Pełna fotorelacja Passion#1 pod lampą

Moderator: Konopia

• 463 / / 0

• 28 / / 0

Streszcze jednym slowem .... SZACUKEN.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Proces za handel dopalaczami w tajnym sklepiku w Łodzi. Sąd wyrzucił publiczność

Na procesie oskarżonych o sprzedaż dopalaczy w tajnym sklepiku przy ul. Próchnika w centrum miasta w piątek w Sądzie Okręgowym w Łodzi zeznawali dwaj świadkowie: 46-letni policjant Paweł Ch. i 18-letni Marcin Z.

• 463 / / 0

powierzchnia : 30 cm - 40 cm wysokość 2.00 m

Światło:
Wzrost - 8x Świetlówka kompakt 23w
Kwitnienie - 150W HPS Philipsa

Ziemia kronen bez dodatków

nawóz - Biohumus podczas kwitnienia wspomagany florovitem

wentylacja wlot i wylot wiatraczki z kompa
Ostatnio zmieniony 06 października 2008 przez Mnichu11, łącznie zmieniany 1 raz.

• 34 / / 0

gratuluje : ) lecz mam pare pytań.

- jaki smak ma palonko ?
- ile trzeba spalić ? (chodzi mi o to jak mozna porownac np. do osiedlowego przecietnego skuna)

• 463 / / 0

smak dość intensywny i delikatny zarazem ;-) jak spale 1 bata sam to mam już dość dobrze a drugi z reguły zostawał niedopalony ... na pewno mocniejsze niż to co na mieście chodzi i przede wszystkim wiem co pale bo dile prawie nigdy nie wiedzą co sprzedają :-/

• 521 / / 0

Co rozumiesz przez jednego bata ? Ja swojego passiona najwięcej na raz spaliłem 0,3g i dalej nie dałem rady bo poprostu nie widziałem na oczy i nie kontaktowałem.

• 463 / / 0

no powiedzmy że porównywalnie 1 bat około 0,3 biorąc pod uwage że pale chronicznie, dziennie i przerwy jak mam ze 2 tygodnie w roku, to jak dla mnie wyszedł po prostu bardzo dobry. zioło po wysuszeniu mocno się kleiło.

• 18 / / 0

Mnichu? możesz wrzucic fotki swojego boxA?

• 463 / / 0

Aktualnie jestem poza polską i buduje nowego boxa ten w którym rósł passion juz nie istnieje od dawna

Użytkownik nieaktywny
  • 10 / / 0

Bardzo łądnie, mam nadzieje ze robisz cos w outdoorze i uraczysz nas swoja relacja.
Wróć do „Indoor”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata