Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 1202 • Strona 121 z 121
  • 100 / 11 / 0
Chyba najlepsza benzyna jaką stosowałem. Xanax przy tym to lipa, bynajmniej dla mnie. Ponad rok temu rzuciłem benzo w cholerę, a dużo tego szło. Dużo głupich akcji się zrobiło, jednak z benzodiazepin wyciągnąłem dobrą lekcje i nawet po odstawce nauczyłem się tego na czym najbardziej mi zależało, na nie martwieniu się i zasypianiu.
W zeszły weekend ze względu na to, że mam dużo xanaxu wrzuciłem trochę i we wtorek miałem ostre objawy odstawienne (Xanax z apteki), wiec wrzuciłem flubromazolamu 4mg i wszystko jak ręką odjął. Deschloro, czy sam etizolam się przy tym chowa. Nie wiem co macie, ze nagle tak zasypiacie i odwalacie chujnię po tym, ale może to nie to?
Wrzucam to sobie od czasu do czasu, zwłaszcza w stanach napięcia, albo jakichś nerwów. Ważne żeby zacząć od małych dawek jak 4mg i poczekać.
U mnie Xanax wywołuje większa amnezje niż flubromazepam. Ostatnio po 2 Xanax + alko nie pamietam połowy wieczoru, plus ten chujowy zjazd.
Dla mnie to benzyna na 10!
Jeszcze pytanie, czy bromazepam z apteki działa tak samo jak RC, ktoś ma porównanie ?

Scalono — CATCHaFALL

<scalenie>

Jezuśku jak to ładnie łączy się z koksem!!
Próbowałem już z modafinilem i armodafinilem, czy jakoś tak, ale to połączenie nie wyszło.
4-8mg jak dla mnie na 110kg i dwie setki koksu i jest zajebiscie. Polecam!
Away for Xmas and New year eve!! Happy Holidays :extasy:
  • 6 / / 0
Hej ludziska!
Widze ze dawno nikt sie w tym wątku nie udzielał, a akurat tak sie złożyło że zdobyłem dostęp do tego specyfiku, ponieważ zainteresował mnie długi okres półtrwania i mam pytanko do obeznanych w temacie.
Mianowicie, jako wieloletni konsument aptecznych benzo, po wyjechaniu z kraju ciężko mi ogarnąć legitne blistry, zwłaszcza że juz w Polsce po pandemii zaczęła sie nawalnica scamu i szkoda gadać ile razy sie nacialem. Tak więc w nowym miejscu postanowiłem poszukać odpowiednikow RC, co akurat nie jesy trudne, juz na drugi dzień dostałem 25x8mg, małe, okrągłe, niebieskie z ozdobą w postaci bezużytecznej podziałki na pół.
Jako, że nie za bardzo ufam niczemu, co nie ma ulotki, na pierwszy raz wziąłem 4mg, gdzieś około 21. Po godzinie kaput, nie mogłem sie zwlec z łóżka do południa następnego dnia. Próbowałem się obudzić za pomocą jakiegoś ketona ale dużo to nie pomogło i w takim leniwym stanie przebimbalem cały dzień. Jak najbardziej mi to odpowiada, mocne = ekonomiczne, ale sek w tym że ja zawsze byłem bardzo wrażliwy na benzodiazepiny. Po 3 latach nieustannego pochłaniania całej tęczy różnych substancji z tej grupy, gdzie wieksze dawki zawsze kończyły sie turbo snem i/albo bólem głowy na drugi dzień, zrobilem sobie parę kilkumiesięcznych przerw w ciągach, żeby tylko utwierdzić sie w przekonaniu że 1mg clonazepamu/dziennie to dla mnie wystarczająca dawka, niezmiennie odkąd pamiętam.
Tak więc zastanawiam się, w jaki sposób mógłbym przywrócić tę tradycję zamieniając clona na flubroma?
Nie jestem turbo benzo świrem, nigdy nawet nie miałem blackoutu a zdarzało mi sie przesadzić, jednakze to nie dla mnie. Potrzebuje tego w celu wyciszenia lęków i uciążliwej fobii społecznej, czasami oczywiście też żeby zasnąć jak przyćpuram jakieś świństwo nosem.
Myślicie, że 1/4 tabletki 8mg na dzień bedzie wystarczająca żebym osiągnął upragniony efekt, czy okres półtrwania sprawi ze zacznie sie to na siebie nakładać i w pewnym momencie będę spał na stojąco?
ODPOWIEDZ
Posty: 1202 • Strona 121 z 121
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.