Flubromazepam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

Posty: 1170 Strona 1 z 117
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 6 / 0


Flubromazepam

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

IUPAC: 5-(2-Bromophenyl)-7-fluoro-1,3-dihydro-2H-1,4-benzodiazepin-2-one

Wzór sumaryczny: C15H10BrFN2O
Masa molowa: 331.996 g/mol

Analog Bromazepamu. Typowe dawkowanie waha się w przedziale 4-8 mg. Ma bardzo długi okres połowicznego rozpadu, wynoszący 24-36 godzin.

Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/Flubromazepam
Bluelight: http://www.bluelight.ru/vb/threads/654337-Flubromazepam
Drugs-forum: http://www.drugs-forum.com/forum/showth ... p?t=201649

Niedawno zapowiedziano wprowadzenie tej benzodiazepiny do oferty kilku zagranicznych sklepów RC. Ma ktoś więcej informacji o tym związku?
Rejestracja: 2011
  • 791 / 3 / 0


dziala jak przecietne polskie benzo (no oprocz alpra, tetra i klonow...) ja w sumie nie potrafie dostrzec w jaki sposob roznia sie benzyny dzialaniem miedzy soba, heh (tzn. nie liczac ww.)
jesli w detalu kosztuje wiecej niz 15zl za 100mg to wole przejsc sie do lekarza po klony :D nie no, naprawde nieoplacalne
4-8mg to w sumie medyczna dawka bromazepamu, tak wiec cudow nie wroze

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Irakijczyk sprzedawał narkotyki za siedem różnych kryptowalut. Surowa kara

Trzydziestoletni Irakijczyk Alaa Mohammed Allawi został skazany na 30 lat więzienia za sprzedaż 245 kg narkotyków w zamian za kryptowalutę.
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 2519 / 9 / 0


Przeciętne bezno? Jeśli miałoby to działać jak np. Bromazepam, to Ja jestem zainteresowany.
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 6 / 0


Podobno bardziej "funowe" od bromazepamu, jak to określili na zagranicznych forach. Ogólnie określają to na mocniejszy odpowiednik brommka.

Przetłumaczyłem jeden z trip raportów użytkownika @benzoholic z bluelight:
Now onto the trip report!

(I'm not as tolerant towards benzos as my nick suggests, keep that in mind )

Took one 4mg cap and waited for about forty min. Started noticing some sedating effects, but not that much so I took two more (12 mg total). Then things started happening, got a very nice anxiolytic feel that increased steadily to about two hours in.

I gotta say this is a really nice substance. The anxiolytic effect was strongest, with some muscle relaxing and not too much brainfog like on Phenazepam. Better than etizolam, and much more long lasting; I can still feel it more than 24 hours later. It also has a pleasant mood-lifting effect like some of my fav benzos. Didn't notice any unpleasant side effects either, no Phenazepam blackout or anything like that, though I haven't tried super high doses yet. The only bad part was that onset was pretty slow, over an hour to really feel good.

So Flubromazepam gets a thumbs up from me.
Wrzucam trip raport.

Nie mam zbyt wysokiej tolerancji na benzodiazepiny. Mimo, iż mój nick może to sugerować.

Zarzuciłem jedną kapsułkę 4 mg. Po około 40 minutach rozpoczęło się działanie. Zacząłem odczuwać lekkie uspokojenie. Wziąłem więc jeszcze dwie kapsułki (12 mg łącznie). Pojawiło się lepsze samopoczucie oraz wyczułem znaczne działanie przeciwlękowe. Efekty narastały stopniowo przez kolejne 2 godziny.

Muszę przyznać, że substancja ma bardzo miłe działanie. Efekt przeciwlękowy jest najsilniejszy, nieco słabiej rozluźnia mięśnie, nie powodując zbytnio benzodiazepinowego efektu naćpania, tak jak Fenazepam. Jest też lepszy od Etizolamu, jeśli chodzi o czas działania. Po upływie 24 godzin, nadal czuję efekty. Fajnie podnosi również samopoczucie. Nie zauważyłem żadnych negatywnych efektów, jak na przykład "zamulony" umysł w przypadku Fenazepamu. Chcę jednak zaznaczyć, że nie próbowałem jeszcze jakiś wysokich dawek. Mały minus za to, że przez ponad godzinę rozkręcało się działanie.

Podsumowując, Flubromazepam otrzymuje ode mnie rekomendację.
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2013 przez greenwave, łącznie zmieniany 3 razy.
Rejestracja: 2007
  • 1744 / 8 / 0


Z broma miałem do czynienia raz (lexotan trójki te różowe Roche) i jeżeli jest to związane z działaniem nie typowo anksjolitycznym jak alpra tylko przyjemnym broma, co wielu zachwala podobnie byłbym tym zainteresowany ^_^
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 6 / 0


Ja również. Tylko sklepy RC teraz mają jakąś dziwną dystrybucję. Wszystkie benzo sprzedają w postaci ampułek. Najpierw eti, później Pyrazolam, teraz Flubromek.

Na razie muszę zostać przy Etli, który dostanie się u nas w postaci pudru.
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 5 / 0


Ampułek?! Takich do wstrzykiwań?!
Rejestracja: 2010
  • 990 / 17 / 0


raczej chodzi mu o roztwory w małych buteleczkach.
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 6 / 0


Chodzi o ampułki z proszkiem, lub ewentualnie tabletki.

Non

Rejestracja: 2009
  • 1461 / 4 / 0


Czekamy więc na rozwój sytuacji - ja osobiście byłbym bardzo zainteresowany. Skończyłby się mój problem z wiecznym niedoborem bromazepamu.
Jeśli ta benzodiazepina działa choćby w połowie tak dobrze rozluźniająco i euforycznie jak Bromazepam, to jest warta uwagi.
Czekam niecierpliwie. Jeśli się pojawi w jakimś ze sklepów, dajcie znać, zamówię jako królik doświadczalny, a jak się obudzę, to Wam napiszę co i jak ;)
Posty: 1170 Strona 1 z 117
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Mondeeste i 3 gości