Ten szit działa, ale nie doczytałem że to zupełnie inna substancja niż fenylopiracetam .
Fenylo bardziej stymulował psychicznie niż fizycznie . Tutaj mamy lekko wjazd na serducho , stan czuwania i gotowości do pracy .
Nie wiem do czego to porównać . Do roboczego stymulantu jakiegoś .
Na mnie kawa nie działa, a to wyraźnie i raczej zaczynajcie od jednej miarki 75 mg bo można się przejechać walac 200 mg
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
@sclero2014 oprocz stron internetowych roznych sklepow z "odczynnikami chemicznymi" jest dostepny takze na allegro, bardzo latwo go dostac, chyba ze nie chodzi o hydrazyd to wtedy ciężej
Mamy jeszcze w pakiecie podwyzszona temp ciała i problem ze snem .
To jak już się bawić to lepiej by coś rekreacyjnego, bo uboki można powiedzieć że dosyć podobne a korzyści nikłe .
Warto o tym wspomnieć i może kogoś to ustrzeze przed jakaś wpadka gdy chciał byc produktywny a osiągnie efekt odwrotny .
W dodatku człowiek jest taki bezbek po tym .
Kasuje emocje .
Ja miałem 2 próbywspomniane i więcej nie próbowałem bo nie podeszło mi .
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Czyli co panowie, olac ten hydrazyd i lepiej zamowic oryginal od kosmonautow? Szybka odpowiedz potrzebna bo czekam na realizacje zamowienia od polskich alchemikow.
Dodam tylko ze nie zalezy mi na fizycznej stymulacji, co bardziej na dlugotrwalym efekcie uwolnienia moich mysli ( brainfog, bardzo lekkie stany smutku, nawet nie depresji. Mysl ze moj mozg jest zdolny do robienia fikolkow miedzy wymiarami, a tymczasem zamulam ogladajc shorty na YT, troche mnie zasmuca :D )
Hydrazyd działa bardziej fizycznie i nie taki fenylopiracetam kiedyś zapamiętałem .
Dobry fenylo działał wyraźnie poprawiając jakoś życia m.in odbiór rzeczywistości w lepszych świetle .
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
@ledzeppelin2 a ty wiesz ,że on może działać do 12 godzin dlatego później problemy z zasypianiem.
Dodatkowo on mocniej działa na wychwyt zwrotny dopaminy i noradrenaliny od fenylopiracetamu X5 . NDRI
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
36 kg marihuany ukryte w szpuli z kablem. CBŚP i KAS przechwyciły transport na A4
Ponad 36 kilogramów marihuany o czarnorynkowej wartości przekraczającej 1,7 mln zł zabezpieczyli funkcjonariusze CBŚP oraz Służby Celno-Skarbowej podczas kontroli ciężarówki na autostradzie A4. Narkotyki były ukryte w specjalnie przygotowanej skrytce wewnątrz przemysłowej szpuli z kablem. Kierowca został zatrzymany i tymczasowo aresztowany.
Produkowali tyle amfetaminy, że narkotyki musieli wozić taczką
Ponad 64 kilogramy amfetaminy, nielegalna linia produkcyjna i dwie osoby zatrzymane – to efekt działań specjalnego wydziału antynarkotykowego łódzkiej policji. Ilości narkotyków były tak duże, że do ich transportu sprawcy wykorzystywali… taczkę.
Czescy lekarze będą mogli przepisywać pacjentom grzyby halucynogenne
Mieszkańcy Czech cierpiący na depresję i inne choroby, na które nie pomagają tradycyjne metody leczenia, będą mogli korzystać z leczniczych grzybów halucynogennych już od przyszłego roku, informuje polski portal informacyjny TVP World.
