Grzyby - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 74 / / 0

są jakieś złote rady, dla biorących grzyby? w sobote będę jadł i nie wiem na co się nastawić. co powinienem robić, a czego nie?

Użytkownik nieaktywny
  • 150 / 3 / 0

kawa wypita przed jedzeniem skutecznie potrafi zmniejszyc albo nawet calkowicie zniwelowac skutki zoladkowe :)

nie nastawiac sie na jakies wyjatkowe fajerwerki, wtedy gdy ich nie bedzie nie bedzie wam zal, a gdy beda bedziecie mile zaskoczeni :D

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Władze USA publikują adresy BTC przestępców

Grupa jest oskarżana dokładnie o „produkuje i sprzedaż śmiertelnie groźnych narkotyków”.

Użytkownik nieaktywny
  • 74 / / 0

opiekun konieczny?

Użytkownik nieaktywny
  • 150 / 3 / 0

zalezy gdzie je jesz, w jakich okolicznosciach, ja jem glownie na lakach podczas zbierania, bez opiekuja, jest klimat nie da sie ukryc :D

nvm

• 217 / / 0

Zależy gdzie będziesz tripować. Jeśli nie będziesz się przemieszczać, tylko siedzieć przykładowo w domu, można sobie odpuścić opiekuna. Jednak jeśli zamierzasz wędrować po różnych miejscach, szczególnie zabudowanych, to warto mieć ochronę.

• 378 / 2 / 0

Moim zdaniem przewodnika zawsze lepiej mieć... na wypadek, gdyby się miało zrobić coś głupiego, albo choćby złapać paranoję...

Użytkownik nieaktywny
  • 74 / / 0

myślę nad domem bez żadnych chadzek.;) będę zdawał sobie sprawę co jest halucynacją, a co nie?
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2006 przez przykładowy user, łącznie zmieniany 1 raz.

nvm

• 217 / / 0

W ten sposób możesz sobie ograniczyć ilość doznań. ;-)

Użytkownik nieaktywny
  • 74 / / 0

cholera jasna. za dwie godziny mam zamiar zjeść grzyby i się boję jak sam chuj.;) wcześniej tego nie było.

Użytkownik nieaktywny
  • 185 / 6 / 0

przykładowy user pisze:
cholera jasna. za dwie godziny mam zamiar zjeść grzyby i się boję jak sam chuj.;) wcześniej tego nie było.
Strach może spotęgować złe doznania.
Jak juz bierzesz za moment to najlepiej w domu, owszem doznania będą mniejsze jak pisał Nvm, ale na pierwszy raz lepiej nie szaleć :)

Powolutku, najpierw poznaj grzybki, pozwól też aby grzybki poznały Ciebie :rolleyes:

Napisz nam jak było, albo jak jest jeśli będziesz siedział w domu :)
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata