Fenyloetyloaminy - Wątek Ogólny

Homocykliczne substancje psychoaktywne, oddziałujące agonistycznie na układ serotoninowy w mózgu.
Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 5 / / 0

Ile to trzymałeś w szafie stary? :D
  • 185 / 11 / 0

A teraz pytanie w drugą strone, po zejściu 3C-E mogę z ekipą wrzucać DOC'a od razu? kartony po 2.1mg.
Błagam wręcz o szybką odpowiedź bo jutro wyruszam z ekipą i cholera nigdzie nie mogę się tego dowiedzieć :blush:

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Białoruś: 56-letni Polak skazany na 14 lat łagru w sprawie o narkotyki

Na Białorusi obywatel Polski został skazany na 14 lat pozbawienia wolności. Sąd w miejscowości Kamieniec w obwodzie brzeskim uznał, że przewoził on narkotyki.
  • 581 / 77 / 6

No jasne, że jakaś tolerka będzie. Prawdopodobnie dość duża. To jest, jeśli o to pytasz, bo po treści twojego posta może równie dobrze chodzić o śmiertelne interakcje albo sprowadzanie deszczu.
  • 1 / / 0

Witam, jestem nowy chciałbym się dowiedzieć jaką wersję PEA wybrać, dawkę od jakiej zacząć i z czym łączyć dla lepszego efektu, nie mam dostępu do selegiliny natomiast mam hordenine. Chodzi mi o poprawę zdolności poznawczych, albo jeśli znacie coś lepszego to proszę o sugestię. Dzięki :)
  • 43 / 1 / 0

Co legalnego zostało na rynku z fenek?
  • 185 / 11 / 0

3C-E :heart:
Polecam baaardzo! :old:
  • 85 / 4 / 1

Czy ktoś z was może wie czy nbome,nbohy... są neurotoksyczne ?
Macie jakieś strony do badań ?
  • 718 / 64 / 0

Kkaczuszka pisze:
Co legalnego zostało na rynku z fenek?
Duzo DOx, polecam DOCa :cheesy:

Dah

• 160 / 24 / 0

seria NBOH tak samo wbija na serce i występuje uczucie strucia organizmu? Jeszcze zawsze po tripie na NBOMe miałem uczucie włosów na języku, co to oznacza ??
  • 683 / 6 / 0

^ up
Onajmia to, że sie nacpałeś. Cpanie dla organizmu jest duzym szokiem, i nieźle w nim miesza, myślę że nie powinieneś się tym zbytnio przejmować.
NickInnyNizWszedzie pisze:
A teraz pytanie w drugą strone, po zejściu 3c-e mogę z ekipą wrzucać DOC'a od razu? kartony po 2.1mg.
Błagam wręcz o szybką odpowiedź bo jutro wyruszam z ekipą i cholera nigdzie nie mogę się tego dowiedzieć :blush:
Po fenylkach tolerka wcale jakoś spektakularnie nie rośnie. Jedlismy z ziomkami 3 dni 2c-b. W dawce 3 koła, drugi dzien 3 koła, trzeci dzień 2 koła i dalej równo klepało. Nie mowiąc już o tym że seria NBOMe przebije się przez każdą tolerkę praktycznie po sajko z innej grupy (seria 2c-x, tryptaminy itp). Za to jeżeli wpierwej tripowałeś na 25X, a potem chcesz dorzucac inne sajko to raczej zadziałają z osłabieniem. Chociaż sajko są bardzo kapryśne i mogą działać naprawde różnie, o czym miałem się okazję przekonać organopeltycznie.
Wróć do „Fenyloetyloaminy”
Na czacie siedzi 90 uczestników Wejdź na czata