Heksedron i substancje będące jego pochodnymi (przede wszystkim HEX-EN).
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 1 z 2
  • 1857 / 64 / 80
Heksedron
Nieprzeczytany post autor: Anon »
Inne nazwy:
2-(metylamino)-1-(fenylo)heksan-1-on
hexedrone
β-propylmethcathinone

Podobno polski produkt. Czy będzie to następca pentedronu i bufedronu? Niech się ktoś obeznany w ketonach wypowie. To będzie taki słabszy pentek?

Tutaj znalazłem o nim wzmiankę:
https://forum.goeg.at/EwsForum/default. ... osts&m=192
  • 440 / 30 / 0
Dziwne, że znajduje się na liście związków w najnowszym projekcie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii..
Uwaga! Użytkownik rencznik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 223 / 23 / 0
Pełna nazwa: alpha-methylaminohexanophenone hydrochloride
Inne nazwy: hexedrone, hexa

[ external image ]
Na bluelightcie opisują że, wpływy hexa były bardzo podobne do kokainy Najbardziej zaskakujące było dla badacza mrozieniau drętwienie nóg, dokładnie jak prawdziwej kokainie
Inne efekty były podobne. lekk0śc stymulacji i chęć rozmowny były spowodowane dawkach 30-40mg.
Dla dawkach[*] 80-120mg może być silne odczuwanie eufori . Wiele osób nie może odróżnić hexe od i koksu. Niestety Hex nie zapewniają pełne skutki dla tych, starych wyajadaczy alfy. Alpha-pyrrolidinoketowce powodują wielką tolerancję krzyżową. Ale znowu największym zaskoczeniem był odrętwiały nos. największą niespodzianką w beta-kethonach z całęgo świat dla mnie. Nie było dokarmiane lidokainą etc związek był ~ 99%. Na początku tego roku Hexedrone stał się nielegalny w moim komunistycznym kraju.
To nadaje się do SNIFFU i VAPORYZACJI
Uwaga! Użytkownik MopsWolnaMolekula nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 253 / 5 / 0
Poza tym to nie jest pirolidynoketon. ;) Co do znieczulenia, drętwienia nosa to ten efekt występował już przy pentedronie (takim prawdziwym pencie, nie żadnej podróbce), więc akurat to, że hexedron ma podobnie nie jest dużym zaskoczeniem, skoro jest strukturalnie podobny do pentedronu.

Swoją drogą, patrzę w ustawę i rzeczywiście - już nielegal, zanim jeszcze zdążyło w ogóle pojawić się na rynku. Nasz ustawodawca taki przezorny, że zakazując pentedronu rzutem na taśmę zakazał też jego ewentualny najbardziej obiecujący zamiennik. :'(
METAFIZYKA BETA-KETONÓW
  • 259 / 38 / 0
Testowałem na legalu. Jeden z moich najlepszych ketonów. Bliźniaczo podobny do koksu. Jest jeszcze jego pochodna N-etylohexedron (NEH; HEX-EN). W tej chwili NEH jest moim faworytem jeśli chodzi o b-k. Zajebista stymulacja, dopamniowa euforia i zero schiz czy kiełbie we łbie jak po alfach.
  • 223 / 23 / 0
Czangwej pisze:
Testowałem na legalu. Jeden z moich najlepszych ketonów. Bliźniaczo podobny do koksu. Jest jeszcze jego pochodna N-etylohexedron (NEH; HEX-EN). W tej chwili NEH jest moim faworytem jeśli chodzi o b-k. Zajebista stymulacja, dopamniowa euforia i zero schiz czy kiełbie we łbie jak po alfach.
Masz uprawnienia przenieść hex-en-t45320.html to do właściwego działu, bo zgłosiłem modą i nikt tym sie nie zajął. Oraz w wolnej chwili wejdź na FB.
Uwaga! Użytkownik MopsWolnaMolekula nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 104 / 2 / 0
moglby sie wypowiedziec ktos kto to bral...jak dlugo to dziala? czy jest probklem ze snem jesli sie robi poprawki? czy sa hujowe efekty uboczne ktore mial pentedron?
  • 104 / 2 / 0
Jest ktoś w stanie coś powiedzieć o tej substancji czy to mit? Chodzą słuchy, że sort który był obecny był 4methylhexedronem..bardzo interesuje mnie ta substancja.. Czy żyje jeszcze ktoś kto próbował tego bądź był świadkiem lub towarzyszem kogoś w tych zamierzchłych czasach? :D
  • 86 / 18 / 1
Moim zdaniem najlepszy beta keton. Ma działanie i odczucia jak taki koks na lekkich sterydach, bo też działa jako ndri. Stymulacja nie jest jakoś duża, spaceruje się fajnie ale ciezko jest sie przestymulowac. Czysto dopaminowa euforia, gada się zajebiście aż ciężko jest przestać. Najlepszą drogą podania moim zdaniem jest tak zwany ogień krzyżowy, czyli najpierw bierzemy duża bombkę i po 15 min walimy sniffa tak 100-150 mg. Bombki tej substancji wchodzą o dziwo duzo szybciej niz innych beta ketonów i stimow. W przypadku sniffow nie trzeba wiele zwiększać dawki, nawet po przerobieniu sporo materiału, sniffy 150 mg max 200 mg robiły nadal fajnie. Największym plusem według mnie są naprawdę niewielkie i łagodne uboki, zjazd i zwała są naprawdę dosyć lagodne. Ze spaniem też nie ma jakis duzych problemow, troche odczkeac trzeba ale przez krotki czas dzialania zasypia sie dosyć latwo. Da się to palic, i tu bomba jest już konkretna tylko dosyc krotka. Porownalbym ja może do palenia NEPa tylko troche krotszy czas trwania. Dosyc latwo sie go wciąga nie boli zbytnio i nie rozpierdala śluzówki jak jakieś chlory tylko potrafi szybko zatkac zatoki. Strasznie tez smierdzi moze nie az tak źle jak a-pvp ale no porownywalnie do smrodu chlorów. W porównaniu do hexena moim zdaniem dużo bliżej mu do bycia takim syntetycznym odpowiednikiem koksu.
%-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D
  • 1 / / 0
Re: Heksedron
Nieprzeczytany post autor: bupole »
Przepraszam, ale chcę zapytać, czy ma to wiele skutków ubocznych? A czy zostało to już przetestowane?geometry dash subzero
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.