Flubromazolam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Użytkownik nieaktywny
  • 394 / 10 / 0

Kurde, nie wiem jak ocenić to benzo. Wrzuciłem jakoś o 2 w nocy. Byłem już trochę śpiący. Czekam godzine. W sumie nic. Wlazłem do wyra no i fakt faktem zasnąłem. To benzo tak długo wchodzi czy co? Została mi jeszcze jedna tabsa 0,25mg.
  • 2835 / 204 / 0

Wiele razy już wspominałem - dla mnie to benzo jest nie tylko do spania, w małych dawkach działało na mnie wręcz motywująco że aż się brałem za zaległe roboty.

Tak jak stymulanty się za Ciebie nie nauczą tak benzo za Ciebie nie położy się spać (nie no dobra, w większych dawkach zasnąłbyś nawet podczas najlepszego seksu w swoim życiu)

Dane substancje lubią dane set and settings w których to w pełni rozwijają skrzydła.

Trzeba było się zapoznać z ulotką.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Policja w UK zmienia podejście do palaczy marihuany

Brytyjscy policjanci otrzymali zielone światło, aby zaprzestać aresztowań osób przyłapanych na paleniu marihuany - informują brytyjskie media w oparciu o nowe wytyczne z NPCC (National Police Chiefs' Council).
  • 127 / 1 / 0

W większych dawkach to może ci się urwać film i obudzisz się np. Na dołku xd ewentualnie gdzieś chuj wie gdzie poobijany i polamany xd oczywiście nic nie pamiętając :)

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim; wycięto cytat - WRB
Użytkownik zbanowany
  • 3854 / 309 / 0

25 stycznia 2017JSC pisze:
Wiele razy już wspominałem - dla mnie to benzo jest nie tylko do spania, w małych dawkach działało na mnie wręcz motywująco że aż się brałem za zaległe roboty.
Z Serotoninem waliliśmy małe dawki pod amfetaminę z alkiem i było całkiem dobrze. Fajna autorska mieszanka, bez amfetaminowych przerytek.
Użytkownik nieaktywny
  • 399 / 22 / 0

U mnie była tylko do spania (polecam). Też testowałem minimalne dawki w ciągu dnia, niby działało i to długo, ale jakoś dziwnie się czułem. Nie dla mnie.
  • 159 / 2 / 0

jakieś porównanie tego do clonazolamu?
Użytkownik zbanowany
  • 3854 / 309 / 0

Dawkowanie mniej więcej jak Klonazolam, ale sam profil działania nadaje się do spania. Waliłem z SRTN jakieś mikro-dawki na fetę. Działało spoko, ale w dalszej fazie strasznie amnzezyjnie. Jeżeli nie chcesz tego do spania, to lepiej kupić co innego
  • 243 / 18 / 0

Joł, przyarnąłem 50 mg FLUzomalmu i zjeździem dzisiaj miasto za klikolwek, ale miast celowąć w sklepy chemiczne ,zrobiłem obhód po sklepacch z elektro-szlugamim gdzie sprzedają bazy 50/50, aż w końcu sprzedawca doradził mi iść do aptki (null). Nie chcę czekać za przesyłką, jeśli ktoś mi poradzi dobtry sklep w B-stoku to bedę kontemt. Mieszanina a 50/50 glic / glik nie da rady?
  • 93 / 1 / 0

Forumowy vendor nie ma obecnie etiw pillsach tylko to cudo 0,25mg, mam pytanie nie potrzebuje benzo na codzień chce mieć tlyko w razie jakby było za grubo oraz czy to nada się na sen po wszystkim?
  • 188 / 34 / 0

Jak najbardziej. Bardzo dobre benzo na sen. Jak pamietam, dziala jakieś 8 godzin.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 81 uczestników Wejdź na czata