Hydrokodon (vicodin)

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 1720 / 3 / 0

Dobra, odpadam, myslalem ze wystarczy jakas acetylacja (deacetylacja), albo utlenianie. To bylbym w stanie wykonac. Chemik ze mnie zaden, choc osprzet dalo by sie zalatwic.

PcP

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2814 / 4 / 0

Który fragment/etap jest dla Ciebie niezrozumiały/zbyt trudny?

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Hamilton i Burlington zezwalają na koncesjonowane sklepy z marihuaną

Radni miejscy po głosowaniu oświadczyli, że wydanie pozwoleń sklepom detalicznym “pomoże ograniczyć nielegalny rynek” i umożliwi mieszkańcom oraz turystom “dostęp do produktów objętych regulacjami”.
Użytkownik nieaktywny
  • 1720 / 3 / 0

Kazdy, jestem laikiem ;) Nvm.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 269 / / 0

witam
czy kros obeznany w temacie może napisać jak to sie dawkuje? ile hydrokodonu musiałbym przyjąc doustnie aby dobrze sie poczuc tak jak np. po 100mg morfiny iv
rozumiem że mozna to przyjmowac domieśniowo, ale czy mozna hydrokodon przyjmowac dozylnie?

Blu

• 2888 / 136 / 0

Hydrokodon może powodować silną reakcje histaminową przy podaniu dożylnym i domięśniowym podobną do kodeiny. Jest ok. 4 razy słabszy od morfiny ale ze względu na to że ma wysoką biodostępność przy podaniu oralnym (a morfina niską) to dawki oralne są takie same jak morfiny. Mocna dawka bez tolerki to 50mg.
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2011 przez Blu, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 24 / / 0

A Ja mam takie pytanie, czy można gdzieś w Polsce kupić połączenie hydrokodonu i paracetamolu?
Użytkownik nieaktywny
  • 23 / 1 / 0

w nfz,jak poprosisz o sprowadzenie do polski
  • 2162 / 388 / 0

Znacznie lepszy przy stosowaniu TLPD od oksykodonu, który powodował apatię, nieprzyjemną sedację. Vicodin w dawce 20mg daje niezłego kopa do działania na długie godziny, bardzo przyjemny body high, czysty hedonizm. Good stuff.
  • 5495 / 408 / 0

26 lipca 2018misspill pisze:
czysty hedonizm. Good stuff.
''czysty hedonizm'' to coś co lubię.Ciesze się, ze podpadł ci vicodin.Opisz trochę więcej swoja fazę :diabolic:
  • 2162 / 388 / 0

Faza jest bardziej sterylna i klarowna niż jazda na oksy, euforia przy podobnej dawce jest większa, a ogar lepszy. Ogólnie znacznie ciekawsza od oksy (biorę też TLPD: klomipraminę co może mieć niebagatelny wpływ na efekty), na którym miałam kilka euforycznych razy, ale i pamiętam mocno apatyczne i sedatywne loty. Hydrokodon dał mi to co najlepsze, najpierw kilka zawrotów głowy z pewną dozą ambiwalencji a potem już czysta zmysłowa przyjemność, motywacja x10, czas zleciał niesamowicie szybko. Naprawdę aż odczuwa się żal kiedy faza schodzi.

Dokładnie takie tabsy preparatu Lorcet, 20mg mnie tak zespawało, że nie wzbudziłam podejrzeń a gdzieś z tyłu głowy świdrowała potężna euforyczna pompa: [ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata