Heksedron

Dział poświęcony pozostałym substancjom, które nie znalazły miejsca w powyższych kategoriach – dział służyć ma łatwości nawigacji.

Moderator: Stymulanty

• 1863 / 51 / 80

Inne nazwy:
2-(metylamino)-1-(fenylo)heksan-1-on
hexedrone
β-propylmethcathinone

Podobno polski produkt. Czy będzie to następca pentedronu i bufedronu? Niech się ktoś obeznany w ketonach wypowie. To będzie taki słabszy pentek?

Tutaj znalazłem o nim wzmiankę:
https://forum.goeg.at/EwsForum/default. ... osts&m=192
Użytkownik nieaktywny
  • 445 / 23 / 0

Dziwne, że znajduje się na liście związków w najnowszym projekcie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii..

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Medyczna marihuana dla seniorów?

Najnowsze badania wskazują, że dla seniorów medyczna marihuana może okazać się nie tylko lepszą, ale również bezpieczniejszą opcją terapeutyczną w porównaniu z opioidami.
Użytkownik nieaktywny
  • 226 / 24 / 0

Pełna nazwa: alpha-methylaminohexanophenone hydrochloride
Inne nazwy: hexedrone, hexa

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Na bluelightcie opisują że, wpływy hexa były bardzo podobne do kokainy Najbardziej zaskakujące było dla badacza mrozieniau drętwienie nóg, dokładnie jak prawdziwej kokainie
Inne efekty były podobne. lekk0śc stymulacji i chęć rozmowny były spowodowane dawkach 30-40mg.
Dla dawkach[*] 80-120mg może być silne odczuwanie eufori . Wiele osób nie może odróżnić hexe od i koksu. Niestety Hex nie zapewniają pełne skutki dla tych, starych wyajadaczy alfy. Alpha-pyrrolidinoketowce powodują wielką tolerancję krzyżową. Ale znowu największym zaskoczeniem był odrętwiały nos. największą niespodzianką w beta-kethonach z całęgo świat dla mnie. Nie było dokarmiane lidokainą etc związek był ~ 99%. Na początku tego roku Hexedrone stał się nielegalny w moim komunistycznym kraju.
To nadaje się do SNIFFU i VAPORYZACJI
  • 261 / 3 / 0

Poza tym to nie jest pirolidynoketon. ;) Co do znieczulenia, drętwienia nosa to ten efekt występował już przy pentedronie (takim prawdziwym pencie, nie żadnej podróbce), więc akurat to, że hexedron ma podobnie nie jest dużym zaskoczeniem, skoro jest strukturalnie podobny do pentedronu.

Swoją drogą, patrzę w ustawę i rzeczywiście - już nielegal, zanim jeszcze zdążyło w ogóle pojawić się na rynku. Nasz ustawodawca taki przezorny, że zakazując pentedronu rzutem na taśmę zakazał też jego ewentualny najbardziej obiecujący zamiennik. :'(
  • 234 / 29 / 0

Testowałem na legalu. Jeden z moich najlepszych ketonów. Bliźniaczo podobny do koksu. Jest jeszcze jego pochodna N-etylohexedron (NEH; HEX-EN). W tej chwili NEH jest moim faworytem jeśli chodzi o b-k. Zajebista stymulacja, dopamniowa euforia i zero schiz czy kiełbie we łbie jak po alfach.
Użytkownik nieaktywny
  • 226 / 24 / 0

Czangwej pisze:
Testowałem na legalu. Jeden z moich najlepszych ketonów. Bliźniaczo podobny do koksu. Jest jeszcze jego pochodna N-etylohexedron (NEH; HEX-EN). W tej chwili NEH jest moim faworytem jeśli chodzi o b-k. Zajebista stymulacja, dopamniowa euforia i zero schiz czy kiełbie we łbie jak po alfach.
Masz uprawnienia przenieść hex-en-t45320.html to do właściwego działu, bo zgłosiłem modą i nikt tym sie nie zajął. Oraz w wolnej chwili wejdź na FB.
  • 13 / 1 / 0

moglby sie wypowiedziec ktos kto to bral...jak dlugo to dziala? czy jest probklem ze snem jesli sie robi poprawki? czy sa hujowe efekty uboczne ktore mial pentedron?
Wróć do „Katynon, metedron i inne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata