GBL - skutki uboczne

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 1625 Strona 163 z 163
Rejestracja: 2011
  • 491 / 83 / 0

Po 100ml raczej ciężko się nabawić skutków odstawia. Mnie się właśnie skończyła setka, nie polewałem tylko na noc i czuje się dobrze. W końcu się porządnie wyśpię, polewki nawet na kilka godzin przed zaśnięciem rozregulowują sen i to jest najbardziej irytujący skutek uboczny takich kilkudniowych ciągów.
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
  • 259 / 13 / 0

Jak wpływa GBL (po przerobieniu jednorazowo około 100 ml/miesiąc) na prolaktynę?
Niesie za sobą jakieś poważne ryzyko związane z funkcjonowaniem hormonów?

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Honduras: Niemal tona kokainy na łodzi rybackiej

Około 900 kilogramów kokainy przechwyciły wojsko i policja Hondurasu podczas wspólnej akcji z kolumbijskimi służbami. Narkotyki znajdowały się na łodzi rybackiej.
Rejestracja: 2013
  • 573 / 58 / 0

100ml na miesiac to zadna dawka,zero problemow bedzie
Rejestracja: 2010
  • 511 / 86 / 0

Skutki uboczne? Hmm.. raz gdzieś mi sie kręciło w glowie z dwa tygodnie, ale to jak odstawiłem nagle i ciąg był długi. Podczas popijania szybko mięśnie rosną, dobre do ćwiczenia.
Rejestracja: 2017
  • 2333 / 740 / 0

u mnie dosyć często ostatnio zatkany nos, szczególnie wieczorami, bo w dzień to w miarę normalnie. nigdy takiego czegoś nie było, a zauważyłem, że jest tak tylko wtedy, gdy pijam giebla. rozmyślałem, czy nie jest spowodowane to wyrzutem histaminy, bądź glutaminianem, ale codziennie na noc zażywam 50 mg hydroksyzyny i nie zbija tego, więc raczej odpada. zawsze podczas przeziębienia bądź kataru sprawdzało się Xylometazolin WZF, w tym przypadku też odtyka, ale nie mogę tego zbyt często stosować, częściej psikam wodą morską, ale to tam nic nie daje. donosowo ostatnio nie przyjmowałem żadnych stymulantów, więc to też wykluczyłem. po za tym jednym ubokiem, który jakoś niedawno się pojawił żadnych innych nie mam, GBL działa na mnie bardzo dobrze. ktoś z was też tak miał?
Posty: 1625 Strona 163 z 163
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 1500 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości