W co gramy? Najlepsze gry do DXM

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 210 / 9 / 0

Siemka:)
Cierpiąc na deficyt pomysłów na spędzenie fazy w kreatywny sposób, doszłam do wniosku, że miło byłoby zagrać w jakąś ciekawą i wkręcającą gierkę. Niestety ilość gier komputerowych nadających sie na deksa jest ograniczona, proszę więc o pomoc w znalezieniu odpowiednich:)
Zaznaczam, że wszelkie pomysły typu Stubbs The Zombie itp. uznane zostaną z góry za głupie i irracjonalne. Chodzi raczej o coś, nad czym można chwilę pomyśleć, np Braid (dzięki Akodeen :-p )
Ostatnio zmieniony 02 marca 2012 przez LucretiaMyReflection, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1259 / 2 / 0

swego czasu gralem z dziewczyna w world of warcraft, robilismy loch 5cio osobową ekipą ona i ja po 450mg, ja byłem lekarzem (healerem) więc naturalnie wszyscy gineli masowo.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

MZ: rozporządzenie określające czynności związane z prekursorami narkotyków

Minister Zdrowia wydał projekt rozporządzenia w sprawie sposobu postępowania w przypadkach wzbudzających podejrzenia, co do zgodności z przepisami prawa, czynności z udziałem prekursorów.
  • 210 / 9 / 0

Tak...
Rpgi sie nadają na deksa, ale tylko na małe dawki, przy większych byle bot cie zaje.ie
Chodziło mi raczej o jakieś logiczne gierki, takie do rozkminiainia :-)
Niemniej dziękuję
  • 1530 / 1 / 0

Może dragon quest - połączenie rpg i gry w kulki.
  • 1969 / 38 / 0

Audiosurf.
  • 210 / 9 / 0

hehe to już znamy:) danke schon o to mniej więcej chodzilo
  • 1530 / 1 / 0

Na konsole jeszcze Rez i Child of Eden
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1259 / 2 / 0

na facebooku jest gra gardens of time, nie do konca multiplayer ale fajne sie nadaje do oceny funkcji kognitywnych - szuka sie roznych obiektow ukrytych w znanych miejscach w czasie i przestrzeni

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
  • 144 / / 0

Psychonauts 1 :DD
  • 1530 / 1 / 0

Też polecam, ale na DXM chyba się nie nadaje ;)
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata