Filtry węglowe - wątek ogólny.

...czyli jak domowym sposobem zrobić: boks, HPS, lampę, wentylację itp.

Moderator: Konopia

• 19 / / 0

Może i wylot pasywny wystarczy przy microboxie, ale nie ryzykowałbym - mi wentylacja wysiadła na 3h pewnego razu to temp skoczyła wysoko. Jak chcesz sie pozybć zapachu, zrób szczelnego boxa i wyciąg z wentylatorem przez filtr węglowy i masz 0 zapachu.

Jeszcze jedno - warto dołożyc 1 filtr na dolnym wentylatorze, bo tam nie będzie 100% ciągu, na pewno powietrze będzie uciekało to warto je również neutralizować.
  • 461 / 4 / 2

Wytłumacz mi w jaki sposób mam zrobić ten wyciąg z wentylatorem przez filtr węglowy.
Ogólnie dolny wentylator nie jest wsadzony w żaden otwór, tylko jest w środku boxa i jak dotąd sprawdza się idealnie. W boxie jest tylko jeden otwór, pasywny u góry. I sprawdzało się to bez problemu, temperatura była jak najbardziej w porządku, wentylator dałem bo się kurzyło trochę w boxie już ;p.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Dwóch Polaków skazanych za handel narkotykami w UK

W sumie, jak przekazano, na miejscu znaleziono 9 kilogramów MDMA o rynkowej wartości £270 tys. W reklamówce sklepowej znaleziono również £24 tys. w gotówce.
Wróć do „Młody technik”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata