Flubromazolam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 390 Strona 37 z 39
Rejestracja: 2014
  • 2806 / 229 / 0

25 kwietnia 2017Niezidentyfikowany pisze:
Forumowy vendor nie ma obecnie etiw pillsach tylko to cudo 0,25mg, mam pytanie nie potrzebuje benzo na codzień chce mieć tlyko w razie jakby było za grubo oraz czy to nada się na sen po wszystkim?
Idealnie się nada. Sam używałem do takich celów i mogę polecić. Musisz tylko dobrać odpowiednią dawkę do stanu psychicznego w którym będziesz i go zniwelować.


A tak nawiasem mówiąc to ktoś oprócz mnie zauważył działanie antydepresyjne tego benzo ?
Rejestracja: 2014
  • 102 / 1 / 0

0,25mg styknie czy może mniej? Tolerka 1,5roku zero benzo

To octan tokoferylu zabija palaczy e-papierosów?

Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) zidentyfikowały substancję, która może być odpowiedzialna za uszkodzenia płuc i zgony osób palących e-papierosy.
Rejestracja: 2014
  • 2806 / 229 / 0

Do uśpienia na czysto tak. Po całonocnym stimowaniu może być mało , wydaje mi się że te pillsy mają 0,125mg w rzeczywistości lub sort jest poprostu słabszej jakości.
Rejestracja: 2015
  • 108 / 8 / 0

Ja również polecam to benzo, gdyż u mnie doskonale sprawdzilo się kiedy przecholowałem z 4FMA. Jak zaczynał się zjazd to dostalem ataków paniki i wystąpił efekt rozmywającej się rzeczywistosci wraz z wysokim ciśnienien i szybkim biciem serca.... Nie przyjemne uczucie. Oczywiście powodem tak wstrętnego zjazdu było zbyt częste dosypywanie średnich dawek, a jak wiadomo przy tym gównie akurat jest to głupie. Na moje szczęscie miałem 0,25 mg Flu zolamu (wiem, dla niektórych to nic, przystawka), więc poszły po 0.125 mg na dwa razy w odstępie 2 godzinnym. Wiem, że gdyby nie to małe cudo to cierpiał bym sa swoją glupotę.

Efekty jak na tą dla mnie ilość (Brak tolerki), wystarczyly, żeby mnie ogarnąć w ciele i psychice, chociaż mnie nie uspała ta dawka, być może za dużo 4fma wjebanego we mnie było, a za mało benzo. dlatego jestem zadowolony i polecam fluzolama na krzywe jazdy i przedawkowaniach jakiegoś stima, a z dawkami to indywidualnie, bo zależą od kilku innych czynników.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 133 / 9 / 0

Będzie git do jakiś stresowych sytuacji czy coś? Zawsze mi się w chuj dłonie pocą a ja chciałbym taki luzik jak James Bond mieć, bedzie gut?
Rejestracja: 2014
  • 625 / 41 / 13

Macie jakiś pomysł jak zrobić z tego zupełnie nierekreacyjnego potężnego usypiacza jakiś sensowny fazowy mix ? Próbowałem z eti i w sumie nie polecam, bo jedyne efekty to większe rozluźnienie mięśni, senność i może zaburzenia błędnika.
scalono - aire

Nie mogę edytować więc napiszę tylko, że zrobiłem mix z makumbą i wyszła jedna z najbardziej sennych faz mojego życia :zzz: . Jeszcze przed głównym wejściem położenie się i zamknięcie oczu w krótką chwilę powodowało bardzo ciekawy wizyjny stan na pograniczu snu i jawy. Po kilku h nie byłem w stanie utrzymać otwartych oczu.

Ogólnie strasznie nietypowe benzo i myślę, że przez ten senny profil można zrobić bardzo dziwne, oniryczne mixy, ale ja póki co dam sobie spokój i zostawię jako typowy usypiacz.
Rejestracja: 2016
  • 167 / / 0

jak to jest, że niektórzy vendorzy mają flubro po 0.25 mg a inni po 8 mg jak to wygląda w rzeczywistości? jak powinno się to dawkować na codzienne branie dla prospołeczności wyjscia do ludzi itd?
Rejestracja: 2010
  • 3466 / 374 / 0

mylisz flubromazolam (tabsy 0.25) z flubromazepamem ( 8mg). Ten pierwszzy to nasenny upierdalacz a drugi to dlugo dzialajace benzo , dobre na wszystko.
Rejestracja: 2010
  • 71 / 1 / 0

Jak dla mnie moje ulubione benzo, na przeholowanie z Hexenem, tylko dopóki nie położę się i nie zamknę oczu to nie zasnę, to takie niepozorne benzo, niby nie działa nasennie ale wystarczy mu troszeczkę pomóc i nagle budzisz się zazwyczaj w środku nocy, ubrany na posłanym łóżku; co tu się kurwa dzieje? Ahaa Flubro jednak działa :D
Rejestracja: 2017
  • 579 / 24 / 0

Poszukuje benzo do typowego uśpienia po stimach - głównie MDMA i wypatrzyłem sobie flubro. Jednak mam pytanie, czy po nocy zabawy jak wezmę na uśpienie powiedzmy tę 0.25mg to wstane po tych 6-8 h i będę w stanie funkcjonować czy odetnie mnie na 10+ godzin i nawet się nie obudze? Z tego co czytam to idealnie by sie nadało bo niestety mam problemy z zasypianiem, ale mimo wszystko nie chce być odciętym na np. 15 godzin
Posty: 390 Strona 37 z 39
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 385 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Sztermel i 2 gości