zarejestrowano znacznie mniej przestępstw związanych z marihuaną. Legalizacja marihuany w Niemczech odciąża wymiar sprawiedliwości?
"Ciężarna 14-latka z zapaleniem wątroby i AIDS trafiła do nas z domu publicznego".
"Często chodzę z rodziną na spacery po parku i widzę pięknych, dobrze ubranych młodych ludzi, którzy czegoś szukają. Wiele osób myśli, że zbierają liście lub kwiaty, ale oni szukają woreczków pod kamieniami, pod kłodami. To setki młodych ludzi, którzy codziennie zażywają narkotyki" — mówi Anton, który mieszka w Mołdawii. W jego kraju problem z niedozwolonymi substancjami staje się coraz większy.
Archeolodzy: barbarzyńscy wojownicy sprzed 1800 lat przed walką zażywali środki pobudzające
Barbarzyńscy wojownicy przed walką mogli zażywać środki pobudzające za pomocą przytwierdzonej do pasa łyżeczki - wykazały badania naukowców z UMCS w Lublinie. Dowodzą oni, że w starożytnej Europie istniała prężna gałąź gospodarki odpowiedzialna za produkcję i dostarczanie takich specyfików.