Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
Zablokowany
Posty: 23 • Strona 3 z 3
  • 33 / / 0
co można hodować w chacie?

- syfa
- kosmite
- siostre
- żonę/męża
- pszczoły
- rzeżuchę
- walenia (tylko potrzeba akwarium)

i wiele wiele wiele innych rzeczy.
odpierdalam kambeka!

ale tak reasumując całą moją wypowiedź: możesz mi possać.
  • 196 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: zrytyberet »
King Felix pisze:
- grzyby psilocybe
Tu bym się kłocił;) bo jak juz wyrosnie to masz posiadanie ;)
Uwaga! Użytkownik zrytyberet nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 18 / / 0
Nieprzeczytany post autor: King Felix »
Cicho :cool:
Uwaga! Użytkownik King Felix nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
Zablokowany
Posty: 23 • Strona 3 z 3
Newsy
[img]
CBŚP z Łodzi zlikwidowało dwa laboratoria syntetycznych narkotyków

Zgarnęli klofedron o wartości ponad 25 mln PLN.

[img]
77-letnia cudzoziemka oskarżona o produkcję narkotyków

Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 77-letniej obywatelce Rosji, która miała na swojej posesji uprawiać konopie indyjskie i wytwarzać z nich narkotyki. Na poddaszu jej domu znaleziono 19,5 kg suszu i 197 sadzonek ziela konopi.

[img]
Medyczna marihuana kolejnym krokiem rozwoju karaibskiej Dominiki?

Dominika to niewielka karaibska wyspa, często mylona ze względu na podobną nazwę z o innym, większym państwem – Republiką Dominikany. Niemniej jednak, w obszarze legislacji konopnej to właśnie Wspólnota Dominiki zdaje się wytyczać kierunek dla wielu okolicznych państw.