Haszysz - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Co wolisz - haszysz, czy marihuanę?

63%
marihuana
642
37%
haszysz
374

Liczba głosów: 1016

Użytkownik nieaktywny
  • 424 / 6 / 0

Zauważyłem, iż na forum nie ma tematu o haszyszu, wobec czego postanowiłem go założyć.
Miałbym odnośnie haszu kilka pytań.
1. Choć i hasz i marihuana zawierają THC, to działanie jest, mam wrażenie nieco inne. Czy ktoś mógłby konkretnie sprecyzować jak właściwie wygląda haj na haszu? Podobny do trawy? Inny? Taki sam, tylko dużo silniejszy? Jaki?
2. Czy ktoś robił hasz domowymi metodami z przemysłowych samosiejek i czy coś mu wyszło ( w sensie: czy wyszło coś działającego)?
3. Ile haszu starczy, żeby się solidnie zjarać? Biorąc pod uwagę moc, zapewne niewiele?

Ponadto wszystko, co dotyczy haszyszu, niech będzie wrzucanew ten temat, a nie rozproszone po całym forum (a niewiele tego jest). Dorzucam jeszcze sondę.
I z góry dzięki za rady.

Użytkownik nieaktywny
  • 136 / / 0

Czy do haszyszu jest dodawana chemia? czy jest to naturalna żywica?

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

"Rośliny i urządzenia świadczące o narkotykowym procederze". Plantacja marihuany zlikwidowana

Rośliny i urządzania do prowadzenia uprawy marihuany oraz kilka worków narkotykowego suszu odkryli policjanci na jednej z posesji w powiecie otwockim. W sprawie został zatrzymany 53-latek, który usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Użytkownik zbanowany
  • 477 / 2 / 0

taaa domestos

• 130 / / 0

lubie sobie od czasu do czasu zapalicz hassana :) fajne jest to ze nawet jak sie spali samemu 1g to nawet po wygladzie sie nie pozna ze cos sie palilo :)

• 414 / 5 / 0

Ja paliłem pełno razy jedno i drugie. Według mnie nie ma żadnej różnicy. Kompletnie żadnej! I nie chce mi się słuchać pierdolenia, że po haszu jest jakaś niby trochę inna faza. Może być mocniejsza albo słabsza w zależności od jakości towaru, tak samo jak z zielonym. Zwykłe THC i tyle... No chyba nikt mi nie powie, że działanie THC od THC się różni przy tym samym sposobie podania (choć nie znam innych niż palenie).

A w sondzie to głosuję na odpowiedź C: Wszystko mi jedno.
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2006 przez Zdechły Szczur, łącznie zmieniany 1 raz.

• 1 / / 0

hash cookies :)

Użytkownik nieaktywny
  • 13 / / 0

ja zauwarzyłem że po haszu dłużej dżumi w głowie... ale wole palić normalnie ziułko, ewentualnie to i to razem ;)

• 459 / 5 / 0

ja po haszu w ogole nie czuje sie najarany, na oczy tez mi sie nie rzuca... :huh:

• 687 / 4 / 0

Te różnice mogą wynikać z samego faktu że palimy "coś innego". Rozumiecie.....efekt coś jakby placebo

• 45 / 1 / 0

Ja paliłam haszysz, który pochodził bezpośrednio z Hiszpanii. Mieliśmy takie zbite wałki haszu i mieszaliśmy je z tytoniem w skręcie. Dla mnie to wspaniała faza, nie gorsza i nie lepsza do MJ, ale jednak inna. Po zapaleniu mięknie się łagodniej, bez żadnych gwałtownych wjazdów. Powoli rozluźniają się wszystkie kończyny i ja przynajmniej odczuwałam bardzo przyjemne ciarki na całym ciele. Potem był już tylko luzzzzzz. Zielono, miękko, przyjemnie...
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata