Flubromazolam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 390 Strona 36 z 39
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 394 / 10 / 0

Kurde, nie wiem jak ocenić to benzo. Wrzuciłem jakoś o 2 w nocy. Byłem już trochę śpiący. Czekam godzine. W sumie nic. Wlazłem do wyra no i fakt faktem zasnąłem. To benzo tak długo wchodzi czy co? Została mi jeszcze jedna tabsa 0,25mg.
Rejestracja: 2012
  • 2790 / 234 / 0

Wiele razy już wspominałem - dla mnie to benzo jest nie tylko do spania, w małych dawkach działało na mnie wręcz motywująco że aż się brałem za zaległe roboty.

Tak jak stymulanty się za Ciebie nie nauczą tak benzo za Ciebie nie położy się spać (nie no dobra, w większych dawkach zasnąłbyś nawet podczas najlepszego seksu w swoim życiu)

Dane substancje lubią dane set and settings w których to w pełni rozwijają skrzydła.

Trzeba było się zapoznać z ulotką.

Wzory stosowania syntetycznych katynonów a objawy depresyjne i parafunkcyjne zachowania ustne

Ciekawy artykuł, z tych zaawansowanych. W bonusie badania na użytkownikach naszego forum.

Policjant potrącił pieszego. Mógł być pod wpływem narkotyków

34-letni policjant z Kielc został zatrzymany po tym, jak potrącił pieszego w rejonie przejścia dla pieszych w Skarżysku-Kamiennej. Wstępny test wskazał, że funkcjonariusz mógł być pod wpływem narkotyków.
Rejestracja: 2010
  • 130 / 1 / 0

W większych dawkach to może ci się urwać film i obudzisz się np. Na dołku xd ewentualnie gdzieś chuj wie gdzie poobijany i polamany xd oczywiście nic nie pamiętając :)

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim; wycięto cytat - WRB
Rejestracja: 2009
Użytkownik zbanowany
  • 3854 / 313 / 0

25 stycznia 2017JSC pisze:
Wiele razy już wspominałem - dla mnie to benzo jest nie tylko do spania, w małych dawkach działało na mnie wręcz motywująco że aż się brałem za zaległe roboty.
Z Serotoninem waliliśmy małe dawki pod amfetaminę z alkiem i było całkiem dobrze. Fajna autorska mieszanka, bez amfetaminowych przerytek.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 399 / 22 / 0

U mnie była tylko do spania (polecam). Też testowałem minimalne dawki w ciągu dnia, niby działało i to długo, ale jakoś dziwnie się czułem. Nie dla mnie.
Rejestracja: 2016
  • 161 / 2 / 0

jakieś porównanie tego do clonazolamu?
Rejestracja: 2009
Użytkownik zbanowany
  • 3854 / 313 / 0

Dawkowanie mniej więcej jak Klonazolam, ale sam profil działania nadaje się do spania. Waliłem z SRTN jakieś mikro-dawki na fetę. Działało spoko, ale w dalszej fazie strasznie amnzezyjnie. Jeżeli nie chcesz tego do spania, to lepiej kupić co innego
Rejestracja: 2010
  • 258 / 19 / 0

Joł, przyarnąłem 50 mg FLUzomalmu i zjeździem dzisiaj miasto za klikolwek, ale miast celowąć w sklepy chemiczne ,zrobiłem obhód po sklepacch z elektro-szlugamim gdzie sprzedają bazy 50/50, aż w końcu sprzedawca doradził mi iść do aptki (null). Nie chcę czekać za przesyłką, jeśli ktoś mi poradzi dobtry sklep w B-stoku to bedę kontemt. Mieszanina a 50/50 glic / glik nie da rady?
Rejestracja: 2014
  • 103 / 1 / 0

Forumowy vendor nie ma obecnie etiw pillsach tylko to cudo 0,25mg, mam pytanie nie potrzebuje benzo na codzień chce mieć tlyko w razie jakby było za grubo oraz czy to nada się na sen po wszystkim?
Rejestracja: 2017
  • 188 / 39 / 0

Jak najbardziej. Bardzo dobre benzo na sen. Jak pamietam, dziala jakieś 8 godzin.
Posty: 390 Strona 36 z 39
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 807 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości